• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
jojo pampelisko i hladiny ovulační
9. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, paji a vysočanko hodně štěstí dneska na UT :slight_smile: myslím na vás
9. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci a jak se citis ty?
9. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysočanko-já ti ani nevím, dneska mě bolí hlava, jinak stále stejně, nemám odvahu testovat a ms zatím nikde, tak stále doufám
9. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci opravdu hrozne moc bych ti to prála. Myslim, ze kdyz neni MS je to dobre znameni!!!!!!
9. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naděje umírá poslední, tak já věřím :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu vlitnout pomalu do sprchyyyyyyyyy tak pá a já napisu.
9. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodně štestí :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysočanko tak držím palce,ať je vše jak má být:slight_smile:
Díky holky....já nemám takové štěstí jako vysočanka, mám to tak 40minut autem, ale i tak to není zas taková hrůza.
Peci no jsem na tebe teda fakt zvědavá!:slight_smile: Kdy máš normálně termín mrchy?
9. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra
9. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak pajka a vysocanka drzim palecky na UTZ ,at je vse jak ma byt :dizzy_face:
peci,tak to je super,ze ms jeste nikde.Boleni hlavy patri i k jednim priznakum tehu :wink:
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj suzzi, před chvíli jse zkoušla test chvilku jsem měla pocit, že je tam duch, a ted už nic, tak nevím, hlava mě bolí děsně a jsem celá nějaká marná
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci a jsi doma nebo v praci??Me ze zacatku tehu bolela hlava desne,ze jsem si i parkrat vzala paralen dr mi rekl,ze muzu...ale ja jsem s bolenim hlavy mela problemy i vzdy pred ms.... vydrz treba dnes tam nic neni a zitra bude...kdyz zitra ms neprijde tak to fakt vypada nadejne...jsem teky napnuta jak to dopadne.
9. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi t i já jsem zvědavá, mě totiž taky vždycky před ms bolí hlava, tak ted nevím, k čemu to přiřadit......třeba to drží ten utroš
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci me teda ms nikdy utros nedrzel,ale jasne,ze u kazdeho je to jinak...i pri nepodarenych IUI mi ms chodila pres utros...a pri prvnim IVF si brala taky utors a to ti ms prisla driv nebo pozdeji??
9. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
při první jsem brala 2-2-2 a ještě jedny prášky na sliznici a dostala jsem to až po vysazení, ale tam jsem měla docela vysoké dávkování, ted beru jen 1-1-1, tak fakt nevím, co si mám myslet....mám kámarádku, tak má po IVF dvojčátka, mají 2roky, tak jsem s ní včera mluvila a ji test neukázal ani když už věděla z krve, že je těhotná, tak nevím, co si mám mylset, ale nechci si dávat zase zbytečné naděje, ono to potom opravdu bolí
9. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci ty nadeje si vkladame vzdycky at chces nebo ne, podvedome je to tam.
Ja jsem take cetla,ze nekomu to test proste neukaze,protoze je to tim kolik mas v sobe hcg a nekdo ho ma opravdu mene.Musis vydrzet,ale kdyby ms jeste zitra nedorazila videla bych to na dobre ceste a opravdu zkus testnou zitra z ranni moce a vecer uz moc nepij.
9. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím suzzi a uvidíme, co tam bude
9. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to nedostanu, tak jdu v pátek na krev a tam se to rozhodne, tam už to bude tutovka
9. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc ti preju,aby to vyslo :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nemluvím, co bych za to dala
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi, nevíš, když mám minimálku, jestli jde něco přes pojištovnu nebo to co platím je všechno?
9. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukám jak je na tom peci :slight_smile: ... tak co holka? duch je nadějný ne? já jsem dostala mrchu i přes utroš takže když není je to dobré tak věř :slight_smile: .. jo a při mimimálce to nějak píšou na pojištovnu jako IUI ty výkony takže něco na pojištovnu jde
9. bře 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci : neboj ještě je brzo,já když to vezmu tak ten mamatest jsem měla pozitivní až 12 den a byl to doušek,jinak jsem testovala 9 den,ale tt byl slaboučký jen od 10 ml/u a mamatest má od 25 hcg.Tak to vydrž do zítřka jak píše Suzík a z ranní moče určitě tam ty // najdeš!!!
9. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado přečetla jsem si tvoje album a kloubouk dolů... připadá ti nějaký rozdíl ve stimulacích, resp. nějaký poznatek jak to že to vyšlo ted a ne předtím? jestli ta poslední stimulka byla lepší ?
9. bře 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dada jak citis pohyby?Stane se ti taky nekdy,ze mimco treba dva dny necitis??
peci to ja nevim jak to tam s tema pojistovnama mate ,tady je to jinak my doplacime fakt minimum.
9. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáček, jenže to se mě asi zdálo, už mi z toho hrabe :unamused: protožr jsem na něj koukala později a nic tam nebylo :cry:
9. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci-ty to teda děláš napínavé. Testit musíš z ranní moči...protože pak už je to naředěné a pokud toho HCG nemáš moc, tak je to opravdu zbytečné...neukáže ti to nic...takže-držím moc palce, ať tam ráno je aspoň duch-ten bude stačit. Ten utroš to fakt neudrží, pokud bereš te´d takové dávky-taky jsem brala 3x denně 1 a dostala jsem to. Dobré znamení, že ti to má přijít už zítra.....takže se drž a všichni věříme, že to bude OK:slight_smile:
9. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci a ty jsi nedělala hned ráno? no tak to jsi teda odborník :grinning: :grinning: :grinning: tak nenapínej a zítra pěkne hned ráno ... at tam je ta druhá vidět ... kolikátkou jsi testovala? 25? já měla 3x 2utroše a mrcha dorazila v termínu takže... :wink: :wink:
9. bře 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji-jste zlatíčka, už jsem zase všechny vyčerpala, tak musím koupit a nevím, jestli nemám raději počkat až na ten pátek a pak to z ranní moče testnout......?stejně, když to nedostanu, tak jdu v ten pátek na krev i když bude test negativní
9. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek