Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

vysocanka
9. bře 2010

jojo pampelisko i hladiny ovulační

pecicka
9. bře 2010

dobré ráno holky, paji a vysočanko hodně štěstí dneska na UT 🙂 myslím na vás

vysocanka
9. bře 2010

Peci a jak se citis ty?

pecicka
9. bře 2010

vysočanko-já ti ani nevím, dneska mě bolí hlava, jinak stále stejně, nemám odvahu testovat a ms zatím nikde, tak stále doufám

vysocanka
9. bře 2010

Peci opravdu hrozne moc bych ti to prála. Myslim, ze kdyz neni MS je to dobre znameni!!!!!!

pecicka
9. bře 2010

tak naděje umírá poslední, tak já věřím 🙂

vysocanka
9. bře 2010

ja jdu vlitnout pomalu do sprchyyyyyyyyy tak pá a já napisu.

pecicka
9. bře 2010

tak hodně štestí 🙂

pajka00
9. bře 2010

Vysočanko tak držím palce,ať je vše jak má být🙂
Díky holky....já nemám takové štěstí jako vysočanka, mám to tak 40minut autem, ale i tak to není zas taková hrůza.
Peci no jsem na tebe teda fakt zvědavá!🙂 Kdy máš normálně termín mrchy?

pecicka
9. bře 2010

zítra

suzanna
9. bře 2010

ahojky
tak pajka a vysocanka drzim palecky na UTZ ,at je vse jak ma byt 😵
peci,tak to je super,ze ms jeste nikde.Boleni hlavy patri i k jednim priznakum tehu 😉

pecicka
9. bře 2010

ahoj suzzi, před chvíli jse zkoušla test chvilku jsem měla pocit, že je tam duch, a ted už nic, tak nevím, hlava mě bolí děsně a jsem celá nějaká marná

suzanna
9. bře 2010

peci a jsi doma nebo v praci??Me ze zacatku tehu bolela hlava desne,ze jsem si i parkrat vzala paralen dr mi rekl,ze muzu...ale ja jsem s bolenim hlavy mela problemy i vzdy pred ms.... vydrz treba dnes tam nic neni a zitra bude...kdyz zitra ms neprijde tak to fakt vypada nadejne...jsem teky napnuta jak to dopadne.

pecicka
9. bře 2010

suzzi t i já jsem zvědavá, mě totiž taky vždycky před ms bolí hlava, tak ted nevím, k čemu to přiřadit......třeba to drží ten utroš

suzanna
9. bře 2010

peci me teda ms nikdy utros nedrzel,ale jasne,ze u kazdeho je to jinak...i pri nepodarenych IUI mi ms chodila pres utros...a pri prvnim IVF si brala taky utors a to ti ms prisla driv nebo pozdeji??

pecicka
9. bře 2010

při první jsem brala 2-2-2 a ještě jedny prášky na sliznici a dostala jsem to až po vysazení, ale tam jsem měla docela vysoké dávkování, ted beru jen 1-1-1, tak fakt nevím, co si mám myslet....mám kámarádku, tak má po IVF dvojčátka, mají 2roky, tak jsem s ní včera mluvila a ji test neukázal ani když už věděla z krve, že je těhotná, tak nevím, co si mám mylset, ale nechci si dávat zase zbytečné naděje, ono to potom opravdu bolí

suzanna
9. bře 2010

peci ty nadeje si vkladame vzdycky at chces nebo ne, podvedome je to tam.
Ja jsem take cetla,ze nekomu to test proste neukaze,protoze je to tim kolik mas v sobe hcg a nekdo ho ma opravdu mene.Musis vydrzet,ale kdyby ms jeste zitra nedorazila videla bych to na dobre ceste a opravdu zkus testnou zitra z ranni moce a vecer uz moc nepij.

pecicka
9. bře 2010

zkusím suzzi a uvidíme, co tam bude

pecicka
9. bře 2010

když to nedostanu, tak jdu v pátek na krev a tam se to rozhodne, tam už to bude tutovka

suzanna
9. bře 2010

moc ti preju,aby to vyslo 😵

pecicka
9. bře 2010

ani nemluvím, co bych za to dala

pecicka
9. bře 2010

suzzi, nevíš, když mám minimálku, jestli jde něco přes pojištovnu nebo to co platím je všechno?

chrobacek
9. bře 2010

ahojky koukám jak je na tom peci 🙂 ... tak co holka? duch je nadějný ne? já jsem dostala mrchu i přes utroš takže když není je to dobré tak věř 🙂 .. jo a při mimimálce to nějak píšou na pojištovnu jako IUI ty výkony takže něco na pojištovnu jde

dada074
9. bře 2010

Peci : neboj ještě je brzo,já když to vezmu tak ten mamatest jsem měla pozitivní až 12 den a byl to doušek,jinak jsem testovala 9 den,ale tt byl slaboučký jen od 10 ml/u a mamatest má od 25 hcg.Tak to vydrž do zítřka jak píše Suzík a z ranní moče určitě tam ty // najdeš!!!

chrobacek
9. bře 2010

dado přečetla jsem si tvoje album a kloubouk dolů... připadá ti nějaký rozdíl ve stimulacích, resp. nějaký poznatek jak to že to vyšlo ted a ne předtím? jestli ta poslední stimulka byla lepší ?

suzanna
9. bře 2010

ahoj dada jak citis pohyby?Stane se ti taky nekdy,ze mimco treba dva dny necitis??
peci to ja nevim jak to tam s tema pojistovnama mate ,tady je to jinak my doplacime fakt minimum.

pecicka
9. bře 2010

chrobáček, jenže to se mě asi zdálo, už mi z toho hrabe 😒 protožr jsem na něj koukala později a nic tam nebylo 😢

pajka00
9. bře 2010

Peci-ty to teda děláš napínavé. Testit musíš z ranní moči...protože pak už je to naředěné a pokud toho HCG nemáš moc, tak je to opravdu zbytečné...neukáže ti to nic...takže-držím moc palce, ať tam ráno je aspoň duch-ten bude stačit. Ten utroš to fakt neudrží, pokud bereš te´d takové dávky-taky jsem brala 3x denně 1 a dostala jsem to. Dobré znamení, že ti to má přijít už zítra.....takže se drž a všichni věříme, že to bude OK🙂

chrobacek
9. bře 2010

Peci a ty jsi nedělala hned ráno? no tak to jsi teda odborník 😀 😀 😀 tak nenapínej a zítra pěkne hned ráno ... at tam je ta druhá vidět ... kolikátkou jsi testovala? 25? já měla 3x 2utroše a mrcha dorazila v termínu takže... 😉 😉

pecicka
9. bře 2010

paji-jste zlatíčka, už jsem zase všechny vyčerpala, tak musím koupit a nevím, jestli nemám raději počkat až na ten pátek a pak to z ranní moče testnout......?stejně, když to nedostanu, tak jdu v ten pátek na krev i když bude test negativní