• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Ahojky
gratuluji vsem tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja uz zavolala do centra,ze se teda hlasime o druhy pokus.Po neuspechu jsem se i zeptala jake bylo vlastne embryo kvality tak mi bylo receno,ze 4 bunecne B ,treti den,no jeste ,ze jsem to nevedela drive,bych se nervovala uz od zacatku :frowning2:
19. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi, ono to vyjde v dalším pokusu... Musí! Kdypak jdete na další domluvu?
19. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Suzi..
neboj příště to vyjde jen se prosím nevzdávej.. však je vidět že kdo se ne nevzdává ten vyhrává viz dckami :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá kdy budeš moct jít do dalšího pokusu :dizzy_face:
S tím embirijkem.. já myslím že tohle je v pohodě.. je tu holčina s trojčátky.. a její embirjka měly při transferu ještě horší kvalitu.. a jsou z nich krááásný 3 holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dckami, Lucie, holky:slight_smile:)))) obrovská gratulace!!!!

A my ostatní budeme bojovat!
19. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucie, taky se potichoučku přidávám s gratulací ...
Jéžiši holky, to jsou fakt krásné zprávy.

Suz: nebuď zklamaná ... to je blbost, co ? Píšu, co mi příjde na jazyk. Bude dobře, neboj.
19. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :
Lucie a Dckami strašně velká gratulace,moc vám to oboum přeji!!!!!

Tady alespoň vidíme,že bojovat se vyplatí!!!!! :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucí, já jí vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže potichounku gratulujuuuuu!!! a ať sílí a do konce týdne ať máš pořádnou dálnici!!!

a bojovat se opravdu vyplatí, ale člověk má prostě strach - já mám teď psycho stavy, potřebuju to rozehnat !!! propleskněte mě!!!!
19. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Sice jsem trochu uklidněná, ale ještě se moc neraduju... Může se stát cokoliv. Jsem hrozná pesimistka... V klidu budu až to budu mít potvrzené z krve.
Holky, musíte bojovat. Všem se to podaří! Možná ne hned, ale časem určitě. Nesmíme to vzdávat.
19. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucí, to chápu...ale uvidíš, že až to budeš mít potvrzený, není důvod se neradovat...už tohle ti dává obrovskou šanci, že za 9měsíců budeš maminka :slight_smile: musí to být něco krásnýho, nedovedu si to ani představit...
19. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dckami,moc a moc gratuluji,opet placu,ale stestim.Aspon mate krasny predvanocni darecek.

Drz se a vy ostatni taky. :wink:
19. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, taky se dočkáš, jen to bude chvilku trvat... Moc bych ti přála, aby ti ta stimulka vyšla už tento měsíc. Kdy budeš vědět něco více?
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí, já pevně věřím, že ta štítná je v pořádku...zatím...víc se dozvím ve čtvrtek...snad se budou vánoce taky konat...na OPU bych jela někdy kol Mikuláše :wink: stimulka by začala 25.11. :wink:
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii,ja ji taky vidim,je tam.Ona tam uz vydrzi a mame dalsi vanocni darecek.

Jeeezisi,ja mam takovou radost,ze by se zacalo darit ve velkem? Kazda budeme myslet co nakoupit na Vanoce a nebudeme se hned po ET pozorovat a budou tady same krasne darecky.
Jak ja bych si prala mit na Vanoce //. :wink:
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bude štítná žláza v pohodě. Musí. Tak to na tebe ve čtvrtek budu myslet. Ty vlastně budeš mít ten dlouhý protokol, viď? Ale to je hezký, kdybys měla OPU kolem Mikuláše a těhu na Vánoce... Nejhezší dárek... Tak ti posílám hodně síli a štěstí do boje. Zvládneš to.
19. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucí, děkuju, jsi hodná. a ty dej vědět jak jsi dopadla na odběrech a u mudry!!!!
19. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky.
Kdepak jste?
20. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ránko,

tady :grinning:
20. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co je? :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné poledne holky, koukám, že tady se snad ještě spinká .....
Já už od 7 lítám po doktorech, byla jsem na EKG, na krvi a pak šupku zpět do práce ..... a že mi toho tady leží dost na stole :slight_smile:

Dneska žádné krásné zprávy ? No tak, kdepak jste ?

Misando ahoj ..
20. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mohla bych se k vám přidat?už několik dní pozoruju vaší diskuzi,tak jsem konečně našla odvahu :slight_smile:.byla jsem předtím v jiné,ale všichni už mi tam otěhulili :cry:
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mickis ahoj,
Vsimla jsem si,ze jsi z Opavy,ja taky.
20. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme spíše fakt jen okres Opava,ale blíže to máme do Ostravy :slight_smile:.a ty jsi přímo z Opavy?
20. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mickis ... vítej ... až se s tebou budeme loučit, taky budeš těhule ... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Kylesovic,ale sedmy rok ziji v Praze.

Pred tim jsem delala 13 let v Galene.
20. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda doufám,i když je strašně těžké tomu uvěřit.....ale ty určitě taky :slight_smile:.
Larri,Kylešovicema jsme párkrát projížděli :slight_smile:.
No a jak dlouho už se holky o miminko snažíte?
20. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mickis a ty jsi odkud?

My meli skoro rocni prestvku,kvuli pritelove nemoci,jinak se snazime pres 3 roky.
20. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIckis : délu snažení už jsme tady probíraly ... ale aby jsi nemusela dočítat na zpět, tak já hlásím konec 36měsíce snažení :frowning2:
20. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Mickis, vííítááám :slight_smile:

my se snažíme cca 21měsíců :confounded:
20. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri,bydlím v malé vesničcce kousek od Hlučína (nechci to tady podrobně psát :wink: )
Omlouvám se,ale víte jak to je jsem tady nová a to je snad první na co se člověk zeptá když vleze k modrému koníkovi :slight_smile:.chápu že už vám to asi leze krkem :slight_smile:.
A abig tebe čeká IVF kdy?
20. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misando děkuji za přivítání......
My teprve něco málo přes rok,ale jelikož mám za sebou 3 laparoskopie,srůsty i na střevech a endometriozu 3.stupně tak nemůžeme ztrácet čas....
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek