• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
holky, kde jste, vy asi všechny obědváte? :grinning:
10. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne ja teprve rozmrazuji kureci navecer :slight_smile: vubec mi nechutna jist maso ,jim jen same blbosti,tak snad do sebe navecer ten kureci rizek nacpu :unamused:
10. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi, dobře, někdy mám pocit jak na mrchu, citím břicho, potom zase klid a jako by se nic nedělo a nafoukle ho mám pořád jako balon.....včera mi třeštila ta hlava, dneska už je to dobrý....a co tvůj mimišek? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimis zlobi asi je nejak stocenej dozadu a moc ho necitim uz dva dny tak si delam starosti,ale cetla jsem,ze je to normalni...zitra jdu na gyn.jen k sestricce tak ji poprosim at si poslechne srdicko...
Tak vidis ms nikde ,bricho nafoukle ja myslim,ze je tam zavrtanej ! :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzpominám si, že ze začátku ty pohyby tak časté nejsou a někdy to člověka zneklidnuje, neboj, všechno je v pohodě :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci ja vim,ale nejradsi bych ho citila porad :slight_smile:
Tak co ten nas Tulanek uz jsem nedockava s cim prijde..
10. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
Pajka : velká gratulace,hlavně že je vše v pořádku,jinak fazolka je super!! :wink:

A kde se toulá Tulánek,už by také mohla podat zprávy,ne?
10. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj hoooooolkyyyyyyyy :grinning:
Pajko krasne fotecky!!!! :slight_smile: Ostatni moc zdravim a o to vic dekuju,ze jste na nas myslely!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Tak se pridavame k Vysocance :grinning: mame dvojcatka,videli jsme dokonce busit i srdicka a jsme presne 7tt :slight_smile: vsechno je v poradku,jak ma byt,miminka jsou stejne velka :slight_smile: modlime se strasne moc,at uz to nejtezsi maji za sebou a ted uz jsou jen spokojeni :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci teda myslím na tebe...snad už nedorazí mrcha jedna.
Taky jsem zvědavá co ta Tula:slight_smile:
Holky...já mám dnes kulaté narozky....fuj....ale dala jsem si hezký dárek k narozkám-tak jsem ráda:slight_smile: CHlapi v práci mi koupili velkou hortenzii v květináči, tak si ji postavím ke dveřím-jak se oteplí:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanku gratulace velká :slight_smile: do kterého centra chodíš?
10. bře 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulíku no to je super zprávička,je to prostě nááááááááááááádhera.Moc velká gratulace vám čtyřem!!!!!! :grinning:
10. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
TULI BOMBA :slight_smile:))))))))))))))))))))))))) bude taky fotecka? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeeeeeeee Pajko,ja si jeste rikala,ze nesmim zapomenout na gratulaci a v te euforii jsme sobecek zapomnela,tak vsecko nej nej nej a hlavne zdravicko tobe a miminkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Chrobacku ,Dadus moc dekuju!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: prave jsem domluvila se svym gyn,26.3 jdeme na dalsi utz :slight_smile: Chrobacku do Unicy v Brne,jsou tam opravdu zlati!!!!! :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulááááááááánečkuuuu můůůůůůj ježiš já mám radost já tu bulim jak malá....ty voe to bych nevěřila, že mě to takle dostává ty vaše dobrý zprávy. :grinning: :grinning: No já se raduju jak kdyby to snad řekli mě.... huráááááá.. tulánčata jsou tam obě a já jsem si to myslela. No to jsem zvědavá na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně abyste byli v pořádku a mimísové hezky rostli :wink:
10. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude bude,slibuju,jen to musi pritel v praci naskenovat a pak vsecko bude :grinning: dekuju Vyssocanko :grinning:
10. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broucku dekuju moooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: ja verim,ze uz opravdu to nejtezsi maji za sebou a proste to bude uz jen a jen dobry :slight_smile: neboooooooj,budes do tretice dvojcatkova :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Pájko tak já ti teda přeju k těm tvým druhým 20 nám hodně štěstíčka a hlavně krásný zdraví miminko jo :grinning:
10. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jsi další komu se tam povedly dvojky :slight_smile:)) musíte být moc šťastní
10. bře 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
komu jeste????? :slight_smile: jsme,ani nevim jesli to tu psat,ale ten pohled byl proste uzasnej :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli já mám úplně husinu .... :grinning:
10. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulošu...tak to je překvápko teda:slight_smile:))super, moc ti gratuluju!!Hlavně, ať jsou obě v pořádku a držte se moc:slight_smile:) Nádhera, co? Máš vystaráno jednou pro vždy s těhotenstvím a se vším-sfouklas to najednou a hotovo-jaképak copak:slight_smile:
Děkuju za přání:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky brouku:slight_smile: v práci mi taky přáli ke 20...a nutili mě, abych si s nima připila....tak jsem po pár odmítnutích musela říct, že nemůžu, že jsem těhotná.......a jeden říkal-no já jsem to říkal,že jsi úplně jiná, že jsi určitě těhotná :grinning: Tak jsem mu řekla, že je jak nějaká stařenka:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jiném témutu Irminka :slight_smile: a už má mimča u sebe :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tuli obrovskaaaaaaaaaaaa gratulaceeeeeeeeeeee!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dvojcatka no nadhera :dizzy_face:
Pajko tobe take vse nejlepsi,hodne stesticka ,zdravicka tobe i mimiskovi :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tul to věřím :slight_smile: je tu hodně velká úspěšnost :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli tak kdy bude to nove tema Cekani na IVF se stastnym koncem?? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A prý-nechci to zakřiknout-prdlajz zakřiknout-ona to hned zdabluje :grinning:
10. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý uáááááááá :grinning:
10. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli no VEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKA GRATULACE!!! :grinning: no to je parada!!!

... a pamatujes si jak to bylo na zacatku? :wink: trable s folikama... NO PECKA!!! :grinning: jsem moc rada a gratuluju!
10. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajko... moc hezka fazolka! a JE TVOJE!!! :grinning:
... VSECHNO NEJLEPSI K NAROZENINAM!!! ikdyz svuj darecek sis uz dala :wink:
10. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek