Taky čekáte na IVF?

Tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...
pampeliska36
10. bře 2010
misi to jo 😃
cibka
10. bře 2010
miso 4 buněčný jsou po 48 hodinách ve čtvtrtek bylo opu a v sobotu et
pampeliska36
10. bře 2010
no nic holky... jdu neco makat 😞 chjoooooooooooooo... ta prace...
pecicka
10. bře 2010
cibi-stále stejný stav, břicho jako balon, ms zatím nikde a netestuji, protože se bojím, tak ani raději doma žádný test nemám, protože by mě to pokoušelo a mě stačilo dvakrát, když se tam nic neukázalo, tak já věřím, že to bylo brzy 🙂
cibka
10. bře 2010
miso co tam teda od tý soboty dělají 😃 😃
pampelisko tak pracuj a zase se ukaž
peci neboj pokud mrcha neprisla a mas to pravidelne tak je to nadějný
jamam testit prístí pátek
cibka
10. bře 2010
peci tak ty taky za chvíli pomažes za holkama
pecicka
10. bře 2010
cibi, já počkám na tebe a jestli nám to vyjde, pomažeme spolu,ju? 🙂
misandaautor
10. bře 2010
peci, nebuuuuuuuuj!!!! ráno budu vysílat vlny!! to by bylo aby konečně nebylo!!! ]-( ]-( ]-(
misandaautor
10. bře 2010
cibi, tak oni se musí ještě dělit a pak se tepre vyloupnout, ne? 😉

abys nečuměla a neměla zavrtaný už obě 😃 víš, že plno ženských nic necítí 😉
pecicka
10. bře 2010
jo, jo budu věřit a myslet na vás, aby vám to taky vyšlo co nejdříve 🙂 předávám notas manželovi, potřebuje se učit a večer na vás zase kouknu 🙂 zatím pa,pa
misandaautor
10. bře 2010
héééj, a co tady bude dělat mišanda..já pracuju do půl 5 abyste věděly..každej den krom soboty a neděle 😃 :-p
cibka
10. bře 2010
miso kdybys mela pravdu me by stačilo i 1 a mamča ta mluví furt o dvojčatech tak ji rikam at si toho nechá 😃 zrovna dneska mi rika jak dáme do tý naší loznice 2 postýlky no jeste nevim jestli se to chytlo a oni uz pomalu vozí kočárek s dvojkama
cibka
10. bře 2010
peci tak ju dyztak pujdem spolu
miso ja mam tendle tejden noční takze se půjdu za chvíli jeste natahnout 😉
cibka
10. bře 2010
ale jeste chvilku tu budu
miso nevis kde mame evika a handika ty uz sem vubec nechodí
misandaautor
10. bře 2010
cibi, tak takhle to bylo u nás, takhle mluvila tchýňa...proto já už mlčim, nikdo o nás nic neví...doufám 😃 :-p

cibi, já evika i handika naplašim...napíšu jim IP, tak uvidíme 😉
cibka
10. bře 2010
tak ju evi se vratila z hor psala ze se tu ukaže druhý den ani asi je porád smutná no a handik ta psala naposledy ze má hodne prace ze nakoukne po víkendu a pak uz se neukázala
cibka
10. bře 2010
treba uz je handik tehule ta asi začala o neco drív nez ja stimulovat ale nevim taky čekala na mrchu
misandaautor
10. bře 2010
cibi, evikovi jsem už napsala, ještě handika splašim 🙂 ony přijdou..já myslím že plno holek zdrhlo hlavně kvůli těhulkám...pač to jsou témata, o kterých se neni co bavit, když nečekáme...plno holek zdrhlo do jinýho témátku, mno...já jsem tady taky nebyla...dneska jsem dostala avízo 😃
cibka
10. bře 2010
tebe sem treba videla ze píses jinde ale holky ne
misandaautor
10. bře 2010
no jo, mišanda no...se musí vykecávat ze všeho 😃 :-p
cibka
10. bře 2010
miso ty más teda informatora
cibka
10. bře 2010
miso tak pro dnesek končim opatruj se a zítra zase nakouknu
misandaautor
10. bře 2010
tak papapapapapappaaaaaaaaaa, ty opatruj mimísáky 😉
pampeliska36
10. bře 2010
tak mi psali holky, ze ta uprava cyklu s upravou hodnot TSH se stitkou je OK... ze se ten cyklus zkracuje na presny pocet dnu a zpravidelnuje... upravuji se hormony 🙂 jupiiiiiiiiiiiii
misandaautor
10. bře 2010
pampi, fakt? tak to je super 🙂 a jak to máš s tou štítkou??? kolik toho zobeš?
pampeliska36
10. bře 2010
mam snizenou funkci stitne zlazy... a zoby 50 euthyrox kazdy den a 1 x v tydnu 100 euthyroxu... ted mi to "srovnali" na hodnotu TSH 2... coz je super hodnota pro planovani mimi 😃
pampeliska36
10. bře 2010
jeste jdu koncem brezna znovu na odbery, takze se uvidi, jestli jdu spravnym smerem 😃
misandaautor
10. bře 2010
pampi, tak to myslim ,že jsi mi psala někde v jinym témátku, si teď matně vzpomínám 😃 :-p

já zobu půlku tabletky 😉
pampeliska36
10. bře 2010
jojo vzpominam si... ze taky beres 😉
pampeliska36
10. bře 2010
jeeeeeeeeeeeeezisi ma ZASE snezit 😎

Začni psát odpověď...

Odešli