Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pampeliska36
10. bře 2010

misi to jo 😀

cibka
10. bře 2010

miso 4 buněčný jsou po 48 hodinách ve čtvtrtek bylo opu a v sobotu et

pampeliska36
10. bře 2010

no nic holky... jdu neco makat ☹ chjoooooooooooooo... ta prace...

pecicka
10. bře 2010

cibi-stále stejný stav, břicho jako balon, ms zatím nikde a netestuji, protože se bojím, tak ani raději doma žádný test nemám, protože by mě to pokoušelo a mě stačilo dvakrát, když se tam nic neukázalo, tak já věřím, že to bylo brzy 🙂

cibka
10. bře 2010

miso co tam teda od tý soboty dělají 😀 😀
pampelisko tak pracuj a zase se ukaž
peci neboj pokud mrcha neprisla a mas to pravidelne tak je to nadějný
jamam testit prístí pátek

cibka
10. bře 2010

peci tak ty taky za chvíli pomažes za holkama

pecicka
10. bře 2010

cibi, já počkám na tebe a jestli nám to vyjde, pomažeme spolu,ju? 🙂

misanda
autor
10. bře 2010

peci, nebuuuuuuuuj!!!! ráno budu vysílat vlny!! to by bylo aby konečně nebylo!!! 😠 😠 😠

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, tak oni se musí ještě dělit a pak se tepre vyloupnout, ne? 😉

abys nečuměla a neměla zavrtaný už obě 😀 víš, že plno ženských nic necítí 😉

pecicka
10. bře 2010

jo, jo budu věřit a myslet na vás, aby vám to taky vyšlo co nejdříve 🙂 předávám notas manželovi, potřebuje se učit a večer na vás zase kouknu 🙂 zatím pa,pa

misanda
autor
10. bře 2010

héééj, a co tady bude dělat mišanda..já pracuju do půl 5 abyste věděly..každej den krom soboty a neděle 😀 😝

cibka
10. bře 2010

miso kdybys mela pravdu me by stačilo i 1 a mamča ta mluví furt o dvojčatech tak ji rikam at si toho nechá 😀 zrovna dneska mi rika jak dáme do tý naší loznice 2 postýlky no jeste nevim jestli se to chytlo a oni uz pomalu vozí kočárek s dvojkama

cibka
10. bře 2010

peci tak ju dyztak pujdem spolu
miso ja mam tendle tejden noční takze se půjdu za chvíli jeste natahnout 😉

cibka
10. bře 2010

ale jeste chvilku tu budu
miso nevis kde mame evika a handika ty uz sem vubec nechodí

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, tak takhle to bylo u nás, takhle mluvila tchýňa...proto já už mlčim, nikdo o nás nic neví...doufám 😀 😝

cibi, já evika i handika naplašim...napíšu jim IP, tak uvidíme 😉

cibka
10. bře 2010

tak ju evi se vratila z hor psala ze se tu ukaže druhý den ani asi je porád smutná no a handik ta psala naposledy ze má hodne prace ze nakoukne po víkendu a pak uz se neukázala

cibka
10. bře 2010

treba uz je handik tehule ta asi začala o neco drív nez ja stimulovat ale nevim taky čekala na mrchu

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, evikovi jsem už napsala, ještě handika splašim 🙂 ony přijdou..já myslím že plno holek zdrhlo hlavně kvůli těhulkám...pač to jsou témata, o kterých se neni co bavit, když nečekáme...plno holek zdrhlo do jinýho témátku, mno...já jsem tady taky nebyla...dneska jsem dostala avízo 😀

cibka
10. bře 2010

tebe sem treba videla ze píses jinde ale holky ne

misanda
autor
10. bře 2010

no jo, mišanda no...se musí vykecávat ze všeho 😀 😝

cibka
10. bře 2010

miso ty más teda informatora

cibka
10. bře 2010

miso tak pro dnesek končim opatruj se a zítra zase nakouknu

misanda
autor
10. bře 2010

tak papapapapapappaaaaaaaaaa, ty opatruj mimísáky 😉

pampeliska36
10. bře 2010

tak mi psali holky, ze ta uprava cyklu s upravou hodnot TSH se stitkou je OK... ze se ten cyklus zkracuje na presny pocet dnu a zpravidelnuje... upravuji se hormony 🙂 jupiiiiiiiiiiiii

misanda
autor
10. bře 2010

pampi, fakt? tak to je super 🙂 a jak to máš s tou štítkou??? kolik toho zobeš?

pampeliska36
10. bře 2010

mam snizenou funkci stitne zlazy... a zoby 50 euthyrox kazdy den a 1 x v tydnu 100 euthyroxu... ted mi to "srovnali" na hodnotu TSH 2... coz je super hodnota pro planovani mimi 😀

pampeliska36
10. bře 2010

jeste jdu koncem brezna znovu na odbery, takze se uvidi, jestli jdu spravnym smerem 😀

misanda
autor
10. bře 2010

pampi, tak to myslim ,že jsi mi psala někde v jinym témátku, si teď matně vzpomínám 😀 😝

já zobu půlku tabletky 😉

pampeliska36
10. bře 2010

jojo vzpominam si... ze taky beres 😉

pampeliska36
10. bře 2010

jeeeeeeeeeeeeezisi ma ZASE snezit 😎