Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ester32
14. zář 2009

suzan....nad tím nepremýslej ono v ten den jaké bude sperma podle toho ti poradí co delat.Pokud by si mysleli,ze nemají sanci sami opodnit udelají ICSI

Wrtulko na spemiju byl manza naposled pred 5ti lety a des a hruza je 0,5mil a 1%pohyb ted jsme ani kontrolní nedelali,protoze pokazdé muze být jiny,tak ze záezí na tom co bude v tan den pokud tam nebude nic tak jdeme do dárce manza teda chce dárce hned,ze to nemá smysl,ale pokud tam neco bude,tak jeste jeden pokus i stím málo nechám.Na dárce je casu dost 😉

ester32
14. zář 2009

Suzan a kdy zacínás se stimulkou???

wrtulka
14. zář 2009

Ester souhlasím určo to zkuste nejdřív bez dárce.. 😵
ale manža je super že je pro dárce sám od sebe!to všechna čest takových chlapů moc není.. co by to takhle rozdýchali

ester32
14. zář 2009

wrtulko ono to zase taková idylka není pred temi 5ti lety jsme nechali ICSI jen na nektery na vsechny jsme nemely peníze to by bylo pomalu jen 30tisíc za to.Tak jsem chtela dárce a ze by se daly zamrazit a nemusely by se ani treba nikdy pouzít,ale manza nechtel,ale vís jak to je zivot míní,ale taky mení.....cím je starsí,tak se na to dívá jinak dá se ríct,ze dozrál proto jdeme do dalsího boje!!!!ale jsem moc ráda a dá se ríct,ze vetsí strach z toho mám já,ale ríkám si,ze lepsí nejak nez nic 🙂 ale samozrejme doufám,ze to nebude potreba!!!

wrtulka
14. zář 2009

ester a proč jste čeklai celých 5 let? 😕
jinak tohle chápu.. člověk míní a život mění..nicméně je super že máte s manžou takovouhle domluvu.. to už musí dopadnout není důvod proč ne! Jen trochu toho pokakanýho štěstíčka 😉

suzanna
14. zář 2009

ester tenhle tyden ma dorazit ms ,tak zacinam tento tyden....

ester32
14. zář 2009

wrtulko cekali jsme proto ze pokazdé mi ta stimulka nesedla a poprvé to byl teda hnus málem se mi zacaly zalívat i plíce vodou a je pravdou,ze manzel to hodne spatne nese radsi nic nez aby se mi neco stalo tak ze se dá ríct,ze to byla dozrávací casová prestávka a prijde mi,ze ted je ten nej cas a i manze je jinej tesí se na to mnohem víc nez pred tím.Dcera byla prece jen jeste mladsí,tak nám to az tak neprislo,ale ted je z ní uz slecna sice v totální puberte,ale nejak to opecovávání nám chybí 🙂

ester32
14. zář 2009

Suzan,tak to pujdem do boje plus mínus zároven,taky tento týden cekám mrsku aspon se budeme navzájem podporovat 🙂

wrtulka
14. zář 2009

Ester tak to chápu že když máte ještě jednu holčičku tak že těch 5 let uplynulo.. a že se to dalo..
já si to nedovedu řpedstavit.. pro mě je 5 let šílený! Jenže je to asi tím že je mi 27 a že dva roky co se snažíme mi příjdou strašně moc dlouhý a nemáme žádný děti..
jo Suzi koukala jsem ti do albíčka na děti..teda holky.. ta tmavovlasá nedělá modelku? Já jen že je fakt moc hezká.. teda všechny jsou a dotaz ty už jsi babička? jak tam máš vyfocený to miminko? 😵

suzanna
14. zář 2009

ester tak to je supermu 😉 A muzu se zeptat kolik je ti let?

ester32
14. zář 2009

wrtulko..snazíme se 10let z toho 2 IVF,ale travdou je ,ze si nedovedu predstavit jak bych to zvládala nemít jeste zádný dítko.....i z toho duvoda i kdyz to pokazdé obrecím není to tak hrozný a radsi at se vzdy zadarí tem co deti jeste nemají a mají aspon jednou za zivot to krásný stestí drzím ti vse co mám i nemám 🙂

suzanna
14. zář 2009

Wrtul to miminko je moji byvaly svagrovy 😀
Babicka ted av 36 letech byt jeste nechci 😀 😀 😀
Ta cernovlasa je Lucka a modelku by delat chtela,ale jelikoz ma rovnatka tak nemuze....a jsou s nima pekne starosti.Ta nejstarsi (18) uz se od nas ted v zari odstehovala ,tak mame i volny pokojicek,ale zatim je prazdny.

ester32
14. zář 2009

suzan je mi 32 a dcerky jsou opravdu mooooc hezounký))))a starosti ty ti verím u nás pocítám,ze bude taky jeste hur)))a práve nejhorsí strach mám z toho az se za pár let odstehuje a dalsí tu není((((

suzanna
14. zář 2009

Je to hrozny,kdyz uz se ti deti stehuji pak z domu, ja to obrecela....ted se nam zadari a bude!!!!!! 😉

ester32
14. zář 2009

taky budu brecet je to takovej muj rozmazlenecek))))) 🙂

ester32
14. zář 2009

holky jak se tady delá album??

abig
14. zář 2009

Ahoj holky, teda, vy jste se rozjely, musím se vrátit a dočíst si to.
Vítám tě Ester.

Každá se dočkáme, jen si holt počkáme, ale vy už stimulujete, tak to máte za "pár". Stačí věřit, ono to příjde, ikdyž budou přicházet splíny ....

misanda
autor
14. zář 2009

ahoj holky 🙂

jak mám jako tohle dočíst? 🙂

wrtulka
14. zář 2009

Ahojky abig a misanda..
Suzi ahaá já už si říkala jeslti tě některá z tvých ratolestí neudělala babičkou 😀 náhodou tý mojí babičce bylo necelých 40 když jsem se narodila 😀

suzanna
14. zář 2009

ester mas vedle kazdeho pripevku fotacek,obalku,a vykricnik tak klikni na ten fotacek a pak muzes pridat fotky,teda aspon tak to delam ja....
No moje mamka byla take ve 40 babickou,ale ta dnesni generace uvazuje jinak,moje holka rika,ze driv nez po 25 dite nechce...to jsem si i oddychla 😀

wrtulka
14. zář 2009

Suzi proč oddychla by si hrály s tebou nebo strejdou vnoučata néé 😉 😀 😀 😀

suzanna
14. zář 2009

wrtul 😀 😀 to je teda predstava 😀 😀 😀

ester32
14. zář 2009

taky jsem uz nad tím premýslela abych místo jednoho potom nemela 2)))) 😝

suzanna
14. zář 2009

ester a kolik je tve dceri let??

ester32
14. zář 2009

je jí 14let to to letí jeste pred chvílou to byl malej prcek,prcek je teda porád))

wrtulka
14. zář 2009

Suzi náhodou bys na mateřský mohla hlídat dceři vnouče néé 😉 😀 😀
Holky sranda musí být i kdyby na chleba nebylo 😀 😉

suzanna
14. zář 2009

wrtul 😀 😀 😀
ester ja kdyz nekdy koukam na fotky,kdyz byli deti maly tak se mi chce brecet jak ten cas leti.....no a to bych klidne uz tou babickou mohla byt,kdyby ta nejstarsi byla jako maminka,ale neni pry tak hloupa 😀 mi rekla.

abig
14. zář 2009

Suz: 🙂 není nad úpřímnost dětí, co ?

ester32
14. zář 2009

suzan tak to doma poslouchám taky,tak jen pevne doufám,ze jí to vydrzí 🙂 na druhou stranu jeste ze jsem ji mela tak brzo 🙂

suzanna
14. zář 2009

Si taky rikam,ze toho nelituju,ze jsem mela brzo deti aspon budu mlada babicka 😀