Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pampeliska36
6. led 2010

tulanek: vsem posilam sve usmevy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tulanek
6. led 2010

Antoanet,tak jo,musime uskutecnit rande a mile rada predam!! 😀 Pampelisko,uz chaaaapu,ja jsem asi nejaka pritroubla,muzu se vymlouvat na hormony,vid ze jo? 😀 😀

tulanek
6. led 2010

Tak i tobe usmev Pampelisko 😀 😀 😀 😀 😀

aladin
6. led 2010

Ahoj holky, vy jste mi daly zabrat. Už mě zase pálí oči, než jsem to všechno dočetla. A to jsem tady byla včera do večera... 😀 . Ale je to super. Taky vítám "nováčky" 🙂 Antoanet: přeji hodně štěstíčka na zítra a ať se bobiši pěkně zakousnou a pobydou tak 9 měsíců 😉 😀 . Taky posílám 😀 😀 😀 😀 😀

pavcahola
6. led 2010

Ahoj taky my to dalo zabrat než jsem vás všechny přečetla.Antoaneta drž se zítra,ale co by mě zajímalo je co je to AH to jsem se nikde nedočetla.

tulanek
6. led 2010

Ahoj Pavco:Asistovany hatching-AH,nariznuti skorapky,ve kterem to embrijko je,vis,aby se mu lip vycestovalo ven a nemuselo bojovat jeste s tou skorapkou.Nektera embrijka na to nemaji silu a jinak jsou uplne v poradku a pak zbytecne nevycestuji ven...

tulanek
6. led 2010

nekecam doufam 🙂

cabalkova
7. led 2010

Ahoj holky, tak pridavam aktualni tabulicku po vcerejsi navsteve dra:

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
ketyz: 31let 1IVF brezen
Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
evik73: 36 let - 3 IVF leden

Jinak pokud jde o vahy a velikosti, milerada komukoli predam i nekolik velikosti od vseho (prsa, pneumatika, pr....).... jenze o srazik v Praze nikdo nestoji, tak si je asi budu muset nechat a doufat, ze je po porodu (protoze ja hodlam byt leto tehotna, damy!) vychodim a vykojim... 😀

cabalkova
7. led 2010

evik... jeste jsem ti chtela napsat, ze nejspis budeme dokonale sladene, protoze: ja mela Zoladex 23.12., vcera jsem to dostala a v pondeli 11.1. jdu na kontrolu a zarovan zacinam se stimulkou, cekala bych, ze to budes mit taky tak, taktez mame dlouhy protokol...

Kdyz ctu kolik toho do sebe lupete, tak mi z toho jde hlava kolem... ja doted nevim, co vsechno budu muset pichat nebo polykat, jenom vim, ze nebudu mit ten Puregon Pen, ale obyc injekce, pan dr. rikal, ze je to v podstate totez a mam sousedku sestricku, takze jsem s ni domluvena, ze mi to vzdycky lupne...

Holky, vim, ze je to kravina, ale zkusmo jsem pocitala jednak jak vychazi OPU a ET, a pak taky na kdy bych mela datum porodu, kdyby se zadarilo hned napoprve... a vychazi mi 1.11.2010.... to je tak hezky datum, ze to snad ani nemuze nevyjit.... jo a taky je to vyroci svatby nasich... tak to by byl super darecek. 😉

Mazu se zcivilizovat a hupky do pracky... opatrujte se a hlave.... antoan, at se mimisci pekne zavrtaji, maji to rozkazem, a moc drzim palecky, abys za dva tydny hlasila nadherne //. 😉

misanda
autor
7. led 2010

A DNESKA V 10:00 VŠICHNI MYSLÍME NA ANTOANET!!! 😉

misanda
autor
7. led 2010

my máme sraz? 🙂 kdy, kde??? 😀

misanda
autor
7. led 2010

ale na srazu si kila dobrovolně neberu...taky mám na rozdávání 😀

abig
7. led 2010

Už na ní myslím, co jsem se vzbudila .... 😀 😀

cabalkova
7. led 2010

Jo, pridavam se tez. 😉

misanda
autor
7. led 2010

abig : hezká fotka 😉

pavcahola
7. led 2010

Ahoj tulanek děkuji za vysvětlení já v těch zkratkách ještě trochu tápu. ☹

abig
7. led 2010

Mišando , 😀 děkuji ...

Jsem za Antoanet nervozní, si připadám, jakobych na to šla sama .... nějak se mi vybavují mé vlastní pocity ....

misanda
autor
7. led 2010

já nervózn ínejsem, já jsem za ní hrozně šťastnám protože ode dneška z ní je těhule 😀

tulanek
7. led 2010

Ahoooj holky 🙂 aji ja moc drzim palce Antoanet a taky mam velkou radost,urcite ji to dopadne dobre a za dva tydny tu bude veselooo 🙂 😀 jinak jsem dnes poprve asi od ctvrte tridy zaspala 😅 v 6h,nez sel pritel do prace,dostala jsem od nej vcelicku (sikovnej,ubec se nebal 🙂 ) a pak jsem tak krasne usnula,az jsem z toho zaspala na alergologii 🙂 ale vymluvila jsem se na rodice z vesnice,nejel mi autobus 😀

evik73
7. led 2010

Krásné dopoledne všem a doufám,že nejkrásnější bude pro Antoanet,taky moc držím palce a trochu závidím,že už je tak daleko..
Cabalkova vypadá to vážně na spolupráci,jen první Zoladex jsem měla 21.12.,ale MS od včera a v pondělí 11.1.jdu na UZ a snad taky začnu
Taky je u vás krásně sluníčkově?

tulanek
7. led 2010

Ahoj Eviku,tady je tak krasne slunickove,ze se za chvili ani nedostanu ven,jen sype a sype a sype 🙂

evik73
7. led 2010

Ahoj Tuli,tak nám sem ku Praze taky něco pošlete,už tam toho máte dost né? 😀

misanda
autor
7. led 2010

u nás je teda krásně 🙂 svítí mozooool 😀

evik73
7. led 2010

Ahoj Misi,tady je taky náááádherně,snad to vydrží,jestli tuli od východu něco nepošle... 😝
Copak asi antoan,jistě už má bobíky v břušku a domlouvá,aby se pěkně zavrtávali 🙂

evik73
7. led 2010

😎 Nikde nikdo,tak já jdu něco dělat a budu jukat,jestli někdo dorazí...ale vůůůůůbec se mi nechce nic dělat,tentokrát mi ta mrcha dává...bolí břuch jako blázen,snad to přejde sakra..

misanda
autor
7. led 2010

jesti tuli pošle, tak je to pěkná sketa 😀 😀

jééé, já jí na jednu stranu i závidim...já bych to taky přeskočila a už si jela a pak pěkně válendo doma 😀

misanda
autor
7. led 2010

Evi, tak se nadopuj algifenem, tak 30kapek a budeš ok 🙂 možná i víc než ok 😀

tulanek
7. led 2010

Holky,tak ja vam kazde posilam aspon jednoho snehulacka,ze nejsem skrt 😀 ted tady place pod oknem malicky miminko,clovek by sel hned pohoupat,uplne mi to rve srdce,ale maminka uz si toho nastesti taky vsimla...
i**i
('>')
-( : )-
( : ) tak ten je pro vas holky,hlavne se nepoperte,na dva nemam nervy 😀

tulanek
7. led 2010

tancici snehulacek,se mu to brisko nejak posunulo 😀 😀 jo,algifen je zarucenej 😀

misanda
autor
7. led 2010

tak já si teda taky změnila fotku, ať na mě vidíte 😀