• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
autor
týýýý jo, takovej huhulák :slight_smile:
7. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,kocka,taky vypadas,jako by jsi fotila kazdy den!Takova umelecka fotka! :slight_smile: fakt ti to sekne! :slight_smile:
7. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej fešnej sněhulajda,díky tuli :grinning:
algifen dobře znám,je to můj věrnej kámoš,když bolí hlava,ale teď při tom prednisonu se mi do něj nechce,snad to povolí samo
7. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi taky ode mně jedna poklona za úžasnou fotečku,někdo má při focení kliku,jen já vypadám na každý fotce jen mentálek :grinning:
jdu žehlit holky tak zatím a moc nekecejte,ať nemusím moc dočítat... :rolling_eyes:
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni ubec za co Evi,to ja rada stavim snehulaky :grinning: :grinning: no,ja jsem od zitra do nedele,vzdycky celej den v praci,takze muzeme v docitani zavodit! :slight_smile: driv jsem cucela na facebook a ted ne,ted travim cas tady s vama holky a jsem za to rada!!!! :slight_smile:
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já vám taky posílám hromadu sněhu ... tady totiž na Ostravsku pro změnu opět padá a padá a padá *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak padající sníh jsem měla pod sebou, tak teď ho máte vedle sebe .....
Tak ještě jednu, aby vám to nebylo líto ..

Mišanda ... krasavice jako vždy ... tu jsi fotila sama, že ?
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dikyyyyy Abig,tak ja ti posilam aspon trosku slunicka,at to s tim snehem porad tak neprehanime,ze :slight_smile: chtela jsem ti nakreslit slunicko,ale jsem lempl a neumim :sweat_smile: :slight_smile: ale opravdu posilam! :slight_smile:
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, já se ráda fotim a ráda fotim všechno okolo :grinning: včera mi pózovala kočka :grinning:

prej krasavice...to jo, ale uzená :grinning:
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
abig nám to tady celý rozházela :grinning:
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi blbina Misi,fakt ti to moc slusi!Bude z tebe krasna maminka!!!! :wink: :slight_smile:
7. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si právě jak maminka nepřipadám...vypadám vždycky jak teta...vám sem mrsknu foto...mmt :slight_smile:
7. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý celý rozházelo ... to teda né ..... já jsem zde rozhodila jenom ten sníh ... máme ho nadbytek. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okatá brunetka .... 1*
Prý teta .... za chvíli mamina :wink:
7. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je krasna fotka!!!Roztomila!!Ti rikam ze ti to s prickem bude sluset!!!! :slight_smile:
7. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak slááááva,vyžehleno ufff a pěkně teplíčko od žehličky a krbíčku...hned jsem i poobědvala,jen polívčičku,páč musím stáhnout bachůrek,po svátcích se nějak vytáhl :cry:
misi,fotečka krásnáááá,bude ti to moc slušet,ale ještě to jedno dítko tam chybí....to je neteřinka?
7. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě že si řikám, že jako matka nevypadám, proto nemám miminko :sweat_smile: to jsem dylyna :grinning:

my máme taky sněhu dost, ale zatím je krásně...škoda, že musim trčet v práci...
7. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, nn, to je kamarádky díťátko :slight_smile: a já jí miluju :slight_smile:

Evi, krbíček bych taky brala :wink:
7. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák a už se zatahuje,holky od Brna poslaly mraky na nás...

misi,tak to v práci zatáhni,kyž tě to neba,my holky z koníka ti napíšeme omluvenkun chceš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CHCI :slight_smile:
7. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chcu takyyyy .....
7. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj krb je fajn,ale když u něj žehlíš,tak pekelnej hic,ale furt lepší,než zima venku brr...moc hezká holčinka a je vidět,že i ona má k tobě hodně blízko :slight_smile: super
7. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO problem holky,tak šupky k domovu...musím po sobě psaní kontrolovat,to je hnus,co kolikrát vytvořím bleble hanba :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych šla stavět toho huhuláka :slight_smile:

já žehlení fakt nenávidim :-X a je mi u něj taky vedro a co jsem teď žehlila s těma mýma návalama, tak to byl super labužnickej kousek, fakt!!
7. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se holky zbalte,prijedte do Brna a jdem na huhulacky,co??? :slight_smile: Evik vypise omluvenky a je to jasny :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, moje modelka ze včerejška :slight_smile: http://docekalci1.rajce.idnes.cz/cici/#DSC_0336.jpg
7. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Misi,fakt ti to s ni moc slusi,je opravdu videt,ze je ti dobre,kdyz jsi s prckem :slight_smile: jakpak se jmenuje?
autor
tuli, já bych jela hned...miluju Brno a okolí a Moravůůů..já tam mám polovinu rodiny...dole u Znojma :slight_smile: a pak Ostrava :wink: a v Brně mám tetu a strejdu :wink:
autor
Baruška :slight_smile: hrozně se mi to jméno líbí...mě se líbí český jména, který jsou hodně skloňovat a měnit...Bára, Baruška, Bája, Barbora, Barča :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek