• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Ahoj holky,
tedaaa tady se vas urodilo,to bude tehulek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj suz...jak se mááášš??? nedávno jsme na tebe vzpomínaly, jestli už jsi byla na ko??
7. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misanda no jdu zitra tak pak podam hned hlaseni,ted jsem nepsala,nebylo ani co,citim se porad tak nejak stejne :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee,zrovna ted si pisu s kamaradkou,Barča a cekaji miminko a kdyz to bude holcicka,bude Bajunka :slight_smile: tak prijeeed,je rada bych te videla,kdyz tu mas pribuzny,tak to by jsme se jednou mohly eventuelne i potkat,co? :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, to bysme mohly :slight_smile: mám tam naplánovanou cestu v létě...letos jsem odmítla jet k moři :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My by jsme chteli taky česky jmena,ale jen pro kluky,kdyz by byl jeden,byl by Lukasek a kdyz dva,byl by to Karlik a Honzik,aby se dedecci neporvali :grinning: no a na holcicky jdeme s reckyma jmenama,pac Recko oba milujeme... :slight_smile: :grinning: prdly,co? :slight_smile: a co vy?
7. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee,tak to uz budeme mit pupiky a beda jak ne!!! :sunglasses: jo,pujdeme si sednout s pupikama nekam do cukrarny :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, Lukáška teď nosí v bříšku manželovo sestřenka :wink:

já bych chtěla Huga, ale asi ostrouhám :grinning: takže budeme mít asi Honzíka??? no nevim...holčička Rozárka :wink:
7. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky suzi,my se ještě neznáme,teda ty mě,já o tobě s diskuze něco vím,tak ti strašně moc přeju,ať už ti to tentokrát vyjde,zasloužíš si to moc a moc..

Brno je pěkný,ale znám jen autobus.nádraží u Grandu,Zvonařku a ten komplex u ní,myslím,že Galerie????

A Barunku mám jednu doma,je už trochu větší,ale pořád je to moje holčička malá nedonošená...
7. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejlepší je v Brně Měděná pánev :grinning: :grinning: :grinning: a šaliny :grinning:
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bára je úžasný jméno, ale nechci se opakovat :slight_smile: jinak bych jí taky měla...ale jestli budu čekat dvojčata a budou to dvě holky, tak je to jasný :wink:
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli,Řecko je báječný,souhlasím s tebou,byli jsme na Korfu a Zakynthosu a parádička parádní,jela bych okamžitě :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik myslim,ze uz jsem te taky nekde v nejake diskusi zahlidla :slight_smile:
Zitra dam vedet jak jsme dopadli,doufam,ze nam udelaji krasnou fotecku v 9 tydnu by tam uz melo byt snad neco videt :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já byla taky na Zakynthosu, min.rok :wink: ale mě baví víc Egypt a jeho historie :wink:
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee :slight_smile: jee Hugisek,chlapi nemaji moc smysl pro takovy jiny jmena,vid?Ale je to skoda,Hugo je pekny a noposlouchany jmeno!! :slight_smile: Honzik taky krasnej :slight_smile: a Rozarka je uplne uzasna,ja jsem mela svoji nejoblibenejsi panenku Rozarku,takze uz od mala fandim,ale to se zasejc neseslo s uspechem u me polovicky :slight_smile: jo Galerie Vankovka,jezdis sem Eviku?
7. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj suzi,byla jsem na chvíli tady u vás někdy říjen-listopad,ale teď jsem opět naskočila,pže se snad už něco začne dít...tak zítra ať jsou od tebe samé dobré zprávičky...musíš nás trochu motivovat do boje :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně Vaňkovka...teď už nejezdím bohužel,manžílek tam jezdil autobusem,vozil lidi z letiště Ruzyně do Brna a zpět,tak jsem byla párkrát s ním,ale třeba se to zase rozjede,tak uvidíme..
7. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi v Egyptě jsem ještě nebyla,jen Tunis a to teda nic moc,tak snad někdy v budoucnu,třeba s prckem si tam zaletíme
7. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tunis nebrat :confounded: Egypt je nejlepšííí, ale musíš jet do dobrý lokace, mno,...ale prostě Káhira, pyramidy a muzeum...pro mě nejsilnější zážitek :wink:
7. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jsi byla v Egyptě,co Faraonova pomsta ,byla? :frowning2:
7. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nj, byla...jela jsem s ní i do Káhiry :grinning:
7. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale je to tím, že jsi ve vedru - my měli 50st. a lemtáš studenou vodu...prostě musíš pít teplou, mno :pensive:
7. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,jenže v takovým pařáku hledáš něco ledovýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale hodně lidí tam lítá,já přes sezonu mám na zahradě parkování pro lidi,co lítají na dovču,odvezu je na letiště a pak zase když se vrátí,tak pro ně,tak vím,že Egypt a Řecko jsou nejčastější destinace dovolených...a lidi nadšený :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, takhle jsme teď taky nechávali auto když jsme letěli na ten Zakynthos :wink: já se chci hrozně do Egypta vrátit...musim ještě vidět Údolí králů. a aby toho nebylo málo, tak ještě teď čtu Egypťana Sinuheta a to je teda taky drsný :grinning: magor no :grinning:
7. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee,holky na Zakynthosu jsme byli ted v lete-Tsilivi :slight_smile: Egypt je nadhernej,co vidim teda takhle v telce nebo na fotkach,nikdy jsem tam nebyla,ale ja jsem proste zamilovana do toho Recka... :grinning: ale verim,ze jak bych jednou videla pyramidy a vselijaky ty jejich paradicky na zivo,byla bych z toho vedle taky :grinning: my jsme jeli teda busem do Prahy,pac jsme tam prave auto nechteli nechavat nikde stat,Bozenku mame :grinning: tak nam ji bylo holky lito,tak jsme se parili radsi v autobuse :sweat_smile: A pred dvema roky jsme byli v Nei pori a taky žůžo :slight_smile: Jo a v Tunisu byla kamoska a byla taky zklamana....
7. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi,proč magor?Určitě se ještě podíváš a i s dvojčátkama,to bude mazec panečku..
A kde jste parkovali?
7. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy brdo,s dvojcatkama k mori,to by byl fakt mazec :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tuli, Řecko je krásný. my jsme si tam půjčili čtyřkolku a celej ten Zakynthos projeli...pak jsme ke konci dovči byli na lodi kolem ostrova a oba jsme se z toho poblili a posrali :grinning: takže fakt super zakončení...celej následující den jsme byli nepoužitelný a pak se jelo domů :unamused: ..jinak ze Zakynthosu se mi nejvíc líbilo v Keri a pak samozřejmě moře u shipwrecku...to je nezapomenutelný...po tom se mi stýská...

ale prostě nemá to tu svojí pořádnou historii...jako Egypt...to jsou prostě úžasný dějiny a když jsem ještě vlezla do tý pyramidy...si furt řikám, že jsem musela v min.životě být asi Egypťan :grinning: no...účes mám alá Kleopatra :grinning:
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi...dvojčátka do Egypta...to nevim..nervy mám jenom jedny :grinning:

jinak my lítáme s Eximem, takže parkujeme u nich :slight_smile: a vy to máte taky kousek od letiště, jo?
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už aby bylo teplo,ta zima už mě nebaví..zatím mizím,musím zajet něco pokoupit,tak se mějte a já se zase ukážu..
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek