Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
7. led 2010

a můj manžílek mi slíbil za vykonání jisté sexuální věci výlet na Bali...když já ale furt nevim 😀 😀 😀

tulanek
7. led 2010

My jsme si pujcili auticko a projeli to autem,byl to fakt zazitek 🙂 a rok predtim jsme byli skutrem pod Olympem a na vrch jsme to vylezli,ale byl to zahul 🙂 my uz jsme nakup stihli ted a jsem zpet 🙂 auuuuu,tak hlavne bacha,at si pak na Bali muzes sednout a normalne v pohode projit po plazi 😀 😀 😀 😀

tulanek
7. led 2010

Je a taky jsme byli na vyletu kolem ostrova a nastesti jsme to prezili ve zdravi 😀 a videli jste karety??My jsme museli nakonec na vylet lodi s prosklenym dnem,aby jsme ji videli,ale zadarilo se,aj na nsa vykoukla z vody 🙂

misanda
autor
7. led 2010

tuli, my karety neviděli a na tu další kareťáckou loď už jsme němli náladu 😔

ale příště bych asi taky byla pro auto...ta 4kolka byla dělaná na 60kg!!!! a my na ní jeli dva a ještě bagáž...fakt mega...takže do kopce jsme to museli fakt doslova "vojíždět" aby to jelo... 😀

tulanek
7. led 2010

Jeee,to musela byt prca,to si umim predstavit 😀 skutrovi se do kopce taky moc nechtelo s dvouma dobre zivenyma 🙂 😀

misanda
autor
7. led 2010

tuli je fešanda na fotce 😉

pampeliska36
7. led 2010

ahojte holky 😀

pampeliska36
7. led 2010

koukam ze propukla uplna diskuse o dovolenych 🙂

pampeliska36
7. led 2010

a co antoanet nepsala? nevite, jestli bude dneska na netu? nejsem si jista, jestli nepsala, ze tam bude zustavat pres noc... ? nebo si to pletu? 😀

misanda
autor
7. led 2010

já myslím, že antoanet bude ráda, když si dneska oddychne 😉

tulanek
7. led 2010

Dekuji Misi,ale koukam,ze to je celkem z dalky,takze nejsem moc videt,tim padem dobra fotka 😀 zkusim tam dat mozna jinou,takhle jsem porad skoro inkognito 😀 psala myslim,ze tam bude radeji pres noc...

tulanek
7. led 2010

tak prej je to dobry,rikal ten muj chytrolin 🙂 musim jit ted zehliti,tak praci zdar 😝

abig
7. led 2010

Sednu k tomu a nikdo nikde 😀 😀 😀
Koukám, že jste rozebíraly dovolenky ... hmmm dala bych si říct, ale tento rok mi to asi neprojde ... a to za prvé : protože budu těhulit ..... a za druhé: byli jsme v loni hooooodně drahé dovolené, tak musím držet pusinku a doma neprovokovat .... 😎 😎 😎

tulanek
7. led 2010

Abig ahooj 🙂 a kdepak jste byli vy?? Jsem zvedavec co 🙂 a s briskem se ma byt hezky v klidu a nikde nelitat,tak tak 😉

abig
7. led 2010

Tuli, hodně daleko ... manželovo překvapení, taková náplast na tu naší bolístku před IVF, do týdne po návratu jsem začala stimulovat .... byli jsme na Maledivách. 😎

tulanek
7. led 2010

Ooouuu,tak to muselo byt nadherny 🙂 ten je hodnej,ze ti to takhle zprijemnil,aby ses citila lip! 🙂 pripada mi,ze jak ti nasi chlapi citi,ze se s nami bude neco dit,jsou takovy poprdeny a rozmazluji si nas,ale je to fakt hezky! 🙂

abig
7. led 2010

To ti ani nepřipadá, ono je to fakt .... jak byl můj vyjukaný po OPU (vypadala jsem fakt příšerně a ani chodit jsem nemohla), staral se o mě, co hodinu mi nosil pití a před každým čůráním si zapisoval mou váhu a po čůrání taky ..... a nedej bože, když jsem na něj vrčela ...

cabalkova
7. led 2010

pampel... antoanetka vcera psala, ze se rozhodla vyuzit moznosti zustat tam pres noc, tak se asi ozve az zitra...

abig
7. led 2010

Antoanet se nám určitě, co nejdříve ozve ... zítra, dneska bude odpočívat, aby embrýjka v klidečku hledala to správné místo na zavrtání .... juj já jí to tak přeju ... za 14 dní budeme bouchat doma lahvinky a pít na jejich zdraví ..

tulanek
7. led 2010

Vid,chudaci jsou taky na jednu stranu,my aspon citime,jak nam je,vime,v ramci moznosti co mame delat,kdyz nam neni nejlip,ale oni to muzou jen sledovat a pomoct az kdyz jde do tuheho,tak si nas aspon preventivne rozmazluji 🙂 to je fakt hodnej,maji bobiky totiz,co by delali,kdyby nas nemeli 🙂 kdo by se o ne tak hezky staral,ze jo? 😀

tulanek
7. led 2010

No v to ze srdce doufam!!!Fakt to je proste jasny!!! 🙂 Budu v praci fakt cely den neklidna,co napise,no vlastne celych ctrnact dni 🙂

abig
7. led 2010

Baže, zrovna včera mi říkal, že si pamatuje jak byl vynervovaný, v noci nemohl spát a parkoval auto rovnou před barákem, kdyby mě musel rychle odvést .. 😢 je to zlatíčko .... začíná chytat nerva, že se to zase blíží, tak ho už teď uklidňuji, že už se to nebude opakovat, že teď už mě budu víc hlídat a nepředávkují mě .. doufám 😀

tulanek
7. led 2010

Nebojte Abig,ted uz to bude dobry,uz vite,co od toho cekat,zmenili jste CAR,budou si tam na tebe dvat pozor a ty budes v pohode!!!!!A na konci stimulky budete v pohode dva,s tatkou vlastne tri 🙂 fakt,urcite to ted dobre dopadne! 🙂

abig
7. led 2010

Tuli, to víš, že to dopadne dobře. Už vím, co mě čeká a nemine, nejsem nervozní, nebojím se .... ale jak to vysvětli tomu chlapovi ? 😀 😀 😀
Nejhorší na tom je, že ten můj chlap začal hnízdit ... už plánuje, kde co bude, co se koupí ... se musím smát, je to tak sladké od těch chlapů ... fakt mám jistotu, že on o to vážně stojí 😉

abig
7. led 2010

Dneska jsem měla dostat ms, kdyby mi chodila normálně jak před IVF .... ráno jsem zašpinila a celý den nic, tak teď doufám, že ještě vydržím do soboty, pak ať se to rozjede, protože jdeme v pondělí na tu konzultaci, tak bych toho využila, aby mi udělali rovnou hormonální profil ..... a já mohla příští měsíc začít ...
Měla bych změnit v tabulce, že další pokus bude spíše únor/březen ...
No, přírodě neporučím, že ?

abig
7. led 2010

Seznámek čekatelek :

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně únor
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden

tulanek
7. led 2010

Ja vim,nekdy mi ho je fakt lito,oni jsou proste takovi bezbranny v tomhle 😀 Jeeee,tak to je krasny,fakt kdyz vidis,jak se na to tesi a jak to s nim sije,to je pravej dukaz,ze mas toho spravnyho chlapa vedle sebe,to ti moc preju!! 🙂 aj ja bych toho svyho nevymenila za zadnyho na svete,neumim si predstavit,ze bych takovyhle chvile prozivala s nekym jinym...Fakt,jak se rika v nouzi poznas pritele,tak tady to plati nekolikanasobne a je krasny,kdyz to clovek muze rict o cloveku,kterej je pro nej nejdrazsi...Tak to ti drzim moc palce,aby mrcha prisla v sobotu,to dopadne,neboj!!! 🙂

abig
7. led 2010

To je fakt, že né každý chlap vydýchá takovou situaci ... ale přiznávám, že bylo období, kdy mě ten neúspěch srazil na kolena a já to nesla těžce, že naše manželství utrpělo velký šrám .... chvilku mi to trvalo, než mi to došlo a než jsem se zklidnila .... nechtěla bych o něj přijít ... proto taky jsme spolu mluvilo o adopci .. že bez dětí nezůstaneme .. on ví, že děti jsou můj život, že jsem se narodila s tím, že budu máma, takže prostě jednou budu, ať s "vlastní" nebo ne.

maryah
7. led 2010

ale nas pribuda baby... dnes sme sa dozvedeli, ze nam schvalili ziadost tak sa vytesujeme

abig
7. led 2010

Maryah ... konečne, toto trvalo, co ? Tak velká gratulace, že už víte, na čem jste ... vy jste čekali hodně dlouho na to schválení, že ? Proč to tak dlouho trvalo ?