Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
16. zář 2009

wrtul ja jsem ze zacatku taky silella ,manza rekl uz a ja neeee jeste neee no jak maly dite a pak uz to slo v pohode a ted to zase chvilku bude trvat nez si zvyknu,ale nebojim se ,kdyz vim ,jaky me muze cekat hezky vysledek po tom vsem 😉

misanda
autor
16. zář 2009

wrtul, no vidíš, to máš okolí pozitivně nabitý, co??? 🙂

já si píchala sama...vždycky...můj manža by to moc prodlužoval a než by to píchnul...to by bylo..já to tam vrazim a je vymalováno 😀

vy pícháte na IVFko klasický injekce??? nebo máte to pero? já měla na IUI klasiku injekce...

wrtulka
16. zář 2009

misando já píchala klasický injekce ale maličky.. tenoučký do břicha když se člověk blbě netrefil tak to nebolelo.. do "kožní řasy" = špeku 😀

wrtulka
16. zář 2009

misando všichni nám fanděj a to je fajn 😵 😵

suzanna
16. zář 2009

Ja mam puregon pero,ale ten decaceptyl je normalni injekce,ale s tenkou jehlou tak to snad pujde hladce.Ja uz se na to normalne i tesim.Jsem byla ted na nakupu a koupila jsem si dorticek tak si ho jdu dat ke kaficku. 😉

smilkycz
16. zář 2009

Ahojky děvčata, nás čeká 1. IVF během pár dní, snad se pár embroušků uchytí 😉 chci se zeptat: nevíte některá co můžu a nemůžu dělat po transferu? to musím pořád ležet s nohama nahoru? 🙂 🙂 díky

suzanna
16. zář 2009

smilky podle meho, den po transferu je lepsi byt v klidu,ale je to take o tom jak se kdo citi,ale myslim,ze neni dobre porad jen lezet.Ja mam na papiru napsano,ze muzes delat i bezne veci jen se moc nenamahat,netahat nic tezkeho atd..

misanda
autor
16. zář 2009

holky a co váhově po IVF..jak jste na tom???

misanda
autor
16. zář 2009

teda spíš po stimulaci myslím...

misanda
autor
16. zář 2009

smillky - mojí kamarádce třeba doporučili týden ležet...tak ležela...zadařilo se. ale myslím, že je to individuální...ale já v klidu budu určitě, aspoń si odpočinu od práce 🙂

abig
16. zář 2009

Ahoj, tak už jsem doma.

Smilky : záleží jak se budeš cítit. Pokud ti nic nebude, tak buď v klidu den a pak dělej lehké běžné práce, ležením ty prcky neukecáš k zahnízdění. Někdo jde hned do práce, aby nemusel myslet, zda-li se povedlo nebo ne. Když přirozeně těhotné taky netuší, že se vajíčko oplodnila a dělají věci, až jim při vzpomínce stojí vlasy na hlavě .... tak že po IVF buď hlavně v klídku ... nic netahat, neskákat.... neumívej okna a nedrhni podlahu.

A vítej mezi náma,

A teď si vás dočtu ..

smilkycz
16. zář 2009

díky moc holky 🙂

suzanna
16. zář 2009

smilky a kdy jdes na transfer nebo uz jsi po??

ester32
16. zář 2009

smilky o lezení to vázne není jen se trochu víc setrit a jak písí holky nic tezkyho a jak má být,tak bude 😉 samozrejme //

suzan,tak co uz más první vcelicku za sebou?? a na jak dlouho ty injekce más??za jak dlouho budes mít asi OPU???

gubik
16. zář 2009

Ahoj dievčatá!
Misanda- som na tom presne ako Ty, v januári by sme mali ísť na 1.IVF. Mám za sebou 1 IUI. Prečo ideš až v januári? Kvôli poisťovni? /môoj prípad, inak by som do toho šla hneď/

abig
16. zář 2009

Vítám tě Gubí ...

gubik
16. zář 2009

Ahoj Abig, ďakujem za privítanie. Prosím Ťa, ako berieš Utroš? 2x1? Ja rozmýšľam, že si ho sama nasadím v druhej polovici cyklu, keďže po IUI som ho brala a bol super! Ale brala som ho až 2x2. Mala som po ňom ukážkovú MS /znie to divne, neviem ako inak to nazvať 🙂 /

abig
16. zář 2009

Gubik: tak já mám předepsaný Utroš vždy od 16DC do 26DC, prý na upravení cyklu .... jinak jsem ho brala poprvé až po ET a teď první měsíc .... mám ho brát 2x1 ... beru ho večer, protože jsem po něm jak zfetovaná a vyvolává ve mě záchvaty smíchu, takže má manžel radost ... jak se dosměju, tak padnu do postele mrtvá a proberu se až ráno ...

abig
16. zář 2009

Tak jsem si tam dala foto, ať nejsem pro vás tak anonymní ...

suzanna
16. zář 2009

ester prvni injekci si bodnu az tak v 19.00 hod.mam na papiru napsano " vecer " tak budu pichat kazdy den kolem te sedme -pul osme....injekci mam asi tak na tech 9 dni pak jdu na ultrazvuk a pak se uvidi co a jak mozna si budu pichat 11 dni a 13 den OPU dr.rikala,ze je to ruzne ,takze tezko rici takhle dopredu kdy to bude.
abig hezka fotka 🙂
gubi vitej mezi nami.Doktor ti nerekl jak mas Utros uzivat?Ja uzivala po IUI vzdy 15 dni 2x1.

abig
16. zář 2009

Suz: děkuji, to manžel fotil, je maniak na focení, tedy jen krajinek, ale vyfotit mě musel, protože jsem se nalepila na tu palmu a nehnula jsem se než mě vyfotil ...

ester32
16. zář 2009

suzan,tak to pujdem tak nejak zároven))))taky zhruba 12-13den OPU teda doufám,ze bude co uz at je pondelí to budu zhruby vedet))))

abig,ale to vnucení stálo za to)))))moc pekná)))

misanda
autor
17. zář 2009

ahoj holky,

gubik : já jdu na IVF až v lednu, pač teď musíme s dr stáhnout ložiska endometriozy a nabudit tělo, aby líp těhotnělo 🙂 takže proto. mezitím doufám vypíšeme žádost...do týdne jdu k dr, možná už zítra..ještě uvidim.

abig
17. zář 2009

Dobré ráno holky 🙂

Misanda: Já jsem se přepsala do nové pojišťovny RBP z vojenské, protože vojenská nehradila vůbec nic a IVF bychom museli celé zaplatit. A RBP mi žádost k IVF schválila do týdne .....
Tak snad to půjde i u tebe tak rychle. To potvrzená žádost je platná 3měsíce. Takže ti jí tam budou posílat až někdy možná konecem listopadu nebo v prosinci ....

suzanna
17. zář 2009

Krasne rano vsem 🙂
ester tak uvidime jak nam to vyjde 😉
misanda ty mas endometriozu?A muzu se zeptat citila jsi neco nez ti na to prisli?Protoze vsude pisi,ze hodne zen nema zadne priznaky ,tak by me to zajimalo.
Nam tady pojistovna plati 4x IVF a to plne a na zadne schvaleni se tady cekat nemusi a ty 3 pokusy jsou v zakladnim pojisteni.By to meli v Cr zavest taky.
Jinak vcera prvni injekce hruza!

abig
17. zář 2009

Ahoj Suz: jsem se nějak ztratila, kde vlastně žiješ. Tak to máte lepší zdravotnictví než my, tady je nutné si nejdřív našetřit a pak se vrhnout na kliniku.

Ta injekční hrůza bude určitě stát za to ... nepřijemnosti přejdou a příjemnosti se za 9 měsíců narodí ... vydrž ...
Picháš si sama nebo ti pomáhá manžel ?

suzanna
17. zář 2009

abig ja jsem z Holland.Picham si sama ,ale vcera mi ta jehla nechtela prorazit do briska, mi pripadala naka tupa nebo co....snad to dneska pujde lepe...
Meli by to v CR take dat do zakladniho pojisteni ,vzdyt je takovych paru co nemohou prirozene otehotnet,ale co ,mozna to prijde ,kdyz maji byt vsude v EU stejne podminky.

ruda
17. zář 2009

ahojky holčiny, já se nepřidávám, mám to už za sebou a vidíte, že vám to určo dobře dopadne, jako nám...chci jen pozdravit zuzku 🙂 tak to jsem ráda, že už pícháte, uvidíš, vánoční ěhulka s úsměvěm na tváři... tak si to holky užijte a hlavně...ať vám to všem dobře dopadne!!!!!

wrtulka
17. zář 2009

Ahojky jsem na služebce tak jen nakukuju..
Suzi naše vláda spíš zruší hrazení IVF úplně jak je znám 😖 😖 než aby nám hradili něco navíc.
Teď chtějí sáhnout na rodičovský příspěvek, mateřskou, porodný..no žít v ČR v tomhle směru je lahoda 😔
A to se diví že máme malou porodnost a že se to ještě zhoršuje.. lidi si tu děti nemůžou dovolit.. na IvF si i berou hypotéky.. Takže to se pak člověku žije.. jedna hypoška na dům druhá na IVF.. a dítě aby chodilo boso 🙄

wrtulka
17. zář 2009

Rudíku a co já mě nepozdravíš 😀 😠