Můžu v těhotenství cvičit kruhový trénink a pít protein?

kubjatkova
4. bře 2017

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli mužů dále cvičit kruhovy trénink,když jsem zjistila ze jsem těhotná a pít protein. Vcera jsem si udělala test a vyšel mi pozitivní.Je tu některá maminka která cvičí v těhotenství??dekuji za info😊

j.a.n.i
4. bře 2017

@kubjatkova Tak nevím, co je to kruhový trénink, ale pokud si zvyklá cvičit, tak těhotenství obecně není důvodem pro to s cvičením přestat, pouze to chce cvičení přizpůsobit tomu jak se aktuálně cítíš a případně vynechat konkrétní věci, co by mohly vadit. Já tedy vyloženě pravidelně necvičím, ale v těhotenství jsem se běžných aktivit typu lyže, turistika a tak nevzdávala. Já třeba pouze nejezdila na kole, ale to hlavně protože z něj padám, takže u mě bylo rizikovější než ty lyže, na které jsem si naopak troufla.

luciza
4. bře 2017

Ja s kruhacem pri zjisteni tehotenstvi skoncila. Na zahrivani se tam ruzne skace (aspon na tom nasem) a ani cviky na bricho nebo zvedani zavazi nejsou zrovna vhodne. Ona se v prvnim trimestru nedoporucuje treba ani joga a to je treba oproti kruhaci docela klidne cviceni. Neriskovala bych..

pet359
5. bře 2017

Pred tehu jsem chodila jak na jatha jogu, tak na kruhac....ac nejsem na rizikovem a mam ukazkove tehu, tak mi bylo doporuceno lektory skoncit jak s jogou,tak s kruhovym....

luj89
5. bře 2017

Ahoj, já bych změnila druh sportu. Po zjištění těhotenství jsem byla ještě asi 2x na TRX, kde rozcvička byla v podobě kruhového tréninku a upřímně řečeno jsem z toho neměla vůbec dobrý pocit - tak nějak intuitivně. Následovalo období ,,nevolností" (nevím, kdo nazval celodenní pocit na zvracení + zvracení + nechutenství + extrémní citlivost na pachy jenom slovem nevolnost, ale to je teď jedno 😀). No a teď od 6. měsíce jsem konečně našla cvičení pro těhotné spojené i s relaxací a nějakým tím posilováním a je to úúúžasný!

luciehutt
5. bře 2017

Ahoj, já teda necvičila tak rok určitě... ale na kruháč jsem chodila dřív.. a asi bych se na to vypadla.. zkus třeba těhu jógu, plavání... začíná jaro tak třeba i rychlá chůze 🙂.

g_m
5. bře 2017

@kubjatkova K čemu ti bude protein v těhotenství? A já s kruháčem po zjištění těhu skončila. Skákání a zvedání činek není úplně ideální a jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Nakonec s z toho vyklubalo rizikové a kruháč by tomu rozhodně nepomohl...

hanickaa.d
5. bře 2017

Asi bych se v teto věci spíš poradila s odborníky - tvůj gynekolog a trener/ka. záleží na jake úrovni a se zátěží si zvykla cvičit. Já před prvním tehu taky dost cvičila, s kruhacem bych nepokracovala....

shashak
19. bře 2017

@kubjatkova Ahoj zalezi na co jsi zvykla. A hlavne telo ti samo odpovi...ja chodim na crossfitove kruhace a jen si trenink upravim dle pocitu...na nejakou maxinalni "doporucenou" tepovku kaslu, nejlepsi ukazatel je tvoje telo. Jinak co se tyce proteinu, ten mi prestal chutnat nekdy v 2.mesici... ale pokud ti chutna a celkove to neprehanis s umelymi sladidly..tak proc ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru