Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

poirot
8. led 2013

@dooreen No to se ti nedivím. Také bych přemýšlela o rizikovém. Ale nevím, jak pochodíš u doktorky. Kolikrát se člověku zdá, že vše platí ze svého. Manžel má syna z předchozího manželství a můžu s tebou jen souhlasit, že děti ve školce a tohle počasí - to je vražedná kombinace. Navíc mi přijdou ty dětské bacily agresivnější. Nevím, jestli je to možné 😝
Také jsem plánovala, že dokončím školní rok a dovedu děti k maturitě (to už jsem chtěla být těhotná), ale nějak to nejde. Pořád jsem to odkládala, abych neodcházela v rozjetém roce a od maturantů, kolegyně mi radila, ať se na to vyprdnu a snažím se hned, že to pak už nemusí jít. Ale já měla svou hlavu, neposlechla starší a zkušenější a tady to mám. NIC

paja424
8. led 2013

ahojky holky, přidávám se k vám taky učím na ZŠ🙂

dooreen
8. led 2013

@poirot no 3 z 5ti dětí mají víc jak 25kg a zvedám je nosím x krát denně - do vozíčku, z vozíčku, do chodítek, na židličku, na WC, apod. navíc střevní chřipky jsou na denním pořádku. měli jsme tu i holčičku co nám týden chodila se salmonelou a nakazila další děti... (matka tvrdila že jen jí hodně ovoce a má řídkou stolici, další příznaky asi neviděla) některé matky jsou dost nezodpovědné a cedule Nevoďte nám do školky nemocné děti nerespektují. má průjem? no bóže, stejně má plíny, ale že má pak průjem i paní učitelka se neřeší.... řešní je přeřazení do běžné třídy,ale to se vyhnu jen tomu zvedání těch našich cvalíků

blankafs
9. led 2013

@dooreen To si o to rizikové vyloženě říká.. 😒

matissska
9. led 2013

Ahoj holky, jsem moc ráda za tuto diskusi 🙂 a přidávám se k Vám

kopeckovi
9. led 2013

Ahojky, tak já se taky přidám 🙂

martakl
9. led 2013

@ninive211 Myslím, že to bude rozházenýma hormonama, kdy sis dělala těhotenský test? Ještě bych pár dní počkala, zkusila znovu test a pak bych se objednala k doktorovi....možná to jsou jen nervy, snížená imunita...to špinění by nedejbože mohl být i myom (moje mamka to tak měla - špinila i mimo měsíčky a doktor jí diagnostikoval toto), ale nechci tě strašit! 🙂

ninive211
9. led 2013

@martakl tak právě jsem to nejspíš dostala, takže je snad všechno tímto vyřešeno...škoda, že to nepřišlo o den dva dřív, ušetřila bych si ty nervy...test jsem si dělala včera odpo (36. DC, 8 dní zpoždění).

cital
9. led 2013

@terunka88 No ono to někdy není nic s medem makat na ŽL, ale jako přivýdělek na mateřské určitě ano 😉 .

michaelarackova
9. led 2013

@poirot Děkuju za odpověď! Zkusim to otestovat dnes, konečně první den bez výtoku...když tam nebude vůbec nic, stačí zkusit až tak za 3 dny??? Já měla hroznou menstruaci před HA, zvracela jsem, bylo mi na omdlení, bolest břicha a kříže...Proto je mi divný, že teď nic!!! :-? Jo, schůzky naštěstí dobrý. Je pro mě hrozný říkat rodičům, že jejich dítě nic neumí...a to jsou v 1.třídě...:-(
@dooreen Po MŠ se mi občas zasteskne...byla jsem tam 2 roky, když jsem ještě studovala. Byla jsem tak často nemocná, jak jsem se s nima pořád muchlovala, prostě styk je tam bližší...Takže být tebou, rozhodně neschopenka!

michaelarackova
9. led 2013

@paja424 A jaký ročník?? 🙂

michaelarackova
9. led 2013

@matissska
@kopeckovi A kdy, holky, plánujete mimčo? 🙂

kopeckovi
9. led 2013

@michaelarackova Původně jsme plánovali, že se začnem snažit až někdy v květnu, aby se miminko narodilo na jaře 😀 Ale nakonec jsme se přestali hlídat už teď, takže to asi necháme jak to vyjde 🙂 V prosinci jsme se teoreticky snažili i v plodných dnech, ale jak to tady tak čtu, tak to asi tak hned nebude, tak uvidíme... 🙂

dooreen
9. led 2013

@michaelarackova kdo tu neschopenku dává? gynekoložka nebo obvoďačka? obvoďačka je moje teta takže by to bylo 100% že mě nechá doma, ale snad mi ji dá i gynekoložka až to bude aktuální.

michaelarackova
9. led 2013

Tak jsem si zkusila udělat ovu test, a je tam duch! 11DC! To by mohla být ovulace cca z a2-3 dny,že? Jééé, já jsem si oddechla, že po vysazení ovu probíhá...Když jsem na něj koukla, tak krásně ve mě hrklo, radostí, jako by to byl test jiný...🙂

michaelarackova
9. led 2013

@dooreen Dává jí gynekoložka, a myslím, že problém rozhodně nebude! 🙂

dooreen
9. led 2013

@kopeckovi my se snažíme nonstop od vysazení, ale holky mě ted trochu postrašily tím, že po vysazení HA nemusím mít ovulaci... první měsíc jsem jen malinko špinila s týdením zpožděním a to asi 2 dny a druhý měsíc po 2 dnech zpoždění přišla normálí MS jakou jsem měla i při HA akorát mě víc bolelo břicho... tak jsem zvědavá co bude teď.

dooreen
9. led 2013

@michaelarackova co to je DC? jsem asi nezvdělanec 🙂

michaelarackova
9. led 2013

@dooreen Tak zkus ty testy! Já jsem právě taky bála, když jsem to tady četla, když někdo čekal na ovulace třeba rok po vysazení! A já bych ráda otěhotněla nejlépe hned, v červenci! 😀 Tak jsem jen pro zvědavost objednala testy z MMB, a je tam! 🙂 Mám jí! 🙂 Jo, zkratky jsem tu luštila skoro 3 měsíce a ještě o některých nevim, co znamenají! 😀 Ale 11DC je 11.den cyklu, tj. od prvního dne menstruace. Já mám vysazeno 2.měsíc a právě jsem pořád špinila, tak jsem chtěla vědět, jestli je vše ok.🙂

dooreen
9. led 2013

@michaelarackova ja ták, den cyklu 🙂 já mám vysazeno taky 2 měsíce a po měsíci mi to vyšlo zrovna na prohlídku na gyndě a doktorka říkala že mám být trpělivá, než se cyklus srovná - mám počkat do února a když budu špinit tak mám přijít. ale v prosinci přišla MS v pohodě tak uvidím co přinese leden.

kopeckovi
9. led 2013

@dooreen HA jsme brala asi tak dva roky a teď už ji tak dva roky neberu. Vůbec mi to nevyhovovalo, byla jsem hodně náladová a hlavně bez zájmu o sex... což se po vysazení dost radikálně změnilo, takže k práškům už jsem se nevrátila 😀 No jsem na to zvědavá kdy se zadaří, jen si furt říkám, že se na to nesmím upínat, ale je to děsně těžký 😀

dooreen
9. led 2013

@kopeckovi já jí brala 10let 🙂 Můj pořád říká- kdybychom nechtěli tak to jde hned,ale když chcem tak jak na potvoru nic.

michaelarackova
9. led 2013

@dooreen Toho se trochu bojim...☹

paja424
9. led 2013

@michaelarackova Ahojky, druhý stupeň, takže se nenudím 🙂

michaelarackova
9. led 2013

@paja424 Tak to bych nedala...Mě stačí dozory s těma puberťákama!!! 😀

vroninka22
autor
9. led 2013

Holky, tak dnešní den bude navždy snad tím nejhorším, tak zle mi dlouho nebylo. Přijela jsem normálně ráno do práce a už po cestě jsem cítila bolest v podbřišku, šla jsme se převléct a bolesti se tak stupnovali, že jsem došla za holkama pomalu v předklonu, že mi je hrozně zle. Položili mě na lehátko, pač jsme byla údajně strašně zelená, bylo mi na zvracení a křeče mě šli z podbřišku až do zad. Motal se mi celý svět, celá jse byla upocená a třepala jsem se jako ratlík, až po injekci Algifenu bolesti ustáli a já se údajně po 1 hodinách probudila na sálku v přítmý, naprsot v šoku co tady dělám a co se stalo. Co e stalo? První menstruace po vysazení HAK. Tak čekala jsem, že mě možná bude bolet víc břicho, ale že se až tak složím a dostanu to přesně na den, tak to ani v nejmenším. Všechny jsem strašně vyděsila a první na co se mě ptali súsměvem, jestli nečekáme miminko . - )) pak když jsem řekla, co se stalo, bylo to všem jasné. Volala jsem raději dr a ten mě ujistil, že to souvisí s vysazením, že tělo bylo několik let zvyklé na hormony, které to všechno utlumili a teďka vše začlo pracovat na plné obrátky, takže to to tělo zkrátka neuneslo a bylo to pro něj šok, ale uklidnil mě, že se to zlepší. každopádně, tak zle,mě ještě teda nebylo a vůbec jsme něco takového nečekala ☹

terunka88
9. led 2013

@vroninka22 Ty jo, tak to je mazec... Ale tak snad nejhorší máš za sebou 😉

terunka88
9. led 2013

@michaelarackova Záleží, ten hormon je přítomný v moči po celou dobu cyklu, někdo má hladinu vyšší, že se mu na testech zobrazuje duch třeba 5-6 dnů před ovulací, někdo má hladinu nižší, že se mu zobrazí klidně jen den nebo dva před ovulací..uvidíš za pár cyklů, to už budeš mít všechno zmáklé a svoje tělo budeš znát jak svoje boty 🙂

terunka88
9. led 2013

Mimochodem já taky pracuju ve školství 😀 Sice teda ne jako učitelka, ale sekretářka..Pracuju tam necelýho půl roku a teda moje imunita od prskajících dětí dostává pěkně zabrat..od srpna jsem měla už 2x antibiotika (angína) a teď mám zas pro změnu hroznej kašel.. :-/

michaelarackova
9. led 2013

@vroninka22 Ty jo...úplně mi mrzilo v zádech, když jsem to četla...To jsi měla úplný opak než já, já ani nevěděla, když jsem to dostala. Jak je každé tělo úplné jiné, reaguje jinak. Tak doufám, že podruhé bude lépe!!!!!🙂 A teď už je ti líp??