V kolikátém týdnu těhotenství jsem?

sebestovahanka
22. říj 2015

V kolikátém týdnu těhotenství jsem, když má poslední MS byla 10.9. .. ovulace nevím, kdy proběhla - nepravidelné cykly a dělala jsem si 21.10. a 22.10. těhotenský test a byly tam //. Zítra jdu k doktorce pro verdikt, myslíte, že mi může už něco říct? A jak vůbec probíhá tato návštěva?? Omlouvám se, za takové otázky, ale jsem v tomto neznalá...

martinkka
22. říj 2015

Dneska by jsi měla být přesně 6tt+0, zítra 6tt+1 - tzn. začátek 7. týdne. Návštěva u gynekologa probíhá jako běžné gynekologické vyšetření + vnitřní ultrazvuk, případně odběr krve. Na ultrazvuku už by v tomto týdnu mělo být něco vidět, někdo už má i srdeční akci, každopádně by měl být vidět aspoň váček, nebo embryo.

pekkaa
22. říj 2015

Tydny tehotenstvi se pocitaju od posledni menstruace, takze zitra by si mela zacinat 7my tyden. Pokud ale ovulace byla pozdeji nez 14 dni po menstruaci, tak mimi bude mensi a tydny ti upravi dle velikosti. Pokud by si byla uz opravdu v tom 7tt tak to uz by melo byt vidno malinky plod.
U me byla prvni navsteva 6+1. Udelal ultrazvuk, tam to bylo uz vidno. Objednali me za 3 tydny.
Oni toho moc takto brzy nedelaji. Az pozdeji kdy to je jistejsi.. Ale zalezi od doktora.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru