10. týden a pocity strachu. Je u každého potratu špinění?

kamii12
6. kvě 2021

Ahoj holky,
Potrebovala bych poradit. Od začátku tohoto týdne mám obavy o mimino a nedokážu to vysvětlit.
Přestaly mě bolet prsa, nevolnosti už skoro nemam a ani podbrisek mě už nepobolívá... 🤔 Říkám si jak kdybych nebyla ani těhotná... A nevím jak strach s potratu přestat řešit. ☹️ Žádné problémy nemám, ale přečetla jsem si že srdíčko může být slyšet a pak najednou nic.
Je u každého potratu špinění, abych ho případně poznala?
Snažím se si říkat vše bude v pořádku, těším se na další kontrolu, ale pak mě přepadnou špatné pocit... ☹️

luxda
6. kvě 2021

@kamii12 bude to určitě v pořádku 🙂💓taky jsem měla hrozný strach

michaelarousova
6. kvě 2021

@kamii12 to ze prestanou nebolnosti je normalni ☺️Urcite bude vse ok☺️Ja kdyz mela po zamlklem tehotenstvi tak jsem si poridila angelsounds na poslouchnai srdicka..sice by se nemel pouzivat casto sle jednou za cas pro svuj klid mi to hodne pomohlo☺️

mamikry
6. kvě 2021

@kamii12 Hlavne zachovat klid. V tomhle tydnu se muze stat, ze nevolnosti ustoupi, telo si uz treba na hormony zvyklo. Ja jsem mela obdobi, kdy jsem si pripadala totalne netehotne, nebolela prsa, bricho splasklo a nebolelo, to jsem se pak pred kazdou kontrolou s prckem loucila. Vzdycky tam byl. Navic se muze stat, ze se nevolnosti s velkou paradou vrati. Jestli mate velky strach, kupte Angelsounds, ted uz by pomalu mohlo byt neco slyset. Zamkle tehotenstvi se nemusi projevit nijak. Kdyz se to stalo nam, tak mi jen zacalo tvrdnout bricho, ale byla jsem dal nez vy. Jinak krvaceni nebylo zadne.

kamii12
autor
6. kvě 2021

@michaelarousova měla si nějaké příznaky u zamlkleho těhotenství? Vždycky jsem byla racionální člověk a teď si říkám že jsem blázen 🙂

michaelarousova
6. kvě 2021

@kamii12 nene bohuzel vubec zadne☺️Zkistila jsem to az na kontrole ..

michaelarousova
6. kvě 2021

@kamii12 sle me bylo i stale spatne ..ani ty nebolnosti mi nezmizeli☺️ Ale oni se ty priznaky muzou klidne vratit a jeste horsi😂jsem si taky naivne myslela ze po 3 dnech kdy mi bylo sobre, ze je konecne klid a pak bum a me bylo zle😂

majena39
6. kvě 2021

@kamii12 já těhotenské příznaky nikdy ani neměla a jsem měsíc před porodem. Kdybych neviděla dítě na ultrazvuku tak tomu až do jeho pohybu, které začaly hodně pozdě, nevěřila. Chtělo by to méně se sledovat a víc si to užívat 😉

lachtanice86
6. kvě 2021

@kamii12 ne u zamlkleho těhotenství to nepoznáš.

klokanka31
6. kvě 2021

@kamii12 Taky jsem se bála, protože dvě těhotenství dopadly špatně. Neměla jsem žádné těhotenské příznaky, a přesto mám nyní vedle sebe pěkně divokou roční holčičku. Bude to dobrý neboj 😉

amazonkajanik
6. kvě 2021

@kamii12 buď v klidu a nečti google,ju! Já si potratem i několika biochemkama prošla a taky mi bylo ouvej,když mě sem tam pichlo. Nevolnosti žádné, prsa nebolela ani na začátku(při tom při pms a prvním těhu bolela jak prase) a dnes mi tu lítá, teď teda spí, skoro dvouletý raubíř

cilkat
6. kvě 2021

Různé strachy k téhle části těhotenství patří... hodně to prostě dělají hormony. Když jsem se zrovna nebála o dítě, bála jsem se o manžela... nebo prostě budoucnosti. A to jsem běžně kliďas. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru