35.tt - jsou to poslíčci?

michelleponky
7. lis 2018

Ahoj holky, včera večer mi začlo být na zvracení, ale nic hrozného.. ale v noci jsem se budila bolestma v celém bříšku a nešlo s tím vůbec usnout.. vždy to bolelo, pak přestalo a pak zase začlo.. nevím jak často a ani kolik bylo, byla jsem uplně vyřízená, takže v těch přestávkách jsem vždycky usnula, ale pak mě ta bolest vždy vzbudila a byla jsem uplně celá spocená, až jsem si řikala, jestli je to pot :D a dneska mám to bříško tvrdé a mám v něm občas silné křeče.. Není mi vůbec dobře..
Jsem na riziku a 2x týdně chodím na kontroly, byla jsem tam včera když vše bylo ještě ok, další kontrolu mám v pátek. Mám počkat na pátek, nebo raději tam jet ?

fyii
7. lis 2018

@michelleponky ahoj ja taky byla na rizikovym, na nic bych necekala a sla hned k doktorovi
(porodnice), radsi az zjisti jestli je se v poradku. jsi na rizikovym tak ti nikdo nic nerekne, jestli se bojis aby ti nekdo nerekl, ze jdes treba zbytecne.zbal si par veci a jed, do patku je dlouha doba. drzim palce a dej vedet

jennyska
3. pro 2018

Ahoj @michelleponky a ostatní těhotné maminky. Už nějakou dobu máme na koníkovi Online poradny s odborníky - nyní se tedy můžeš optat i porodní asistentky v naší poradně https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn...

Všechny otázky jsou u nás v poradnách zdarma a anonymní a každý z odborníků odpovídá téměr denně 🙂 Navíc, Tvoje otázka pomůže i dalším maminkám, které něco podobného řeší také.

Věřím, že Ti naše porodní asistentka dobře poradí a pomůže.
Hezký den přeji! 🙂
Jennyska
Modrý koník team

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru