Ach jo... Hormony pracují

bambulik
7. čer 2007

Ahojky holky. Vy matky a vy holky těhulky taky hormony pracovali nebo pracují? Já jsem v 6tt a s Honzou se furt štěkáme, jsem asi jeden chodící hormon. Jsem strašně citlivá, vše asi moc vnímám, připouštím si, hlavně jsem ze všeho naměkko. Je to naprosto normální? Už si případám jako magor, dennodení stavy...

gedren
7. čer 2007

Ja jsem prvni tejdny tehotenstvi furt brecela nebo spala nebo blila a v kazdym pripade nalada pod psa. Neboj, prejde to! 🙂

skate
7. čer 2007

Tak neštěkejte. Kvůli miminku. Ještě Vás sice neslyší, ale chce hodnou maminku a tatínka. Já mám hormony na pochodu hlavně při dojáku v televizi a taky když si čtu tady na koníku téma Jaké to bylo.

kristi
7. čer 2007

bambi, je to normalni, naprosto..v tehu jsem byla naprosto debilni, stvalo me, kdyz se neco delo beze mne (ty prece nemuzes, jsi tehotna), zarlila jsem, jak je zbytek sveta hubenej atd....tedka uz je klidecek. Vydrz, ono to prejde..

mikca
7. čer 2007

bambul nic si s toho opravdu nedělej ono se to dá do latě, asi tak kolem toho třetího měsíce to bude vše OK uvidíšmě např rozbrčel v televizi atlet cu upadl na tartan děsně mě to tenkrát sebralo 😀 😀

papaya
7. čer 2007

mě rozbrečela státní hymna 😉 Bambulko vydržte,to jsou fakt jen hormony, počkej po porodu,to je taky parádní hormonální gejzír 😀

verusky
7. čer 2007

babmulik, papaya ma pravdu, po porodu to bude super. ja ted opet zazivam partnerskou krizi za krizi, pritel ty me tehotenske stavy proste ne a ne stravit, chteli jsme tri deti, ale budeme radi, kdyz prezijem to druhe tehotenstvi. nejlepsi by bylo nic neresit, ale na me to absolutne nelze aplikovat, snad u Tebe to bude lepsi... ja uz chci porodit, v nedeli jsem se rozchazela, vsechno vidim cerne, male navic asi rostou zoubky, dva dny ma horecky a place, takze o odpocinku ci spanku se neda mluvit. Zkus si to tehotenstvi uzit, ted sice ne, na zacatku je to proste naprd, ale pozdeji bude opravdu lip. vydrzte!!! taky muzes muzi precist clanek v mamince (.cz) jak to berou tatinkove nebo tak neco, je tam odstavec - ma partnerka se uplne zmenila, muj si to vcera povinne musel precist, ale on se proste neumi zachovat, jak tam radi. opravdu nezbyva nez to vydrzet, obe strany. a bohuzel devet mesicu je dlouha doba...
hodne sil!

bambulik
autor
7. čer 2007

jé jsem ráda že jsem normální... 😝
někdy se hnusím sama sobě, kila přibývají, no masakr.

mikca
7. čer 2007

ted musíš myslet pozitivně kvůli prckovi, ikdyž je dost těžký

andik
7. čer 2007

bambulik,to znám 😀 můj přítel mi říkal,že mě kolikrát v těhu chtěl uškrtit 😀 že jsem to nebyla já,ale někdo úplně jinej 😲 Ale vydržel 😀

Mě taky vše vadilo,byla jsem na vše moc přecitlivělá,hádali jsme se taky,úplně kvůli blbostem,které mě samozřejmě šíleně rozčilovali 😀 Ted se tomu směju,jak ty hormony pracovali.

Jak píší holky,vydržte,je to přirozené a normální.Dobré nervy manželovi 😀

bambulik
autor
7. čer 2007

jen jestli to chápou ty chlapi. Taky mě vadí snad všechno - tohle bys neměla, tohle bys neměla, ježíš marjá už m to sere

kristi
7. čer 2007

bambi, nechapou...ja moje vytky, ze tohle prece nemuzu atd, reagoval tim, ze prece MUSIM byt nejstastnejsi, ze nosim nase baby...jako jasne, ze jsem byla stastna, ale strasne me to nebavilo...

bambulik
autor
7. čer 2007

Mě to taky nebaví už e´d, to omezování od okolí

kristi
7. čer 2007

a to jsi na zacatku, bude to jen a jen horsi, kazdej si totiz mysli, ze vi nejlip co bys mela a nemela delat ☹

bambulik
autor
7. čer 2007

To vím a cítím snad podle sebe. Mám energie fakt za dva...
Každej mi volá jak mi je a ať na sebe dávám pozor, jak kdybych byla na nějakém výzkumu

lilourich
7. čer 2007

bambuli, mě manžel myslel, že do toho třetího snad zabije 😀 mě to ani tak nepřišlo, ale byla jsem od začátku na ryzikovim, a asi i jak člověk vypadne z toho normálního dění - připadá si tak nějak divně 😖 Najednou jsem byla pro ostatní těhotná a už se se mnou tak nějak ve všem nepočítalo 🙄 A je fakt, že po porodu to je teprve mazec. Teď máš jen depky, a bude se ti měnit tělo, do (podle mě nevzhledného tvaru 😀 hrušky) ale pak do toho budeš ještě nevyspaná z mimča, a ještě k tomu hormony 😠 No a neboj, tohle kdo nezažije, tak nepochopí - a co můžeme chtít po chlapovi že 😝 Užívej si dokud můžeš, pak ti bude blbě psichycky i fyzicky ☹ ale jak píšou holky, tak koncem toho třetího měsíce mimča to je pryč 😉

zdenicka
7. čer 2007

my se vcera pohadali s manzelem,mela jsem naladu pod psa,nic se mi nechtelo,vse em stavalo apd....

kim
7. čer 2007

Bambulík: to je normální, já byla úplně na začátku lítostivá, pak se to přehouplo do nasranosti 🤐 to trvá doteď, včera jsem z auta řvala na nějakou holku, která objížděla nehodu a čuměla, aby jí něco neuteklo a najížděla na mě do mého směru, tak jsem na ní z okna řvala, ať čumí na cestu 😀 😀 až jsem se styděla 😀 😀 s každým bych se hádala a jsem dost výbušná 😠 ale snad to přejde 🙂

bambulik
autor
7. čer 2007

Já jsem taky hádavá, nikdo mě nepoznává, snad jak kdybych se v to mvyžívala.

kim
7. čer 2007

Asi jako před mrchou, to jsem taky byla od rány 😀 😀

krista
7. čer 2007

Bambulik, zkus mrknout na tohle téma 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

bambulik
autor
7. čer 2007

Díky. Někdy se stane že založíš podobné téma. No snad nevadí.

andik
7. čer 2007

bambulik,můj to chápal,ale stejně mu to bylo líto 😒

bambulik
autor
7. čer 2007

Jako on mě nepoznává, to je to, jakobych si v těch hádkách libovala či co.. no magor

andik
7. čer 2007

bambulik,mě taky nepoznával 😀 neřeš to a vysvětli mu,že hormony pracují 😉 Můj to chápal a věděl a říkal i sám,že za můj stav nemůžu 😀

bambulik
autor
7. čer 2007

nevím jak to zvládal předtím, už má s bývalou ženou dvě děti, ale je fakt že s ní byl týden v měsíci, když jezdil po montážích a nechci se ho na ní ptát, je na ní alergickej...
Ale snad to zmáknu... včera u pošty pro Tebe jsem řvala....

andik
7. čer 2007

bambulik,já řvu u všeho ještě ted a nejsem těhu 😀 Opravdu si to tak neber 😉 Vydrž!

kristi
7. čer 2007

tak se na takovy porady nedivej...u fotbalu rvat nebudes 😎

akcul
8. čer 2007

bambulik:
Ahojky, tohle si prostě musí prožít asi každá budoucí mamina. Já jsem k tomu ještě první 3 měsíce po hodině zvracela, takže jsem byla fakt hotová. ☹ No a ke konci těhotenství se to zase přehouplo v to, že jsem si myslela, že všichni jen chtějí, abych už porodila, dala jim dítě a o mě nikdo neměl zájem. Na miminko se všichni hrozně těšili a moc to prožívali a mě prostě připadlo, že o mě už nikdo nestojí, jen o to miminko. Bylo to hrozný, měla jsem takový stavy, že jsem říkala, že jim toho prcka snad nedám ani pochovat. Ale to už je naštěstí všechno pryč. Musíš to všechno nějak vydržet a zvládnout. Mysli na to, že to brzo přejde. Přeju hodně síly. 😉

verusky
8. čer 2007

akcul, mel jsi zvlastni pocity...
bambulik, holky to uz psaly, asi jeste bude hur. s veruskou pry nejhorsi krize byla treti, ctrvty mesic, mozna i te zenske dojde, ze je ji furt blbe, ze ji roste bricho a ze je vsechno na nic. Chlap to nepochopi, jedine, ze bys mela vice citliveho. Muj me proste neakceptuje a ja z toho pak delam ukvapene zavery. Je to strasna doba a dlouha, jsi teprve v zacatku. Zkus ho na to pripravit, ze opravdu nejakou dobu lip nebude. pokud nezvracis, je to taky dobry, ja zvracela s malou do osmeho mesice a ted nic, je mi sice hrozne a jsem unavena, nevyspana, znicena, porad bych zrala a pokud muzu, tak zeru a nahore mam sotva dve kila, ale NEZVRACIM a ve srovnani s prvnim tehu je to podstatne lepsi. Ale ty napnute nervy... je to smutne, ale ty chlapy nezmenime.

akcul
8. čer 2007

verusky:
Já vím, zvláštní, praštěný, ale já jsem to tak prostě v tu dobu cítila. 😢 Ono k tomu dost přispělo i chování některých lidí (tchýně), ale to je zase na jiný téma. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru