Deprese v těhotenství

nikolinderholcova
23. lis 2016

Jsem v 30tt. a zustali jsme s malou samy,bydlim ted u rodicu ,ale pres vsechnu jejich podporu se bojim ze budu spatna mama ,bojim se toho co bude ,predtim jsem se na malou tesila kdyz jsme byli spolu ,ale misto radosti ted nastupuje trapeni ,strach a obavy ....bojim se ze to nedam

ivpad
23. lis 2016

Tvé obavy chápu, určitě jsou na místě. Lehké to nebude, ale věřím, že to zvládneš. Držím palečky

babanci
23. lis 2016

@nikolinderholcova Neboj se nic, to zvládneš. Ženská vydrží a zvládne hodně, mě můžeš věřit. Přišla jsem o dceru, báječnou holku, zemřela v 24 letech. Myslela jsem, že to nepřežiji, ale nechala tu dceru a já našla hromadu sil....když musíš, tak musíš. Až se Ti narodí dítě, uvidíš, jakou radost Ti přinese do života a sílu, ohromnou sílu. Budeš chtít pro ně to nejlepší a uděláš pro to všechno.

brnohrot
23. lis 2016

@nikolinderholcova taky si myslím, že to zvládneš. Hlavně, že máš pomoc a podporu svých rodičů. Nejsi na všechno tak sama. A až uvidíš a pochováš si své dítě, tak budeš šťastná, že je máš a to ti dodá určitě potřebnou sílu zvládnout vše ostatní. Přeji ti hodně radosti z narození miminka a držím palce. 🙂

janicka_tkanicka
4. led 2017

Ahoj, taky ti chci vyjádřit podporu, jak jsi na tom teď? Kdyby sis potřebovala nezávazně popovídat, napiš mi do PM

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru