Pochybovaly jste o partnerovi, jestli bude dobrý táta?

anitttaa
27. kvě 2017

Ahoj holky, stalo se vam v tehotenstvi, ze ste videli partnera jinak a pochybovali o tom, ze bude dobry táta? Nebo jsou to jenom hormony? Precitlivelost?

fallingstars
27. kvě 2017

@anitttaa Hormony 😉 Já si pamatuju na jeden moment, kdy mě - ostatně jako celé těhotenství 😬 - zvýšenou měrou štval, a v duchu jsem si říkala "Ty v..., tak s Tebou já si pořídila dítě?!" q Táta je to skvělej 😉

zubejda2
27. kvě 2017

Hormony 🙂 Nechci tě strašit, ale bude hůř 😉 V šestinedělí je to přímo hormonální smršť. To je pak teprve pořádnej fičák 😂

terykk
27. kvě 2017

@fallingstars presne to si ted říkám 😀 tak aspoň vím že je to normální. ...

luj89
27. kvě 2017

@fallingstars Rikala jsem si to same predevcirem. A zaroven jsem se za tu myslenku obvinovala. Jsem rada, ze nejsem sama a ze to je asi normalni 😀

fallingstars
27. kvě 2017

@luj89
@terykk Holky já ho popravdě skoro celý těhotenství nenáviděla 😄

vanea
27. kvě 2017

jo měla jsem pár takových momentů :D ale když si pak dám dohromady, jak zpívá bříšku, čte pohádky, o mně se stará jak o princeznu=) tak je všechno zapomenuto :D to jsou jen takové chvilkové emocionální návaly, když mně něčím naštve...obvykle to hned přejde, když si zopakuju co všechno dělá dobře a navíc, a nemusel by ;)

monikagurthova
27. kvě 2017

@anitttaa hormony, ja se malem rozvadela 😀 celou dobu jsem si říkala tak s tebou ja budu mít dítě? 😀 a manzel je úžasný táta. Neboj, po sestinedeli uz to zase vidíš jasně

aklin
27. kvě 2017

To jsou hormony. Mela jsem pocit, ze me manzel neustale buzeruje za kazdou malickost behem pece o malou. Zrejme jsem mela poporodni blues.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru