Těhotenství a náladovost.

lillystoner
11. kvě 2020

Ahojky děvčata jsem 10tt a jsem těhotná poprvé . Nastal mi problem ve vztahu . S přítelem jsem zasnoubená dítě vše bylo plánované ale vše se to nějak změnilo , nemůžeme se vystát mě začal strašné vadit hádáme se a dokonce ne jednou už mě zmlátil jsem ze všeho zmatená , první dítě a vše je špatně ještě k tomu mě chlap kterýho miluju začal mlátit 😥začala jsem žít ve strachu a doslova jsem ho začala nesnášet ale bojim se odejít protože jsem na rizikovem těhotenství a ta nemocenská co mi chodí není buchví co , takže se bojím že bych to nezvládla a hlavně mi něco říká že tohle vše skončí a že bude vše zase okey . Ale bojim se že ne že mě třeba zbije před děckem , je to taky moje chyba především já rejpu a něco mi furt vadí hormony se mi celý zbláznily . Nejradši bych někam odjela a tam v klidu donosila dítě. Bojím se že ten každodenní stres miminku může ublížit .. děkuji

cikitkapb
11. kvě 2020

Promiň, ale to že jsi těhotná a náladová na to máš právo, ale jemu tvoje rejpání nedává právo tě bít. Nic mu nedává právo tě bít. Jsi ukázkový typ týrané ženy. Udělej s tím něco teď, než se mimčo narodí.

searata
11. kvě 2020

Uteč, dokud je čas. Chlap, který tě opakovaně uhodil, tě bude bít i v budoucnu. Je to sice nelehká situace a nezávidím ti ji, ale lepší to vyřešit teď, než později. Nebudeš to mít asi vůbec lehké, ale pokud máš třeba podporu v rodině, zvládneš to i bez něj. Držím palce!

amazonkajanik
11. kvě 2020

@lillystoner dokud si nebyla těhotná tak oukej a teď ti jednu vlepi,když těhotná jsi?! To si dělá jako prdel?! O to je to horší,že si dovolí vztáhnout ruku na ženu,co mu nosí pod srdcem dítě. Jo,občas jsme my ženský na pár facek a u některých ji i schvaluji (nevěrnice,zlatokopky),ale jak je těhotná,tak bych nakopala sebezlatejsiho chlapa,i kdyby to byl jen chvilkový zkrat!

jjasmina
11. kvě 2020

Upřímně nejvíc pozná ženská chlapa v těhotenství, takže radím uteč ... Já byla taky někdy na ranu , ale muj se třeba zasmál a s humorem sobě vlastním vždy prohlásil, že jednou tohle období skončí. A co vím, tohle určitě není změna ze dne na den, chlap se prostě ze dne na den nezmění v agresora.

sigyn
11. kvě 2020

Teď mlátí Vás, potom před dítětem, pak začne mlátit vaše dítě..otázkou je, kam až to necháte zajít.

zmrzlinka
12. kvě 2020

Uteč.K rodičům nemůžeš?Nebo k babičce , sourozencům?

codal
12. kvě 2020

Pokud tě uhodil, není o čem, takže se sbal a odejdi. Tohle je velký průšvih.

alilali
13. kvě 2020

Odešla bych teď,s dítětem se odchází už hůř....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru