Těhotná se ženatým mužem.

gabri14
7. srp 2019

Zdravím všechny. Pročetla jsem si pár diskuzí a vím, že už se to tady řešilo a nakonec se budu muset rozhodnout sama, ale i přesto mě zajímá názor dalších lidí. Určitě mě hodně z vás odsoudí a já sama bych si nejraději nafackovala, že sem byla tak blbá a naivní. Ten náš "vztah" trval dva roky a měla sem ho opravdu ráda. Před pár dny jsem zjistila, že sem těhotná. Otec dítěte mě okamžitě bez váhání poslal na potrat a problém vyřešen. Já se, ale nedokáže hned takhle rozhodnout. Poslední dny ani pořádně nespím a nejím a přemýšlím co dál. Jestli si mimi nechat nebo ne. Nikdo se nic nemusí dozvědět a život jde dál, ale nevím jestli s tím dokážu žít. Když se na to dívám z praktického pohledu tak mi nedávno bylo 24 dodělala sem vysokou školu a pracuji teprve měsíc, i když něco našetřeno mám. Bydlím u rodičů, kde jsou, ale další 3 mladší sourozenci a místa moc není. Nevím jestli bych to zvládla, ještě když otec dal jasně najevo, že s ním nemám počítat.

sudylichozrout
14. srp 2019

@zelenaesmolda Ano, to máme. Celý západní svět je rozmazlený. Když právě vidím, kolik (v globální optice) naprosto sranda věcí jsou pro mnoho Evropanů problém...

zelenaesmolda
14. srp 2019

@sudylichozrout
ano,presne tak.me treba strasne stve nesmyslne vyhazovani jidla.
jako mame taky svoje problemy ale globalne je na tom evropa nejlepe.mame dostupne skolstvi,zdravotnictvi,socialni davky.nemame tu epidemie jako je ebola nebo AIDS.
V neposledni rade mame dostatek pitne vody...

priefi
14. srp 2019

Taaak uz jsem to konecne docetla zase 😂 a nestacim se divit, kam az se to zvrhlo 👌😂😂😂 jen pro pobaveni... dotaz "Jit na potrat?" A co se resi aktualne? "Rozmazlenost Evropanu, mrhani jidlem aj" 😂😂😂 Tak to dopada, kdyz se autor diskuze neozve a prijdou sem konikovky, co se rady rozepisou, pohadaji, pak zjisti, ze si maji co rici a zase najde jine tema, kde u jinych narazi kosa na kamen 😅 Me se na teto diskuzi libi ta rozmanitost 👌😂😂😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru