Tlak v podbřišku v 19tt - bojím se druhého předčasného porodu

jitulka87
19. únor 2019

Ahoj. Prosim o vase zkusenosti...vim, ze kazde tehu je jine a kazda ho proziva jinak. Ale...jsem podruhe tehotna, prvni tehu nedopadlo dobre, rodila jsem v 26tt. Ted jsem v 19tt a naky den uz pozoruju tlak v podbrisku, jako bych nela pernamentne plny mocovy mechyr. Nekdy brisko i poboliva. Dneska mam navic divny pocit u posevniho vchodu, ktery bych prirovnala k pocitu spatne zavedeneho tamponu, o kterym pri chuzi vite. Mate nekdo zkusenost?

kos_atka
19. únor 2019

@jitulka87 být tebou se urgentne objednam na gyndu at ti mrknou na čípek a zkontroluji dělohu Radši jet zbytecne než pozdě

jitulka87
autor
20. únor 2019

@kos_atka nastesti je vse v poradku. Mam za sebou sekci v 26tt a pry proste je brisko o to vi namahano ted. Tak tuk tuk

kos_atka
20. únor 2019

@jitulka87 super Teď mas jistotu a můžeš být v klidu ;)

darinka84
20. únor 2019

@jitulka87 myslím že to bylo kolem tohoto týdne měla jsem pocit při chůzi že ze mě malá vypadne na chodník. Opravdu doslova. Čípek držel krásně a rodila jsem 39. Prý jak se to natahuje a zvětšuje. Pak to přešlo cca za týden

jitulka87
autor
20. únor 2019

@darinka84 diky. Dostala jsem magnosolv a snad to prejde. Mam se setrit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru