Změna chování - nechci s nikým nic řešit. Měla jste některá podobně?

23. zář 2020

Ahoj holky, jsem v 8. měsíci těhotenství a trápí mě jedna věc. Od začátku těhotenství nechci nic řešit, nejlépe se s nikým cizím bavit. Před otěhotněním mi takové věci vůbec dělali problém, proto se celkem divím, že se mi takhle změnilo chování. Není to tak, že bych měla strach s někým cizím mluvit, ale spíš mě to obtěžuje. Momentálně předěláváme dům, chodí k nám spoustu dělníků a já mám z toho úplně hlavu 🤯. Samozřejmě vše potřebné vyřídím, akorát mě zaráží, jaký mi to momentálně dělá "problém". Měla jste to některá podobně?

elencze
23. zář 2020

Jo, jako těhotná jsem byla děsný sobec, starala se, abychom byli s malým v absolutní pohodě a ostatní měla u prde... kromě těch nejbližších.

klokanka31
23. zář 2020

Jojo, to znám, ale já nárazově měla problémy i s blízkými. Ale tam to bylo asi tím jak se ke mně chovali.

e7
23. zář 2020

Jsem na tom stejně. Mě se hlavně zprotivila kamarádka protože kdykoliv se sejdeme tak si jen stěžuje přitom vím, že je všechno úplně jinak. Pak se do mě naváží, že jsem tlustá- říká mi to jen ona. Ostatní mi říkají, že mám bříško akorát ne-li malé 🤷 i kontakt s babičkama mi začal vadit a ty jejich průpovídky 😁 připadám si strašně ale ted cítím, že chci být spíš sama.. doufám, že to přejde

autor
23. zář 2020

@elencze
@klokanka31
@e7
Díky holky. Uklidnily jste mě, že v tom nejsem sama 😂🤦🏼‍♀️. Taky doufám, že to brzy přejde.

azanka
23. zář 2020

V těhotenství jsem vycházela s manželem a stejně těhotnou kamarádkou. Komunikace s ostatními pro mě byla za trest, a to i s mamkou, se kterou normálně vycházím výborně. Srovnalo se to po dvou třech měsících po porodu, kdy jsem se zahojila a začala se cítit líp.

azanka
23. zář 2020

A za otázky jako: Ještě v celku? Tesis se na mimino? Už se ti to blíží, co? Bych tehdy střílela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru