Změnil se vám v těhotenství pot?

sim007
17. lis 2014

Prijde mi, ze co jsem tehotna tak pot v podpazi je otresny.....precitlivela na jine vune nejsem, takze v tom to neni.
Ani mi moc nepomahaji deodoranty apod.
Mel jste to taky tak nekdo? Co pomohlo?

matysce
17. lis 2014

mě přijde, že se mi pot změnil až po porodu...ne že by byl silnější, ale od té doby prostě "voní" jinak.. 😕

onelove
17. lis 2014

V tehotenstvi ne ale po porodu to byla hruza, trvalo to asi 2 mesice... Musela jsem se porad chodit umyvat, protoze jsem smrdela sama sobe. 😀 Nejen, ze jsem se potila (s prominutim) jako to prase ale toho silnyho oderu se mne samotny zvedal kufr... Dikybohu za to, ze se to vratilo do normalu. 🙂

blondynka400
17. lis 2014

@matysce souhlas, mám to stejně... A po druhém je to ještě výraznější.... Štve mě to, ale asi se s tím nedá nic dělat no 😒

dezyre
17. lis 2014

Já jsem se začala poslední dobou taky šíleně potit, ale brutálně moc. Ale je pravda, že po porodu v období šestinedělí jsem se taky šíleně potila a smrděla 😅

snilkova
17. lis 2014

já jsem se potila normálně, nejen v těhotenství a pomohl mi driclor, je perfektní 😉 http://poceni.heureka.cz/f:21009:1715089/

anushka111
17. lis 2014

Ano a bohužel mi to zůstalo, zmiňovaný Driclor skutečně zamezuje pocení, ale co vím tak v těhotenství se nedoporučuje a moje lékařka mě před ním lehce varovala 😕 , takže ten bych zkoušela až po porodu a ukončení kojení 😉 Ale je to samozřejmě jen můj pohled na věc 😉

seifertina
18. lis 2014

Já díky tomu poznala, že jsem těhotná ... hrůza... používala jsem Niveu ... musela jsem změnit na Dove a jsem spokojená ...

sim007
autor
18. lis 2014

@matysce
@onelove
@blondynka400
@dezyre
@snilkova
@anushka111
@seifertina
a ja myslela ze takovy "čuně" jsem jen ja.....tak jste me uklidnily ze je to asi normalni....
Driclor nepomaha a mela jsem z neho vyrazky (pred těhu).

happylenulka
18. lis 2014

no já se potím o dost více než před těhu a sama sobě "smrdím", ale manžel zas říká, že mu šíleně krásně voním a že je to pro něj jak afrodisiakum... tak já nevím... asi to způsobují ty hormony ;)

mandala
18. lis 2014

Tak já se teda taky víc cítím, co těhotenství, tím horší, špatně jsem se s tím smiřovala, mě se to teda do normálu nevrátilo. ☹

jaenik
18. lis 2014

Ahoj, jé a já myslela, že ten můj deodorant do podpaždí už prostě vyčachl... používám ho neustále a stejně se mi zdá, že to vůbec není znát.. .také jsem se začla více potit, hlavně právě v tom podpaždí...

dezyre
18. lis 2014

Jinak já teda deodoranty doma nepoužívám, radši si častěji měním tričko. Už tak mám teď nějaké naběhlé žlázy v podpaží, tak se nechci zbytečně dráždit. Sajmozřejmě když někam jdu, nebo jedu nakupovat, tak si deodorant beru 😀

naomi6
18. lis 2014

@sim007 Ahoj, mně se to změnilo po porodu a stále to trvá....Doufám, že až přestanu kojit, tak se to zase upraví. Potím se hodně. Vysprchuji se a za 5 minut můžu znova 😒 . Deodoranty mi moc nepomáhají, ale používám různé značky - nejvíce Dove

toga25
18. lis 2014

@sim007 během těhotenství jsem se začla víc a víc potit a nezmizlo to ani po porodu. Malý má skoro 4 měsíce a nic. Je to děs, jiné než černé trička jsem nosit nemohla, hned jsem se zpotila a šlo to vidět a mě to vadí ☹ Tak jsem si na doporučení kamarádky, co cvičí koupila driclor, užívám ho asi týden a efekt teda hoooodně velký 🙂 🙂 Sice stojí kolem 200 Kč, ale už se tolik nepotím a nosím veškeré barvičky z šatníku 😀 😀 V těhotenství jsem ho neužívala, nechtěla jsem nijak ,,zasahovat" do změn těla, prostě jsem to musela vydržet 🙂

brouzdalka
18. lis 2014

Taky to mám až po porodu, strašně jsem si smrděla, ale už jsem si asi zvykla 😀 Zvláštní ale je, že můj muž nic takového nepozoruje 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru