• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změny na těle v těhotenství - ztmavnutí intimních partií

13. srpna 2013 
Dost mě trápí změny na mém těle, o kterých jsem se na internetu moc nedočetla a zajímá mě, jestli to zmizí nebo jestli to máte některá taky tak :slight_smile:
Kromě bradavek mi totiž ztmavly i místa jako je podpaží - i když se oholím, tak to vypadá jako že jsem se neholila nejmíň týden :(, lokty a hlavně taky tam dole a to docela dost a to mě trápí nejvíc. Zmizí to po porodu nebo už mi to takhle zůstane? Taky se mi udělaly takový vystouplý tmavý flíčky okolo dvorců i na nich...to k tomu taky patří? :slight_smile: Prosím, že v tom nejsem sama a že to zmizí :grinning: pište holky, jak jste na tom vy? :slight_smile:
10. srp 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@rimmet To je normální a až se srovnají hormony po porodu, zmizí to samo :wink:
10. srp 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Někomu to zmizí, někomu ne, doufej. Ale ber to z té lepší stránky, mohlo by to být ještě horší.
10. srp 2013 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
To nic není, většinou to zmizí a když ne aspoň budeš originální, takový lidský dalmatin :grinning:
10. srp 2013 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám dost tmavou svoji onu i tak, těhotná jsem byla jak černoška pomale..vybledává to pomalu..tak za rok už jsem ok..
11. srp 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi te nepotesim :(. Mne dokonce zustal i cerny pruh na zadech. Jak je ted dulek v oblasti patere:(. Ale nekomu to mizi brzy po porodu. :wink:
11. srp 2013 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mne všetky takéto tehotenské hyperpigmentácie po porode postupne zmizli, neboj.
11. srp 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zamilovanadonej
@silvercat
@ilupus
@lv
@imyslivec
@nae moc děkuju za všechny reakce :slight_smile: no je to tak 50:50, tak budu doufat že mi to zmizí :grinning: a když ne, tak snad se časem zlevní kosmetická chirurgie a nechám si to vybělit :grinning: každopádně jsem si myslela že všechno vím a že jsem na těhotenství připravená se vším všudy ale tohle mě teda nenapadlo, třeba ty lokty a podpaží vůbec :grinning:
11. srp 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, musím se přiznat, že jsem se tak nezkoumala, ale bradavky mi ztmavli a přítel si to děsně vychvaluje. Bála jsem se, že když budu mít pupík, že nebudu pro přítele tak přitažlivá a ono to má zatím opačný efekt :slight_smile: Snad mu to vydrží :slight_smile:
11. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rimmet Ja som mala podpazušie v tehotenstve úplne hnedé, tiež ma to šokovalo. Ale našťastie to zmizlo. Veľa pigmentu som mala aj v pupíku, to sa postupne zošúpalo.
11. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vondracek no né že bych se zas tak zkoumala, ale to nejde přehlédnout :grinning:. Ale jinak jsem na tom podobně, pro manžela jsem (ač jsem to fakt nečekala) prý čím dál víc sexy - a to už mám pupek fakt velkej, jsem ve 37. tt :slight_smile: tak snad pro ně budem sexy i nadále :wink:

@nae tak to jsi mě trochu uklidnila, obzvlášť na tom podpaží je to hodně vidět, hlavně v létě :/ tak snad to taky vybledne :slight_smile:
12. srp 2013 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rimmet Kdyby mi ztmavlo i podpaží, tak bych asi taky koukala kde všude mi změnila kůže pigment. Nicméně jsi mě přivedla na to, se fakt podívat. :slight_smile: A přítele to velice zajímá :D Myslim že jim to vydrží a sexi v jejich očích zůstaneme. Spíš se bojim aby naše chutě na sex nebyli nižší... :D
13. srp 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vondracek no mně to největší tmavnutí začlo až ve 3. trimestru :/.....ale co se týká sexu, tak teda ve 2.tr. se mi docela vrátila a bylo to super no a teď tak poslední měsíc teda se mi moc nechce, až toho chlapa mýho lituju :grinning: když já si připadam prostě neohrabaná a je to spíš taková tragikomedie než romantika :grinning: snad se to po porodu dá všechno do cajku ;)
13. srp 2013 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek