• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho jste se snažili, než se zadařilo otěhotnět?

22. září 2012 
Ahoj, mám doma 3letého klučíka a rádi bychom měli druhé miminko, vysadila jsem HA v půlce února.. Od ledna jsem v práci, trochu víc stresu, a zatím se nezadařilo.. Tedy doufala jsem, že teď to vyšlo, mám zpoždění 3 dny, ale začínám lehce špinit.. Tak z toho asi nic nebude :frowning2:.. Jaké jste měly příznaky? Děkuji za Vaše reakce a přeji brzké // :slight_smile:..
11. kvě 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
N8m se cvrček podařil na první pokus a příznaky jsem žádné neměla. Bolelo mě břicho jstejně ako před tím, než jsem měla dostat MS, ale ta se nedostavila :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkjanicka ahoj,my se snažili půl roku..a první příznaky těhu? Bolelo mě bříško jako při MS, měla jsem výtok a tlak v prsou.
11. kvě 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkjanicka Ahoj, nám se zadařilo na třetí pokus a jediný příznak byly hodně viditelné žíly na prsou a nohou, jinak nic :slight_smile:
11. kvě 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadařilo se po HA druhý měsíc snaženííí :slight_smile:
11. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme měli v obou případech obrovské štěstí - dětičky se povedly na první pokus, jsem za to hrozně vděčná. Příznaky u obou stejné - ranní nevolnosti hned týden po ovulaci - já v podstatě nepotřebuju těhotenské testy :slight_smile: A špinila jsem v obou případech taky - takže máš ještě naději :wink:
11. kvě 2012 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárinka se nám podařila až po roce snažení a teď to vypadá, že je druhé mimi na cestě a zadařilo se hnedka první měsíc snažení - neuvěřitelné :wink: A příznaky mám stejné jako u prvního těhu, už týden před očekávanou ms mi začalo být špatně, prsa bolí jako pes :wink:
11. kvě 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to snad napoprvé :wink: Pomalu žádná snaha :grinning:
11. kvě 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tak 9m po vysazení HA
11. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc Vám všem děkuji.. tak MS dorazila, sice hodně divně, jen na 2 dny, ale dorazila.. Tak se nám snad brzy zadaří.. Moc děkuji a přeji krásné těhulkování :slight_smile: a všem snažilkám brzké // :slight_smile:
14. kvě 2012 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažili rok a z příznaků to byl průjem, bolesti hlavy, nafouklé břicho. Držím palce
16. kvě 2012 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se snažili poctivě 15 měsíců než se zadařilo :slight_smile: Příznak jsem neměla žádný. Vše běželo jak má. Týden před MS jsem uklouzla na ledu a začala špinit. Druhý den bylo vše ok. Za týden mě bolelo břicho a očekávala jsem že příjde MS ale nepřišla a na testu jsem měla malého ducha :D a naše piškotka byla mezi náma. Takže do posledního dne není nic jisté dokud MS nedorazí.
16. kvě 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhý měsích snažení - příznaky spustilo se mi mlezivo, nafouknuté břicho jako při ms a příšernou chuť na pivo :grinning:
16. kvě 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u nás po 10 měsících co jsem vysadila antikoncepci. Příznaky jsem měla, že mi vůbec nechutnalo jídlo a byla jsem šíleně unavená jak nikdy v životě. Spala jsem třeba 10 hodin v kuse. Když jsem si uďelala test, bylo na něm, že jsem těhotná 2-3 týdny. Pár dní na to už jsem začala zvracet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 je to mam ted taky ale ms ma dorazit az 26.5 tak snad nedorazi,divne je ze mam porad pozitivni ovu testy
16. kvě 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
11 měs po vysazení :slight_smile:
18. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám to trvalo 5 let :( a příznaky jsem neměla žádné, něják mi nedošlo, že bych mohla být těhotná :grinning: náhodou to zjistila dr. než mi předepsala ATB na zánět
17. zář 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nám se první prcek podařil po 4 měsících a druhý prcek 2. měsíc snažení. Čili docela rychlovka v dnešní době kdy je tolik problémů s otěhotněním.
22. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek