Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je test pozitivní nebo ne?

laura015
23. bře 2019

Ahojte ,chci se zeptat .. Už týden jsem nedostala menstruaci ,což se mi nikdy nestává.. Včera jsem si koupila těhotenské testy. Ten nahoře je z odpoledne a ten dole dnešní z rána.. Co myslíte?

monika76301
23. bře 2019

@laura015 ten vrchní je pozitivní ale ten dole je hodně bílý nějaký náznak čárky tam je... Zkusila bych ještě jiný test protože je to zvláštní když nahoře je už hezky vidět a dole nic...

laura015
autor
23. bře 2019

@monika76301 děkuji za odpověď ,ale mám hrozné bolesti ,jak kdybych to dostat měla .. tak očekávám každým dnem .. zkusím dnes další ,třeba to byl jen nějaký omyl .

malinkaelinka
23. bře 2019

Já tam vidím nějaké duchy... na vrchním větší, dole menší... bolesti jsem první dva týdny po vynechání měla taky a jsem 19 tt… anebo tam těhotenství bylo, ale neprosperuje a bolesti značí odchod... je to buď anebo... zítra ráno zkus jiný test a uvidíš....

ocetnicek
23. bře 2019

Nahoře je pozitivní, ale pokud ten dolní je z dnešního rána, měl by být minimálně stejný nebo silnější, zdá se mi jako negativní.

kkacca
23. bře 2019

nejspíš biochemické těhotenství, zkus ještě zítra 🙂

sudylichozrout
23. bře 2019

@laura015 Dve moznosti. a) Jsi ten pripad, jako treba ja, kdo ma vzdy silnejsi testy odpoledne a vecer nez rano. Rano duch, odpoledne carka. b) Jde o biochemicke tehotenstvi, ktere skoncilo driv, nez vlastne zacalo. Hladina hCG vysoupala tesne nad 10 jednotek, ale nerostla spravne a kdyz sis po tydnu udelala test, tak ji jeste zvladl zachytit. Dalsi den uz klesla pod deset jednotek, takze nic na testu. A behem par dnu prijde menstruace. Vzhledem k tomu, ze mas tyden zpozdeni, priklanim se k druhe variante.

veronika8808
23. bře 2019

Spíš počítej že to dostaneš. My se snažíme od srpna 2018. Třikrát se povedlo a pokaždé to odešlo s menstruaci. Minulý měsíc jsem to měla jako ty. Dnes jsem 28DC a můj test vypadá takto. Boli mě břicho na menstruaci tak čekám kdy to zase odejde.

vitezove
23. bře 2019

Já mám taky odpoledne silnější než ráno, hlavně ze začátku. Ale jestli jsi už týden po termínu, tak by si měla mít silnější čárku.

laura015
autor
23. bře 2019

Další se mi ukázal negativni ,zajít na gyndu pro jistotu ?

vitezove
23. bře 2019

@laura015 stačí když si skočíš kamkoli na krev a jako samoplátce si necháš vyšetřit HCG. A uvidíš, na gyndě tě tam stejně max pošlou, na ultrazvuku nic nezjistí. Ale můžeš ještě pár dní počkat jestli to dostaneš a když jo, tak fakt na krev nemusíš.

vitezove
23. bře 2019

@laura015 mimochodem HCG stoupá každý den, ne každou hodinu. Takže dělat 3 testy za den je nesmysl. Zkus test zítra nebo pozítří.

laura015
autor
23. bře 2019

@vitezove dobře, děkuji moc !!😊

slunecnice358
25. bře 2019

@laura015 jak to dopadlo

Sem začni psát odpověď...

Odešli