Zase ty testy...Vidíte tam něco?

jana_001
3. lis 2022

Ahoj, styk byl před 2 týdny. Do ms mám ještě 10 dní. Bohužel se nám při styku stala mini nehoda a tak stresuji. Jsem dokonce tak ve stresu, že se mi už zdálo o pozitivním testu. Dělala jsem si test včera (2 týdny po styku) a dnes 15 dní od styku. Vidíte tam něco?. Já už vidím čárky všude. První fotka je ze včera a druhá z dnes rána.
Dodam, že jsem užila i ellaone.

lencaa11
3. lis 2022

@jana_001 to je brzo na // 10 dní do Ms test je negativní testovat v době Ms

jana_001
autor
3. lis 2022

@lencaa11 Já vím, jen užívám antikoncepci. Bohužel jsem si musela zkrátit pauzu a nevěděla jsem jestli jsem byla chráněna i tehdy (podle příbalového letáku ano) Teď ale nevím opravdu na čem jsem

lencaa11
3. lis 2022

@jana_001 to bohužel poznate až v době Ms pokud máte HA tak jste chráněna

jana_001
autor
3. lis 2022

@lencaa11 děkuji, uvidím jestli ms dorazí jelikož jsem užila i tabletku po. Snad mi to nerozhodí cyklus nějak extrémně

jaja01k
3. lis 2022

@jana_001 Testy jsou negativní. Jestli bereš antikoncepci a vzala sis i tabletku po, je šance na těhotenství skoro nulová.

jana_001
autor
3. lis 2022

@jaja01k díky, rozhodil mě ten sen o tom pozitivním testu. Šance je asi minimální ale zadarit se mohlo

bertik20
3. lis 2022

Styk před 2 týdny a do Ms 10 dní???? To budete těhotná těžko. V normálním cyklu byste teď byla pár dní po ovulaci

jana_001
autor
3. lis 2022

@bertik20 Ten styk byl v 7 denní pauze, kterou jsem si udělala dříve. Hned po styku ráno mi přišlo krvácení z vysazení. A vzala jsem tabletku po. Ano to vím že v normálním cyklu, ale jelikož užívám HAK a ta mož může "selhat kdykoli" tak nevím ani určit kdy si udělat test a pod.

lencaa11
3. lis 2022

@jana_001 test udělat v době kdy má přijít Ms dřív nemá to smysl

drakenn
3. lis 2022

Prosím tě, změn podklad pro ty testy..to je chaos..

amazienka
3. lis 2022

Taky na fotce vidím čárky všude 🤦🏻‍♀️

jjasmina
3. lis 2022

@jana_001 nagat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru