Dobíhání MHD v 1. trimestru, mám trochu strach

poprvetehotna
12. zář 2013

Ahoj holky, dnes ráno jsem dobíhala tramvaj a teprve až když jsem si udýchaná dosedla, tak mi došlo, že to bych asi teď dělat neměla ☹ Trochu mě chvíli píchalo na levé straně. Jsem teď v cca 6. týdnu. Nebyly to žádné kilometry, ale stejně mám trochu strach.

veruska007
12. zář 2013

@poprvetehotna V pohode, ja na tramvaj dobihala az do porodu 😀

tulikiss
12. zář 2013

@poprvetehotna klid clovek se nesmi zase tolik pozorovat, je jasny ze se bojis, ale nic se nema prehanet, nebo se z toho zblaznis...ale pamatuju si, ze u prvniho jsem taky vsechno moc resila, no a minuly tyden sem taky dobihala na salinu a to jsem mela v rukach 11kg syna. 😀

michaela_2
12. zář 2013

Teda, já na jednu stranu chápu, že někdo má v těhotenství velké obavy, obzvláště pokud má za sebou nějakou špatnou zkušenost, ale některé dotazy tady občas fakt jsou....... 😀

@poprvetehotna Já jsem ve 33. týdnu a doteď lítám venku za svou 20. měsíční dcerou - pokud to rozjede na své dětské motorce, tak už jí horko těžko stíhám, musí na nás být vtipný pohled 😎 . Neboj se, to určitě nevadilo. U druhého těhotenství už tohle vůbec nebudeš řešit, obzvlášť, pokud budeš mít děti blízko po sobě 😀

ange_de_la_morte
12. zář 2013

Nesmíš to tolik řešit, kdyby dobíhání tramwaje znamenalo konec těhotenstwí tak by nejspíš lidstwo wymřelo 🙂 Mimochodem já do 6.měsíce denně jezdila na koni, přestala jsem protože mi dělalo problém se na koně wyšplhat a byla jsem neobratná, až do porodu jsme běhala kolem koní dál 🙂 Matýsek je zdrawé a spokojené miminko

poprvetehotna
autor
12. zář 2013

Ahoj, díky všem za uklidnění 🙂 Vím, že plaším, ale je to pro mě nový období, tak jsem ze všeho vyjukaná 😉 A líná huba, holý neštěstí ne? 😉

elisabeth86
13. zář 2013

@poprvetehotna
Nejsi jediná vyplašená ;) I já mám občas s některých věcí strach,ale to si myslím, že měla snad skoro každá mamča při prvním mimískovi 😉

pejsanek
13. zář 2013

Já mám při občasném dobíhání MHD jen jeden problém. Začnou mě bolet prsa, nebyla jsem zrovna prkno ani netěhotná a teď, když jsou o číslo větší to bolí, když běžím 😀 😀 😀

poprvetehotna
autor
13. zář 2013

No prsa ani nebudu komentovat 🙂 Už teď spím v bavlněné podprsence, protože ta bolest je opravdu výživná 🙂 Ale aspoň vím, že se něco děje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru