• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kouření v těhotenství

4. ledna 2017 
neříkám, že je to dobré že kouřím...když už jsem to napsala, tak se mi zas dostane odpovědi, at se hlavně nezačnu litovat a omlouvat apod. Tak co chcete vlastně slyšet?? Je to pořád dokola.

pici jak ti mám vysvětlit, že měsíc nekouřím...a pak si jednu zapálím! a za 14dní znovu! a pak za týden...a pak zas za měsíc....a třeba pak až za dva a dokola. Nevím co ti mám na to říct!!! fakt ne. Ale ta poslední věta zněla asi nejlíp!
15. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ty vogy vy NEKUŘAČKY jedny tak já už si teda niggggggdy nezapálím!!!"! A běda vám!!! :wink:
15. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát a hotovo!!!!dobroooouuu všeechny!!! :pensive:

pici dobrou :confused: :pensive:
15. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
neschopnost prijat kritiku, ktora mimochodom vobec nebola konkretizovana az kym reni mi nieco nepisala....
tebe som nic nepisala.. a ked sa ta to netyka tak neviem preco tak nervacis ked niekto vyjadri svoj nazor..
ja som ti nic take nepisala ako spominas..
ja stale opakujem ze mnoho z tych co tu prispievali zlahcovali fakt, ze fajcenie je skodlive.. ci pre matku a takisto pre dieta.. a mnohe sa tu presadzovali nazor, ze dieta to vlastne vobec neovplyvnuje.. si precitaj celu tuto temu..
a na poucovanie je neskoro v pripade tych, ktore len hovoria ze s tym chcu nieco robit.. a nic nerobia.. iba sa za tie slova schovavaju.. viacmenej boli moje slova venovane im.. co len zlahcuju urcite fakty pretoze s tym jednoducho ani nechcu prestat.. ze sa obhajuju len aby si umlcali zle svedomie.. .. lenze par z vas sa to velice dotklo takze som asi trafila klinec po hlavicke prave tym, ktore ma z tejto temy vykazuju a oznacuju ma za zakomplexovanu.. naopak, mozem vas ubezpecit ze som na seba velmi hrda ze dva tyzdne nefajcim a ani nebudem.. a mozno to dokazem navzdy..
15. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem sa s tebou tesit ak to dokazes...
15. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím ti pěsti Pici :wink:
15. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
misuge.. dakujem.. dva tyzdne nefajcim.. ale tehu nie som.. este
15. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce, aby jsi byla,teda až si to budeš přát... je prý lepší přestat už předtím, minimálně dva roky, než začne snažení o mimi.
Já jsem to bohužel nedokázala, ale jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná...přišlo mi prostě přirozené přestat, už nešlo jen o mne..a nebudu přece miminko, které jsem si vysnila a vymodlila pak trávit :wink: :wink:
Držím všem pěsti, které s tím bojují, aby to dokázaly co nejdříve a podobné teorie...že přestat najednou,je pro tělo i dítě šok, fakt neberu...je to berlička těch, které přestat nedokážou a nebo spíše ani nechtějí :wink: :wink:
15. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky a taky přeji ....hodně štěstí- dobrou už doopravdy :dizzy_face: :pensive:
15. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
misuge... to iste som povedala len o dost tvrdsie a nikto ma nepochopil... dakujem za podporu
15. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :dizzy_face:
15. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pici ale já tě chápu a máš v něčem pravdu a já chci přestat úplně, tak se mi to snad podaří!!! :slight_smile: A už jdu hajat už ani nevidím, včera jsem špatně spala. papa :astonished: :pensive:
15. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač, já taky někdy říkám věci tvrdě, i když to tak zle nemyslím, ..... moc nepromýšlím co zrovna píšu...a občas na to doplácím, ale je to jen diskuze :wink: :wink:
Hlavně zdraví, jdu taky spinkat, dobrou :wink:
15. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak ja osm nemala cigaretu v hube od vcera vecera, normalen mam abstak, ale doma cigu nemam, no ked pride muz domov, tak si asi zapalim jednu a dost a to bude po dlllllheeeeeeeeeej dobe jedna za den, ale viem, ze mi bude zle takze predpokladam ze som uz skoncila
16. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ale vam dakujem za tuto temu, lebo ste ma nejako nepriamo navnadili na to aby som prestala s fajcenim, a priznam sa ze som chcela byt lepsia kao ste vy, ale neberte to v zlom
16. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem před těhotenstvím kouřila docela hodně a dost roků. Když jsem zjistila, že budeme mít mimčo, řekla jsem si, že okamžitě přestanu. No a samozřejmě to hned nešlo :slight_smile: Musela jsem postupně a horko těžko to šlo během 14 dní. To jestli budoucí mamča kouří nebo ne je na ní jen ona ví jak se sama cítí a jak je na tom její drobek. Přestat kouřit není moc jednoduché a když to těhulka třeba jen omezí, je to velká výhra, takže gratuluji všem, komu se podařilo přestat, nebo to i omezit :slight_smile: :wink:
16. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby myslim, ze mi mozte gratulovat, som lepsia ako vy ktore este fajcite v tehu, ja som si tak dupla, ze chcem aby babatko prislo aspon do trochu cistejsieho prostiredia,dnes som si zapalila 1 cigu, bolo mi zle, stipala ma huba,a to ja nemusim,
16. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ještě jsem koukla a musím reagovat, nezlobte se ,ale jestli kouříte v těhu jednu a nebo dvacet, je to jedno, v každém případě škodíte miminku...a to přece doopravdy žádná nechce, ne? :wink:
Já jsem byla taky silný kuřák kouřila jsem dvacet let :wink: A přestat se dá ze dne na den, těžké to je...ale pro některé je daleko težší...milionkrát těžší miminko vůbec mít :wink:
16. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a didusa je snazilka s nasej temy a my ju za to velmi lubime , ze s tym prestala. kto sa k nej prida?
16. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Didu, gratulace :wink:
16. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
didus-super,že si stím švihla,já už sem si nepotáhla,no dnes je to týden a furt se držím a odolávám :slight_smile:
horší bude až se v létě bude sedět na zahrádkách,to asi budu mít velký chutě,ale jak se podívám na rostoucí pupek tak mě to asi hned přejde :wink:
držím pěsti těm který stím pořád bojujou :sunglasses:

misuge-máš pravdu že je jedno jestli si zapálí 1 nbo 20,ale ber to tak že pro kuřařku je to strašnej úspěch,a zato klobouk dolů,ta 1 cigareta už se teď zahodí snadno :wink: ale jestli si nekuřačka(nevím)tak to asi nepochopíš :unamused:
17. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni7 v lete uz bude mat babo ktore ti bude spinkat v kociku a pochybujem, ze by si si zapalila, ja napriklad nechapem, ako moze zena ktora koji fajcit, mam kamosku,ktora restala okolo 8 meisaca, potom nefajcila a zacala asi ked mal jej syn 6 mesiacov a este stale plne kojila, ja to nechapem,fuj, taku by som dokazala oplut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni.. gratulujem.. len tak dalej. k tyzdnu pride dalsi.. potom dalsi.. a potom mas vyhrane.. ja prekonavam krizu dneska.. ale drzim sa....
17. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, super drž se, ...no asi jsi nedočítala, psala jsem tu, že jsem kouřila dvacet let a ve chvíli kdy jsem zjistila, že jsem těhu jse s tím sekla, pro mne prostě jiná varianta nebyla, už nešlo jen o mne....držím palce, držte se :wink:
17. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
didus-v létě asi budu mít chutě,ale když budu kojit tak mě to ani nenapadne abych si zapálila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale až kojit nebudu,tak asi začnu znova,chybí mi to,ale tBERU TO NĚJAK AUTOMATICKY,ŽE NEMŮŽU KOUŘIT :sunglasses:
misuge-tak klobouk dolů po 20letech kouření-si dobrá :slight_smile:
já teda když sem se dozvěděla,že čekám mimčo,tak sem to omezila,ale mě to nějak všechno nedocházelo,ale hlavní je že si teď už nezapálím :slight_smile:
17. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni nehovor si dopredu, ze budes zase fajcit...jedine, ze by si to tak chcela. ale ak neches, tak s tym radsej nerataj :wink:
17. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirinka-kdyby to šlo tak bych už nezačala,ale já myslím,že začnu,no uvidím,páč my když vyrazíme někam s tím našim babincem,tak bez jedné kámošky kouříme všechny,ale chtěla bych být už jen ten sváteční kuřák,jako u kávoičky nebo u vínečka atak :sunglasses:
17. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni no ked si predstavis, ze este sest mesiacov budes tehu, potom budes kojit...hm...mozno aj dva roky a hned mas najhorsie za sebou :wink:

inac z mojej skusenosti, sviatocny fajciari su taaaaak vynimocny, ze sa takmer nevyskytuju... :sweat_smile:
17. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirinka-třeba už pak fakt nebudu mít chuť,byla bych ráda,no uvidím :slight_smile:
já bych chtěla kojit max.do 8-9 měsíců víc asi né,páč bych byla otrok :confounded: ale pokud budu mít hodně mlíka tak samozřejmě kojit budu :slight_smile: ale já hlavně musím pomalinku tak po 5 měsících do práce :confounded:
17. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek