• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu spát na břiše ve 13. týdnu těhotenství?

4. ledna 2014 
Jsem ve 13tt a spím na levém boku ale nejlíp se mi spí na břiše? Můžu tak spát?? :wink: Díky :slight_smile:
3. led 2014 v 16:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja sem tak spala dokud mi pupik nevadil :slight_smile:) Pak uz spis na boku a trochu na brichu s nohou do strany do konce tehu :D
3. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem tak spala skoro celé těhotenství, v posledním trimestru jsem se obtočila kolem takového toho těhot. polštáře a šlo to víceméně také, ne tedy samozřejmě úplně na břiše.
3. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já taky spala na břiše co to šlo a šlo to dost dlouho :slight_smile:, teď v 35tt spím s kojícím polštářem tak nějak mezi "na boku a na břiše"
3. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
spala jsem tak co to šlo. jak už břicho rostlo spala jsem na boku a zádech :slight_smile:
4. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k holkám- taky jsem spala na břiše co to šlo, nemusíš se bát, že miminku ublížíš. Pak už to nepůjde, už je dost veliké, tak si najdeš nějakou svou polohu.
4. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky spím na břiše, když to melej "dovolí", když se mu to nelíbí, tak kope a kope...ale nejlíp se mi teď spí v tzv. "stabilizovaný poloze" :wink:
4. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě dr. doporučovala spaní na břiše a tak jsem spala dokud to šlo a dokud mi to bylo příjemné :slight_smile:
4. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek