Sex ve 22tt. Je bezpečný pro miminko?

kathlin
26. črc 2011

Ahojky jsem ve 22tt a chci se zeptat jestli nemužeme ublížit nějak mimči sexem??do teď sme sex provozovali nepravidelně protože jsem měla strach aby sme mimču nějak neublížili a tak se chci zeptat jestli se mimču může nebo nemůže nějak ublížit.

hasky24
26. črc 2011

ahoj zlato pokud tě to nebolí nebo pak po sexu nebolí tak v pohodě 🙂 🙂 😉 😉

kathlin
autor
26. črc 2011

@hasky24 No jako nebolí mě ani při tom ani potom nic akortá je my blbě na blití a motá se my hlava potom.no uvidíme vyzkoušíme a uvidíme 🙂 😉

hasky24
26. črc 2011

já nemohla ze začátku kvůli cystě a pak kvůli předčasnému otevírání ale na to doktor upozornil 🙂 ale jestli je ti pak blbě tak se na to chvilku vyprdněte ať se to srovná 🙂

kathlin
autor
26. črc 2011

@hasky24 Tak mě ani nevadí že nic neni ale manža je divnej a to my docela vadí že je divnej s toho že nic není ale musí si chlapec zvykat 😀

hasky24
26. črc 2011

@kathlin tak chvilku to vydrží 🙂 😉 😉 😉

marketa137
26. črc 2011

@kathlin to záleží an okolnostech. V prvnim těhu jsem měla zákaz až do konce 😒 a před druhym těhu říkal manžel že snad zase nebud epůst 9m a když sjem byla těhu tak sjme se bála a pak v 10tt jsme měla hematom tak byl zákaz ale od 12tt už sex byl pravidelně a ok a poslední sex byl v den porodu 😀 . ale kdyby mě bylo ěnjak špatně tak bud bych volila polohu při které jsem ok a nebo na nějaký týden nesexovala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru