Misionářská poloha ve 22tt, můžeme tím ublížit miminku?

marcela2222
15. zář 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, s přítelem milujeme misionářskou polohu, nemůžeme tím nějak ublížit miminku, i když třeba na chvilku přítel zatlačí na bříško? Placentu mám na přední straně, tak by to sna ničemu nemělo vadit. Co myslíte?

Děkuji za odpovědi

krtikkrtovaty
Autor odpověď smazal
Zobraz
marcela2222
autor
15. zář 2016

@krtikkrtovaty já jsem právě četla, že je to nevhodný kvůli tlaku na břicho, ale když mě třeba fakt zatlačí, tak ho hned napomenu a on přestane, tak doufám, že jsem malý neublížili..... 😢

krtikkrtovaty
Autor odpověď smazal
Zobraz
chocolady
15. zář 2016

S tim tlacenim na brisko, to bych se az tak nebala, na ultrazvuk jsem sla pozde, ve 23 tydnu a miminko bylo nejake lenive, tak mu doktorka chtela pomoct, ale jak mi tlacila a trepala s briskem, videl to muz a cely se vydesil, jestli miminku neublizi a doktorka: v klidu, ma tam dostatek ochrannych prostredku, pokud to neni rana ale pomaly tlak tak si v pripade nepohodli normalne uhne. Asi tak :D

marcela2222
autor
15. zář 2016

tak snad bude vše v pořádku...

astyna
15. zář 2016

Ono by ti to samotné nebylo příjemné, já jsem to pocítila až tak kolem 34.tt, že misionář ne - už jen to ležení na zádech nebylo příjemné, ale dá se vymyslet zase tolik jiných poloh 😀

marcela2222
autor
15. zář 2016

@astyna takže ty si až do 34tt provozovala misionáře? No trochu mi na bříško zatlačil pak na konci a to jsem mu hned řekla, že to není příjemný, tak přestal, já se ale bála, jestli tím tlakem jí tam nemůže nějak přidusit nebo tak :( Já ještě moc necítím pohyby a je to moje první těhotenství, tak mám fakt strach.

marcela2222
autor
15. zář 2016

@marcela2222 já jsem měla i v jednu chvíli pokrčené nohy, takřka u hlavy, tak mám strach no...

astyna
16. zář 2016

@marcela2222

No mimo jiné 😀 ono si pak časem najdeš jiné polohy, které vyhovují všem 3 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru