• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Genitální bradavička před porodem, máte zkušenost?

25. září 2013 
docházím už od začátku roku na pozorování s čípkem, mám lehké dysplazie. Poslední 3 roky mě občas trápily genitální bradavičky, od listopadu jsem ale měla klid. Jsem teď ve 32.tt a dnes jsem si při holení našla jednu větší bradavičku hned u klitorisu. Do poradny jdu v pondělí, ale i tak už se hrozím toho, že budu muset na císaře :frowning2: v těhu se s tím prý nedá moc dělat. máte s tím někdo zkušenosti? pokud bude bradavička jen z vnějšku a není v pochvě ani u čípku, musí se těhotenství ukončovat císařem? a kdy ten císař dělají? 14 dnů před termínem? děkuji
24. zář 2013 ve 20:56  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Měla jsem v prvním těhotenství stejný problém-bradavičky mi podarovala milenka od přítele-řekli mi to až po porodu když mě šili.Ptala jsem se na to gyndaře i dětské a prý pokud jsou en povrchní tak dítko není ohroženo.......Jinak císař se dělá ve 39.týdnu.
25. zář 2013 v 09:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek