• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krevní sraženina v těhotenství, stalo se vám to?

6. června 2014 
Ahoj chtela bych se zepatat.Moje kamaradka je ted po druhe tehotna.prvni teh muselo byt ukonceno v 11tt pac miminko umrelo.Ted je podruhe tehotna a asi pred 14dni zacala krvacet tak jela do nemocnice a tam si ji nechaly pry se ji udelala nejaka krevni srazenina a musela ven.Dnes mela jit na odber plodove vody ale dr ji to odmitla udelat ze ji hrozi zacinajici potrat a ma lezet.myslite ze se to zlepsi??(kamaradka ma 40let)stalo se vam to taky nektere ??
16. srp 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě by měla ležet a co nejvíce klidu... amniocentéze by podle mě v tomto případě znamenala potrat.... Pokud jde o "preventivní" amnio kvůli vyloučení vad, tak se lékažka spolehne asi na NT screening...
držím palce, at to zvládnou!
16. srp 2012 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Osobně neznám, ale kamarádce se to s tou krví stalo taky. Nakonec ale bylo všechno v pořádku. Donosila a porodila zdravýho prcka...
16. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, měla jsem také krevní sraženinu (hematom) na začátku 3.měs. Ležela jsem týden v nemocnici a 14dnů doma.
Hematom měl rozměry11mmx17mm a postupně odcházel. Tak, že jsem 3xběhem té doby dost zakrvácela někdy jen špinila, jsem se vždycky hrozně vyděsila a jela k dr. Ake naštěstí hematom se potom ztratil a těhu už pokračuje úplně normálně. Tak jen vydržet ležet a netahat těžké věci!!!!!!!! A pokud jí vyšel 1.screening vpohodě, na amnio bych nechodila.
16. srp 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
mne se ted stalo se sem mnela sraseninu a doufam se mimi presilo oni totis nevi
6. čer 2014 v 16:45  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek