• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Padání vlasů v těhotenství. Jak to řešit?

4. listopadu 2008 
Ahoj holky, od doby co jsem otěhotněla mi začaly hodně padat vlasy.denně si jich vyčešu plnou hrst a vůbec nevím jak to řešit, máte některá podobný problém?
1. dub 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,možná je to obdobím :wink: mně hodně padají na jaře a na podzim :wink: jinak se říká,že v těhu se zlepšuje kvalita vlasů a nehtů :unamused:
1. dub 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky jsem se uklidňovala, že je to tím jarem, ale přijde mi to už alarmující.bojím se hlvně proto, že sestřenka těsně po porodu přišla o spoustu vlasů, nerada bych tak dopadla... :frowning2:
1. dub 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si skoč pro jistotu na kožní :wink: :wink:
1. dub 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíš, že s tímhle na kožní?no možná na tom něco bude.....dík..
1. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natali - ahoj

tak já teda před 10 lety když jsem byla těhu prvně tak v těhu vlasy OK, ale po porodu - děs , hrůza, chodila jsem s tím na kožní, dávali vše možné ale přišlo mi , že nic nepomáhá,,,, prostě se to pak časem srovnalo, ale je fakt, že mi hrozně zřídnuly... ale pak se to nějak zase obnovilo a je to v poho...
1. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj slunickooo....no tak asi to budu muset taky nějak přečkat nebo co...přemýšlela jsem ještě o nějakých vitamínech, ale nevím jestli jsou vůbec nějaké, co se můžou brát v těhu, asi ne... :unamused:
1. dub 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můžeš brát calibrum pro první trimestr :wink: pokud už ho nebereš :slight_smile: ale k té kožní bych šla,dá ti třeba nějakou vodičku a pomůže ti :wink: neboj to se chodí s takovýma věcma na kožní :wink:
1. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zatím zobu listovku jodid a magnesko co mi dal doktor, no a v tom druhém trinestru už se chci vrhnout na calibrum.to máš přavdu, aspoň můžu vyzkoušet nějakou vodičku co mi napíše, není to vnitřně, tak to škodit nemůže, co?
1. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek