Panická porucha a jiní strašáci v těhotenství

t.kosticka
26. lis 2009

Ahoj těhulky, je tady někdo s těmito problémy?! 😉

charlotte30
5. led 2020

No já nedávám ty začátky antidepresiv, takže je radci neberu. Ty úzkosti jsou špatný. Tak uvidím, dr.rikal,ze mi jako sos nic nenapíše, naštěstí mám ještě zásobu z dřívějška.

charlotte30
29. led 2020

Já bych měla brát Zoloft 50mg,ale je mi z něho zle. Jsem 21.tt a bojím se. Snažím se to vydrzet bez nej

lani1
31. led 2020

@t.kosticka ahoj, trpim od detstvi, pred prvni dcerou jsem byla na AD, ale zrovna mi nesedely, vysadila sem a zjistila, ze jsem tehotna..tehotenstvi krasne, pak dva roky temna..dite asi ze me na nervy taky, nespala, nikdo nespal do dvou let.. ted jsem znova tehotna a hned jsem mela panickou uzkost, kdyz jsem to zjistila, asi 3-4 dny nez sem se s tim nejak srovnala, pak mi umiral pes nekolik tydnu, resila sem spis jeho a ted uz jsem srovnana, ze cekam, ale u prvni sem se bala jen porodu (pomohlo mi gelsemium) , ted se bojim vice veci, ale mam taky doporuceny homeo, primo od homeopaticky, tak uvidim..lidi co tim netrpi, nikdy nepochopi, rikaj to a to neres apod, jenze o tom to je, ze to clovek neumi neresit.. zatim jsem jakztakz ok, jen teda nespim, zaclo to psem kolem vanoc a od ty doby blby no

luci028
15. kvě 2022

Ahojky holky,obnovuji diskuzi.Jsem po 3.těhotná a v těhu se u mě rozjela panická ataka.Dr předepsala prášky už jsem byla opravdu zoufalá kdo to zažil pochopí.Chci se zeptat jak jste dopadli.Bojím se aby mi nevzali děti.Jak jste to zvládli v porodnici atd.Děkuji za odpověď a přeji hezký den 🙂

pavlin888
16. kvě 2022

@luci028 ahoj, hlavně klid. Ja taky třetí tehotenstvi s panikou a s antidepresivy, ale už mám doma 5ti měsíčního špunta. Ber léky, chodíš k psychiatrovi či k psychologovi? Nikdo ti děti nevezme. V nemocnici už to hlas na příjmu, že jsi panikar. Berou to v pohodě, jdes na genetiku?

luci028
17. kvě 2022

@pavlin888 Psychologa hledám zatím mi prášky předepsala gyndařka.Genetiku už mám za sebou 🙂.To si mě uklidnila,že to berou v pohodě děkuji 🙂.Jinak jak je po porodu je to lepší 🙂 ?Děkuji moc za odpověď ❤

pavlin888
19. kvě 2022

@luci028 mě léky zabraly, těšila jsem se na miminko, důležité je se naučit dýchat, uvědomit si, že je to v hlavě a jak říkám: neposrat se z toho 😃. Vše chce čas, mít doma oporu a pracovat na sobě. Po lécích bez ataku, v nejhorším případě lek na uklidnění a jelo se dál.

luci028
20. kvě 2022

@pavlin888 Děkuji ❤.Začínám už pociťovat pozitivní změny a jak říkáš neposrat se z toho 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru