• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podrážděná děloha. Setkaly jste se s tím?

4. listopadu 2013 
autor
nef:No ja jsem chtela na vanoce mimco,ale hlavne nechci byt pres svatky v porodnici,to fakt ne,takze by bylo dobry,kdyby malej prisel na svet az po vanocich,pak uz by mi to nevadilo byt v porodnici treba na silvestra
18. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znamena ze odkedy mi zacali do mesiaca najneskor rodim?fuha...a to magnezko sa berie do zaciatku alebo do konca 36tt?
ani ja by som nechcela byt na vianoce v nemocnici
18. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslim,ze do konce 36tt.To nevim,je to individualni s tema poslickama,jsou to vlastne falesny kontrakce,pripravujes se na porod :grinning:
18. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cize pri porode to bude boliet podobne asi, co?
18. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já ležela od 32 do ukončeného 36tt v nemocnici skrz hrozící předčasný porod, do 34tt jsem byla na gynipralu + magnézko, pak jenom na magnézku, ale brát ho mám pořád 3x1 tbl, třeba budu ještě přenášet..., na kontrole se dr. zeptám zda ho mám ještě brát.
18. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dr. povedala, ze ked sa dostanem do 36tt, uz je zbytocne to predlzovat nejakym magnezkom, ze tam je mimi uz plne vyvinute,ze uz nabera len na vahe
18. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdy lekar povie inak
18. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už bych docela ráda porodila, tak si asi sama naordinuji vysazení. Ono na mě stejně dvakrát nezabírá, brala jsem ho cca od 20tt a stahy byli a jsou stále.
18. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi hovor ani mne nezabera...a vyslovene si len lezala?
18. pro 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nef:no pri porode to bude asi bolet vic :grinning:
18. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej viac, ale asi podobne :grinning:
evikk uz chodis na prechadzky a tak?krcok drzi?uz netvrdnes?
18. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef, v porodnici jsem musela samozř. jen ležet, při propuštění mi doporučili klid, občasné procházky, prý žádné mytí oken :slight_smile: ..., pro mimčo je přeci jen lepší když je plně donošené, což je v 38tt, takže už bych docela ráda porodila. Ale jelikož mě už jakákoliv aktivita zmáhá jak čert, tak volím opravdu jen klidový režim :wink: .
18. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nef:na prochazky chodim,teda hlavne nakoupit a tak,ale netaham se s vecma,jinak brisko mi tvrdne,hlavne pri delsi chuzi,ale uz to neresim :grinning:
18. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz nemusis riesit:slight_smile: tak vidim, ze obcasna prechadzka neuskodi
18. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja jsem 32tt a včera jsem byla u doktora a ten mi taky řekl ze mam podrazdenou delohu a ze mam brat ten mg .
21. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petusii
@nefertitka
@evikk
@dagina

Ahoj snažillky, těhulky a maminky,

ráda bych Vás oslovila ke vložení Vašich osobních zkušeností do naší koníkovské Wiki knihovničky na téma Děloha. Knihovničku si spolu se všemi těhulkami, snažilkami a maminkami z MK tvoříme, abychom v ní našly vše, co potřebujeme a rychle a přehledně :wink:

Proto, prosím, vložte své zkušenosti s různými problémy týkající se ženské dělohy, např. Podrážděná děloha, do tohoto článku http://www.modrykonik.cz/deloha/ a pomozte ostatním ženám, které si právě prochází podobným obdobím a hledají radu, pomoc, podržení...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den :slight_smile:
Janča
4. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek