1. trimestrální screening v Sanusu v Hradci Králové

andrea_muchova
29. lis 2016

Ahoj holky 13.12. jdu na screening do sanusu do HK byla jste tam některá? Jak to probíhá? A platí se tam něco? Díky 🙂

aliliax3
1. pro 2016

Ahoj...Jo,jo byla....Probiha to tak, ze prijdes nejdrive na beznou prohlidku + ti vezmou krev..a ten den zaplatis 1400,- primo na pokladne v Sanusu (ale to by ti mel rict doktor, ty treba platit nebudes..nevim)...No a pak ti daji termin, kdy mas prijit na samotny screening🙂
Tam uz jen pujdes na samotny screening + dostanes papir pro pani doktorku...
Vim, ze nekdo to mel i v jeden den..ale to zalezi asi na Sanusu...
Hodne stesti,at vse dopadne dobre😉

efanthia
2. pro 2016

Tak mně třeba brali krev normálně na gynekologii a do Sanusu jsem jela jen na ultrazvuk... A platila jsem 1400...

sam99
2. pro 2016

@andrea_muchova ahoj, ja tam byla... Plati se tech 1400 ale pokud jsi u vzp tak kdyz doneses paragon primo na pobocku, tak ti vrati na ucet az 1000,-Kc. Jinak ja tam jela na dvakrat.. Jednou na krev a zbeznou prohlidku a podruhy na ultrazvuk.. Pri ultrazvuku jsem dostala papir ohledne pripadnych syndromu apod. s vysledky - jaka je pravdepodobnost vyskytu onemocneni. Jinak samotny ultrazvuk byl skvely, krasny.. Pustili mi i 3D a udelali mi fotky.. Muze tam s tebou i chlap 😊 kdyz se mimco dobre natoci, tak ti mohou i rict predpokladane pohlavi..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru