• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3. těhotenství půl roku po 2. císaři - máte zkušenost?

8. února 2012 
Holky, maminky, těhule....nikdy by mě nenapadlo, že se mi tohle stane a stalo.....Zkrátka se stalo(neplánovaně-vždycky jsem přemýšlela jsek to neplánovaně vznikne...zkrátka, nevzala jsem si pilulku, říkala jsem to manželovi, ale...., a jsem těhotná.) jsem však půl roku po druhé císařském řezu. Zítra si budu volat na gynekologii, ale potřebuju to slyšet i z reálného života, jestli to tak někdo měl, nebojestli měl někdo miminko-3. s takhle malým rozestupem....prosím o jakékoliv odpovědi, v hlavě se mi toho teď tolik honí....Děkuji.
24. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
šmarja že by osud?já jsem se s tím nesetkala tak snad ti někdo poradí...
24. led 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka má tři CS během čtyř a půl roku, druhý po dvou letech a třetí rok a půl po druhém..
24. led 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zálež na síle tvé jizvy, ale myslím, že to bude v pohodě. Uvidíš, co řekne dr. prý se jizva hojí půl roku a pak už je téměř neměnná! Mám k tomu nastudováno hodně...
4. únor 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám za sebou tedy jenom jednoho císaře, ale doktor mi v porodnici říkal, že bych neměla minimálně tak rok a půl otěhotnět, právě kvůli té jizvě.....a co vím takhle z okolí, tak hodně doktorů to říká podobně - někdo doporučuje dva roky, někdo méně, ale minimálně ten rok tam většinou je, aby se zmenšila ta rizika, prostě nějaký důvod k tomu asi mají. Jedné známé dokonce doktor říkal, při druhém císaři, že už by neměla otěhotnět vůbec, protože třetí císař by se neměl vůbec provádět, a že to riziko, že na něj opět musela, je samozřejmě hodně vysoké.......otěhotněla ( je pravda, že až za delší dobu), musela na dalšího - třetího císaře :slight_smile: a všechno proběhlo v pořádku - to jenom, že všichni také nemusí mít vždycky pravdu.
Každopádně ti hrozně moc držím palce!
4. únor 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsem do dvou císařích, doktoři mi doporučili odstup roku... ale řekli, že by se asi nic nestalo, kdyby to bylo dřív, jen by se to o dost víc hlídalo... budou tě sledovat, ke konci se budeš muset šetřit... záleží hlavně na tvém zdravotním stavu :slight_smile:
4. únor 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě doktorka řekla tak cca 1-2 roky než otěhotním podruhé. zmenšit riziko prasknutí jizvy na děloze
4. únor 2012 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já myslím že to velký problém nebude,budeš víc hlídaná.V porodnici mi říkala,že tam měli i maminku co otěhotněla v šestinedělí a byla pa cs a zvládla to ok.
5. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já tě obdivuji,nejen že bych se bála ale nevim zda bych to zvládla.Hodně štestí
5. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám obě děti císařem, podruhé jsem otěhotněla 4,5 měs. po prvním císaři, těhotenství ok, lékařka která vedla obě těhotenství a i porody se nad tím nijak nepozastavovala, jen řekla že je vše velmi individuální.
5. únor 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, myslim taky , ze je to individualni, kamaradka ma 3 cisare, rozestupy tedy vetsi, ale zase to 2 .teho bylo CR v 26tt. tak se bali ji kvuli tomu predcasnemu porodu to 3tehu povolit, bylo to 50:50 u lekaru, nakonec uplne v poradku vse, ani ji moc nehlidali..
8. únor 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek