3D ultrazvuk v Ústí nad Labem u MUDr. Jiřího Zahrádky

zdenkapo
30. říj 2009

Ahojky,máte některá zkušenost s 3D UTZ u pana Dr. Zahrádky?

1)Chceme tam hlavně kvůli určení pohlaví mimča- jak přesně vám ho určil?

2)V kolikátém týdnu si byla na tom 3D?

3)Jak moc dopředu je potřeba se objednat?

petka.k
5. lis 2009

Ahoj,taky by mě to vcelku zajímalo, jelikož se tam chystáme tuto sobotu 🙂 Jsem ve 25. týdnu a objednávala jsem se s tím, že za týden mě berou....O víkendu napíšu víc 🙂

zdenkapo
autor
6. lis 2009

ahoj,tak to dej určo vědět... a od jakého týdne ti řekli,že můžeš přijít,já chci dřív jak 25 tt

dnes mě na gyn. doporučovala nějakého dr.Rubeše,že má ordinaci v Německu,ale je to čech a že tam má perfektní utz a maminy tak rády jezdí a stojí to 50 eur,což je skoro jako tady,tak nevim... musim někde sehnat info,kdyby někdo věděl,dejte vědět...

petullek
6. lis 2009

Ahojky holky mam info od ségry na toho Zagrádku 🙂
Byla tam v 5měsíci, řekl jí,že to bude kluk a už tady lítá 😀 Snad info trošku po může 😉

zdenkapo
autor
7. lis 2009

už mám kontakt na mudr Rubeše,objednává se formou SMS,tak kdyby někdo chtěl,písněte do IP

petka.k
8. lis 2009

ahojky, tak utz máme za sebou 🙂 Od kdy je to 3D dobré, nevím, kecala bych, ale když zavoláš, tak sestra ti to určitě poví, jsou tam hrozně ochotný. Nicméně nám se akorát potvrdilo, že čekáme chlapečka, doteď jsme jistotu neměli a obličejík jsme neviděli, jelikož prcek měl před obličejem ručičky, nožičky a i pupečníkovou šňůru 🙂)) Jinak pan doktor je hrozně milý, vše vysvětlí, popíše, i se člověk zasměje, takže určitě doporučuju 🙂

zdenkapo
autor
8. lis 2009

já jsem psala sms dr. RUbešovi do toho Německa,tam je to prý špičkové,tak uvidim v pondělí,jaký termín mi odepíše 😉

stevulovahana
2. dub 2013

Pan doktor mě určil přesně termín porodu a i pohlavý.Natočil mi 20 minut na dvd a ještě mi dal spoustu fotek.Mohla jsem se ho zeptat na cokoliv jsem chtěla.Vřele doporučuji.
😀

migaska
14. lis 2013

Ahoj
já byla tek před 4 lety a u druhého jedeme do Podolí protože když sem viděla ten rozdíl neváhla jsem 🙂
V podolí ho mají o dost lepší 🙂
jen můj názor a zkušenost 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru