4+6tt tupá jednostranná bolest, je to běžné?

michaela_hermanice
17. dub 2017

Prosim o nazory. Podle posledni ms jsem dnes 4+6 tt a vcera v noci a dnes pres den me boli vlevo v podbrisku a bolest se tahne nahoru sikmo pres bok az na zada. Bolest je tupa, pripomina neco mezi namozenymi svaly a pms. Nejhorsi je to vsede a vleze. U dr jsem zatim nebyla, v planu je to na stredu (zitra neordinuje). Dnes pres noc budu sama doma, pritel jede na nocni a zatim o tehotenstvi nevi, cekam, az bude potvrzene dr. Mam trochu strach :(. Jsou takove bolesti bezne? Diky.

baskervile
17. dub 2017

Pokud bolesti připomínají ty menstruační,tak je to prý normální.Neměly by to být křeče a samozřejmě krvácení nebo špinění.Zkus si vzít magnesium

viridie
17. dub 2017

ahoj. já měla v této fázi těhu také různé bolesti a to včetně jednostranného pobolívání. Hned jsem měla hrůzu z mimoděložního těhu,ale prostě nezbývá nic jiného než čekat,byť je člověk netrpělivý. na USG je takto brzo vidět možná tak jedna tečka a je to holt o té trpělivosti. Každopádně pokud nejsou bolesti nějak hrozné,nekrvácíš-tak bych se nebála 🙂 Držím palce.🍀

baskervile
18. dub 2017

Jo,zapomněla jsem dodat,že takové ty menzes bolesti jsem měla asi do čtvrtého měsíce víceméně každý den a za dva rodím🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru