4D ultrazvuk. Mohu brát pohlaví jako jistější? Spletl se někdy?

phantomek
6. čer 2020

Byli jsme na 4D ultrazvuku, kde bylo vidět zřetelně pohlaví. Stalo se někomu, že i pak se to změnilo? :D

Nam se totiž každou kontrolu pohlaví mění. Jednou je to kluk se slovy, že by to muselo upadnout a podruhé je to holka Se slovy, že už ji rozhodně nic nedoroste. :D

Porod je jediná jistota, já vim. Ale zajímala by mě zkušenost, kdy se spletl i 4D ultrazvuk, kde by to bylo naprosto zřetelné. Díky 🙂

veruuu_kubesovic
6. čer 2020

Byli jsme na 3D UTZ a už předem mi gynekolog potvrdil chlapečka, na 3D potvrzen chlapeček a porodila jsem chlapečka, ale takhle mě utvrzovali od 17tt, pokud pokaždé mluví jinak, raději bych čekala do porodu...

jako_mala_holka
6. čer 2020

Jej, tak tady bych radsi vydrzela do porodu... nam potvrzovali jen holku od 14tt a ani tak to neni 100%... ale snad to bude holka 😀

95newmommy2020
6. čer 2020

Taky záleží v jakým tt se na 4D jde. My jsme byli 25tt a bylo vidět vážně úplně všechno, kromě obličeje, ten měl v placentě. :D

phantomek
autor
6. čer 2020

Kluk byl potvrzen v Podolí(16tt a 20tt) a v Gennetu(4D,25tt). Ale můj gynekolog vidí holku(17tt a 21tt). :D Nevím jestli si ho vždy před mým doktorem schová nebo, kde je chyba. :D

jako_mala_holka
6. čer 2020

@phantomek tak to bych se priklanela k tomu klukovi

zelenaesmolda
6. čer 2020

@phantomek no nekdy se pohlavi zmeni i behem zivota pokud je clovek transsexual takze I Kdyz se ti narodi holcicka tak stejne nemas jistotu,ze holcickou zustane :D

phantomek
autor
7. čer 2020

@zelenaesmolda, Také pravda. :D
Tak mně na tom pohlaví ani tak nezáleží, jen se mi nechce kupovat jen neutrální oblečení, protože co si budeme, zas takový výběr ho není. Tak to asi vezmu stylem menšího zla, holka v modrých oblečcích je asi lepší než kluk v růžových šatičkách. :D

lolam10
7. čer 2020

@phantomek a vy jste nic nevidela?u nas mi toho pindika vzdy ukazali a i ja ho videla a kluk to vzdy byl..

95newmommy2020
7. čer 2020

@phantomek věřila bych gennetu. ;)

phantomek
autor
7. čer 2020

@lolam10 už v úvodu píšu, že viděla. Ale já to viděla už dávno v Podolí, i tak další kontrolu to zas “zmizelo”. Ale je pravda, že v tom 21tt si ho musel schovat ukázkově, protože vážně nic vidět nebylo, když mi to lékař ukazoval, ale v Gennetu i Podolí to bylo zřejmé. :D

Já věřím, ze ho tam má. Ale můj lékař si stojí za tím, že to byla jen šňůra, protože on tam vidí holku. Tak mě jen zajímalo jestli někdo nemá podobnou zkušenost. :D

zrzeckas
7. čer 2020

Kamaradce potvrzovali kluka cele tehu, nakoupila vse na kluka.... A porodila holcicku... Takze tak 😂 druhe tehu se radeji nechala prekvapit, pry teda...

zelenaesmolda
7. čer 2020

@phantomek u mimin stejne nepoznas pohlavi tak klidne navlikni kluka do tech saticek,stejne to nikfo nepozna :D

zrzeckas
8. čer 2020

@zelenaesmolda to je fakt 😃 a navic, stejne se te budou ptat.... Segra mela neutralni kocarek a chtela, aby slo poznat, ze maji kluka... Tak vse v kocarku do modre, maly v modrem. Baba se prisla podivat na miminko a bylo.... Je, to je krasne miminko. Je to holcicka? ......
Pokud se te ptaji ostatni lide a ty nevis, co rict a uz te to aj treba nebavi, tak rekni, ze jste se jeste nerozhodli 😃

zelenaesmolda
8. čer 2020

@zrzeckas presne,holka v ruzovem a stejne se ptaji :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru