Bolest na pravém boku. Čím to může být?

martinakokyova
12. kvě 2022

Ahoj holky prosím vás chci se zeptat jsem v 11 týdnu těhotenství a už 3 dny mě bolí jakoby na vaječníků ale vždy jen při prohmataní.. teď mě to bolí na pravým boku nevíte čím to může být? Nemám jet radši na pohotovost? Prosím napište

anickaaa28
12. kvě 2022

Je to normální ze te boli bricho.Roztahuje se deloha vůbec bych neplasila....Jak se napinaji vazy tak to boli mam to ještě taky ale jsem uz 25 tt.Cekas prvni?

martinakokyova
autor
12. kvě 2022

@anickaaa28 ano čekám první.. snad to nic nebude říká mi to každý že to mám s toho že se roztahuje děloha ale jen mě bolí jakoby ten vajecnik nebo pravý podbřišek

klokanka31
12. kvě 2022

@martinakokyova Mě taky bolelo jen na pravé straně, bylo to od napínání vazů...

martulka88
13. kvě 2022

@martinakokyova To máš napínání. A mně vždy bolela strana ta, ze kterého vaječníku se zadařilo - např. s druhým synem jsem nemohla spát na levém boku, protože se zadařil z pravého vaječníku a ten pravý bok se mi natahoval.

martinakokyova
autor
13. kvě 2022

@martulka88 děkuji všem moc tak jsem se uklidnila.. já se bála že něco je s miminkem

martulka88
13. kvě 2022

@martinakokyova Já se ti nedivím, taky jsem byla taková. Vše jsem vždy řekla, když jsem šla na kontrolu. Ale kdyby tě to hodně bolelo, krvácela jsi apod., tak je lepší doktor. A až budou pravidelné pohyby, tak hlídat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru