• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti, teplota, odcházely kousky sražené krve. Potrat?

26. listopadu 2012 
Maminky prosím o radu,ač mám 2 děti,tak jsem zmatená.S manželem chceme ještě "poslední" :slight_smile: miminko.Minulý měsíc jsem měla takové to divné tušení,že se miminko povedlo.Byla jsem 100% přesvědčená,tak jako u holčiček.MS opožděná +4dny...ale pak se MS dostavila,poprvé jsem měla veliké bolesti,zvýšenou teplotu.A odcházely ze mne jako kousky sražené krve.No asi bych to přirovnala prvním dnům po porodu.MS normálně skončila a vše se srovnalo do normálu.je možné prodělat potrat aniž bych cokoliv pozorovala?Děkuji vám
6. lis 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@backoorka ano možné to je, stává se to, mnoho žen, co jsou zvyklé mít silnější menstruaci, to ani nepozná, jen si myslí, že se o pár dní opozdila
6. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to možné...Mohla jsi být skutečně tehu, ale také to být nemuselo, mohla jsi proste jen mit silnejsí ms...Taky to tak mivam, nekdy slabší a z toho to mám nekdy tak silné, že trávím celý den na wc...
6. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,těhotná jsi být mohla,ale taky ne.Já bych to brala jako opožděnou menstruaci,z toho taky mohly být ty větší kousky.
7. lis 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po takové MS lze provést ještě test - krevní rozbor, protože prý HCG ještě chvíli v krvi zůstane. Ale klasicky se u Dr. neprovádí.
26. lis 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohlo, ale podobné příznaky jsem také měla u prasklé větší cysty..
26. lis 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek