• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v oblasti žeber v těhotenství, máte je také?

15. března 2017 
Tejpovani se běžně provádí na každých rehabilitacích...ale opravdu vybrat dobře dle recenzí...mi to minulé velmi uškodilo:disappointed:
3. zář 2016 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tejp jsem chtěla taky,ale doktori mi ho vřele NEDOPORUČILI. A kamarádce to zakázal i přímo fyzioterapeut,že neexistuje aby si nechala tejpovat břicho,hlavně podbřišek bývá prý pěknej průser a spíš to škodí.
3. zář 2016 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@symca ...no ono správný"tejpar" ví...že podbřišek a kolem dokola se tejpovat nesmí!!!! To by žádný neudelal
3. zář 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi takhle... Vždycky se najdou doktoři, kteří s danou léčbou/terapií souhlasí a nebo nesouhlasí. A to v každém oboru a problému. A vždy se najdou lidé, kterým to, co pomohlo jiným, nepomohlo. Mě tejpování pomohlo a vyřešilo obrovský problém s bolestmi. Z vlastní zkušenosti tedy radím všem, kteří se bojí k vůli negativním ohlasům zde na tejpování to podstoupit, aby se nebáli a zkusili to. V nejhorším ty náplasti vždycky můžou do pár sekund sundat... Jestli to tělu pomůže, se pozná v podstatě hned, většinou stačí den. :slight_smile:
5. zář 2016 ve 23:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den je to normalni ze mne picha pod zebrama v 7tydnu dekuji
29. led ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvinka23 Dobrý den, je to úplně normální. Kdyby to byla nesnesitelná bolest, jeďte na pohotovost do porodnice, kde máte rodit. Tak jsem to dělala já. :slight_smile:
30. led v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megosek
Taky jsem myslela, že je to podprsenkou, ale i když ji sundám, nepřestane to, snad jen malinko povolí. Když jsem se ptala gynekologa, řekl, že je v těhotenství běžná produkce hormonu "relaxin", který uvolňuje kloubní spoje a kosti, proto i ty žebra, pánev, obratle atd. Co dělat s bolestí už mi neřekl...
15. bře ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek