Braly jste jak těhotenské vitamíny, tak omega 3?

zuika
18. kvě 2016

Chci se zeptat,jestli někdo v těhotenství bral jak těhotenské vitamíny a ještě do toho omegu3.

adypro
18. kvě 2016

Mám vitamíny Gravitalgummies od Vitaharmony a v nich ta omega3 už je. JInak jsou fajn v tom, že jsou to pektinové bonbony, v prvním těhotenství mně hrozně vadilo polykání tablet a vůbec mně z nich bylo blbě, vždy letěly, tyto jsou ok a navíc jsou jako bonbon.

misul92
24. kvě 2016

Brala jsem od začátku femibion, ale ve 3. trimestru mi zjistili nedostatek železa, tak beru mamavit a omega 3 se snažím baštit v jídle 🙂 (losos, lněné semínko, vlašské oříšky,....)

veronika9595
7. pro 2020

Trochu stará diskuze ale nevadí 😁 já beru Femibion a k tomu hořčík. Byla snaha brát i omegu, ale co jsem těhotná tak nemůžu vystát ani pohled na ryby, natož jejich chuť a když si dám omegu, tak do hodiny cítím rybinu v puse a drží se hrozne dlouho 😂 nejspíš je to ještě zhoršené tím, že co jsem těhotná, tak hrozně ukrkavam 🤦🏻‍♀️😂 potichu, ale často 😂 sem tam se pokusům omegu zase vzít ale vždy to dopadne stejně 🤷🏻‍♀️ Žádné jídlo to nepomáhá “zakrýt”

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru