Vitamíny na vlasy v těhotenství. Smím užívat?

1. črc 2021

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti, jestli smím v těhotenství užívat nějaké vitamíny na vlasy? Už spoustu let s nimi bojuji, dost mi padají, tak bych jim ráda trochu pomohla. Před těhotenstvím jsem brala clinical hair, po nich to bylo trochu lepší.
Děkuji za odpovědi

monaluza
1. črc 2021

V tehotenstvi snad ani netreba zobat vitaminy, pri obou jsem mela nejpeknejsi hrivu v zivote. Ale pripravte se na ten pulrok po porodu, protoze to bylo extremni pelichani...

autor
1. črc 2021

@monaluza jsem teprve v 6tt ale padají mi vlasy víc než před těhotenstvím 😔 už teď mám na hlavě pět chlupů, tak se bojím, že nejpozději po porodu půjdu shánět paruku 🤦‍♀️ tak jsem to chtěla trochu pozastavit a dát vlasy co nejvíc do kupy než vypelichám po porodu 😀

michaelarousova
1. črc 2021

Biosil, donnahair ..to se muze, ale jestli to pomuze to uz je vec druha☺️ Ty hormony clovek neoblafne 😂

lachtanice86
1. črc 2021

Dle složení je ok biosil, ale na hormony je krátký, takže se může stát, že efekt nebude žádný

loylii
1. črc 2021

Já brala cele těhotenství a ještě půl roku po porodu Femibion. Jsou v tom všechny složky produktu na vlasy co jsem brala ještě predtim plus listovka. Měla jsem krásný vlasy, nehty, kůži😃

eloise02
1. črc 2021

Hele, mi začaly naprosto brutálně padat vlasy po covidu, v celých chomáčích. Takže jsem o tom pročetla kde co. A pomohl mi od Vichy Dercos aminexil. Jako vrazila jsem do toho za poslední tři měsíce majlant, jsou to ampule, které se musí vmasírovat do pokožky a výsledek měl být znát po šesti týdnech. U mě to trvalo asi 8 týdnů, ale jak jsem fakt byla na pokraji zoufalství, že budu plešatá, tak musím říct, že se to fakt zastavilo. Ještě mi doktor říkal, že to bude padat tak půl roku a já šílela, že pak už nebude co zachraňovat, ale toto mi fakt pomohlo. Chce to holt trpělivost. Ségře pomohl před pár lety stejný přípravek, když ji padaly vlasy při štítné žláze. Krom toho jsem ještě pila Nutrisslim Hair Vitamin od Natures Finest, obsahuje to colagen.

jako_mala_holka
1. črc 2021

Já měla v těhotenství celkem pěkné vlasy (normálně mimo těhotenství celkem děs), zato po porodu to začalo, zůstávaly mi v rukách celé chomáče, hrůza... Pak se to začalo spravovat a už nějakou dobu mi rostou nové 😁 vitaminy na vlasy je podle mě zbytečné se ladovat, co má přijít, to přijde (nebo spíš odejde a pak přijde 😅)

autor
2. črc 2021

@michaelarousova právě o donnahair jsem taky četla že se asi může, jen jsem si nebyla jistá. Biosil mi je naprd, nikdy mi nepomohl 😏

autor
2. črc 2021

Holky, mám takové tušení, že asi nic nebude zázračné, hlavně když jde o hormonální příčinu. Ale tak zase když to aspoň zkusím, tak nebudu pak za pár měsíců nadávat, že jsem kráva, že jsem to aspoň nezkusila 😂

autor
2. črc 2021

@jako_mala_holka no doufám, že jestli mi slezou vlasy, tak pak zase dorostou 😂 se bojím toho, že už zůstanu plešatá 😂

autor
2. črc 2021

@eloise02 kouknu na to, děkuju 😁

autor
2. črc 2021

@lachtanice86 no tak biosil mi nikdy nepomohl 😏 já vím že zázraku se nedočkám, jen si nechci pak vyčítat, že jsem toho mohla udělat pro své vlasy víc 😀

autor
2. črc 2021

@loylii tak na to se tedy kouknu 😁

lachtanice86
2. črc 2021

Biosil, donnahair, venira atd mi taky nikdy nepomohly. Jedine methionin a ten se v těhotenství asi nemůže

jancastromska
3. črc 2021

Ja jsem brala při kojení curapil tablety baleni na 6 měsíců a po dvou mesicich vlasy začly dorůstat ... Většina doplňků se netestuje na těhotných takze se kryjí tim, ze napíšou nevhodne v těhotenství .. čtěte složení a uvidite 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru