Čekáme // a testujeme na konci března/dubna

snowbee
21. bře 2018

Ahojky netrpělivě očekávám, kdo se přidá k testování. Ja testovala 10dpo a dušik na testu byl. Přidá se ke mně nekdo další?

snowbee
autor
21. bře 2018

@lenula02 me prijde e ty testy nejsou pozitivni carka je slaba,ja testovala v 16 hod a pak v pul 7 vecer..a vecer byla nejsilnejsi...zitra dej vedet..

smyschek
21. bře 2018

@snowbee ahaaa, tak to asi jeste testovat nebudu, to mam tim padem cas. Ovu jsem mela minuly tyden ve stredu. takze jsem 7DPO :D

misak48
21. bře 2018

@snowbee Super, zase jsem o něco chytřejší 🙂 díky, zítra ráno vyzkouším 🙂 teda spíš asi dopoledne, než se vykopu z postele 😀

smyschek
21. bře 2018

@lenula02 a jak jsi dopadla s tim testovanim 6 den? jestli to mam zkouset nebo to pustit z hlavy :D

lenula02
21. bře 2018

@smyschek tyhle jsou ovulacni. Ale četla sem ze když zůstávají neměné tak by to mohlo klapnout . Tak mě kamarádka ukecala a nevypadá to úplně marně . Spis mam dle BT vYsoky teploty a ovulaci to nevyznacilo ač jsem si měla potvrzenou 🤭😁

lenula02
21. bře 2018

@snowbee pozitivní určitě ne. Ale jsou celkem syty a hlavně stejně . Měli by to bejt po ovu spis duchové. Kord když je tohle 25IU😊

smyschek
21. bře 2018

@lenula02 smankote mam v tom gulas. takze pockam na ms

snowbee
autor
21. bře 2018

@lenula02 jaj me se zdalo ze testujes kbuli ovulaci ne kvuli tehu ...tak to jooo

snowbee
autor
21. bře 2018

@smyschek pockej cca 3 dny..jak rikam ja mela ducha 10dpo..ale u kluku pred par lety byl duch az 13dpo..je to individualni...ale 7dpo je vcas si myslim..na druhou stranu pokud mas testu dost...tak testi😉

smyschek
21. bře 2018

@snowbee počkám na víkend. Snad už nepříjdou

snowbee
autor
22. bře 2018

Krásné ráno,ja dneska 13dpo a čárky takto..zeleny ovu test a fialovy tt..oba delane v 6 hodin

smyschek
22. bře 2018

@snowbee krasa. Gratulujiiii. To je sen kazde z nas

snowbee
autor
22. bře 2018

@smyschek věříim že nás tady bude přibývat..a budem mít skupinku prosinčátka 2018 😘

smyschek
22. bře 2018

@snowbee taky doufam holky, ze se vam povede. Zklamani je neprijemne :( u me to uz nevidim ruzove. Porad lehounce spinim a i me poboliva podbrisek. Z toho se asi vyklube ms

misak48
22. bře 2018

@snowbee Ahoj, tak já dnes na ovu testu jen ducha... tt si ještě šetřím. Ale teplota pořád nahoře, takže jsem docela v klidu. Když si vzpomenu na to nepovedené těhu na podzim, tak tam jsem prvního ducha na tt měla až víc než týden po zpoždění, takže pokud už tenkrát byla LF jen 6 dní (což předpokládám, vzhelem k velikostem na UZ potom), tak to bylo asi až tak 14 nebo 15 dpo. Dobré znamení je, že i pokud byla ovu o ty dva dny později než si myslím, tak už jsem 8 dpo a to je nadějné 🍀

vendelinka08
22. bře 2018

@snowbee a ty mas dva kluky? A jak jsou stari? Take ma dva kluky a do tretice bych chtela jeste pipinku☺

snowbee
autor
22. bře 2018

@vendelinka08 mam dva kluky letos jim bude 10 a 15 let..take bych chtela holcicku,ale...hlavne kdyz mimi bude prospivat a bude zdrave..hold uz budu asi geriatricka matka😀

snowbee
autor
22. bře 2018

@smyschek o hodne driv?ta ms?a graf mas nejaky?

vendelinka08
22. bře 2018

@snowbee ja mam take...jeden bude mit 10 let v lete a druhy mel v prosinci 6let..takze letos pujde do skoly. Ale jak rikas kdybych mela mit kluka tak nevadi..hlavne at je mimco zdrave a my take. Prece jen uz nejsem uplne nejmladsi..co se tyce rozeni deti..takze hlavne zdrave mimco..

snowbee
autor
22. bře 2018

@vendelinka08 přesně, sice ten rozdil bude dost velky, ale chteli jsme benjaminka. Kluci se uz moc netuli, bojujem s pubertou. A tudle materskou a tehu si chci uzit. No me bude 35..ale tesim se...

smyschek
22. bře 2018

@snowbee ve stredu mam termin ms. Takze asi o tyden. Ale mozna zase nic. Uz zase jsem cista. Rano na zachode to vypadalo, ale nic. Nee, grafy nedelam.leden unor jsem merila ovu. To vychazelo po 2 tydnech od zacatku ms. Takze presne pulka cyklu. Tak i ted v breznu jsem k tomu tak pristupovala a planovala vic kontaktu s manzelem 🙂

snowbee
autor
22. bře 2018

@smyschek kontaktu 😀hezky nazvano... Tak se tesim na testovani, určitě napiš, budu držet palečky

smyschek
22. bře 2018

@snowbee uvidim. Jestli nedorazi ms tak treba v nedeli zkusim tehu test, hm? 🙂 nebo pockam az do stredy...

nunu22
22. bře 2018

Holky já podle testů měla ovu 12.3 a nic nejde na TT videt je ještě brzo že?

nunu22
22. bře 2018

Jinak taky mám doma dvě cácorky 8,4 r a 20.2 SP :( ještě bychom chtěli chlapečka..

kaaaciii
22. bře 2018

@nunu22 Také jsem měla a netestuji. Dle mě je ještě brzy. Ale stejně se cítím absolutně netěhotensky. 😀

nunu22
22. bře 2018

@kaaaciii já taky ne .. hlavně jsem nachlazená takže tu občasnou nevolnost přisuzují nemoci.Jinak mě bolí levé prso...to teda jo,a bolest v podbřišku jako při.ms ale to už mám tak 14 dní.Tak to nehrotím.A štve mě že nvm kdy za mrcha po potratu dorazí :(

kaaaciii
22. bře 2018

@nunu22 To mě mrzí, mně by měla dorazit zhruba 29.3., mám 33 dní dlouhé cykly, tak uvidíme, ale podle mě dorazí 🙂

nunu22
22. bře 2018

@kaaaciii to podle mě taky ale z druhé strany doufám že ne...Nechce se mi do práce 😂

misak48
22. bře 2018

@nunu22 Já měla taky pravděpodobně ovu 12.3. a na testu zatím nic 🙂 Ale já věřím, že mrcha nedorazí. A cyklus si po potratu taky dělá co chce... třeba dnes jsem 39 DC...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru