• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

25. března 2017 
@ivanka86 ajooo tak to ja mam presne ta druha :slight_smile:
8. dub 2016 v 05:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanka86 Ajooo.. Já si to myslela, ale nebyla jsem si jistá.. Tak já tam mám naštěstí dva oddělené prcky :slight_smile:, tak doufám, že mě takové riziko nepotká... tak hlavně ať vše dopadne v pořádku :wink: :slight_smile:
8. dub 2016 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luwa_s
@zluva

@pavlapavlapavlapavla
@odvarkova
Holky ahoj díky všem za držení palců jdu na patro P 3 což je oddělení rizikovoho těhotenství ano napíšu rada když budu mít chvilku s těmi drobatky již doma. nebojte se držte se a vubec teště se.:slight_smile:
8. dub 2016 v 16:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamaxet to bysme meli dodavat odvahu my tobe :slight_smile::slight_smile: ale diky a hodne stesticka a vyfot drobecky :slight_smile:
8. dub 2016 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamaxet p3 je fajn, uzij si to tam :slight_smile: V Podoli jsem 30.3. porodila císařem v celk anestezii a nemůžu si stěžovat. Skvělá pece.
A holky, dvojčátka jsou fakt dar. I pres veškerou bolest a neskutečnou únavu se mi neustále odměňují :slight_smile:
8. dub 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zoot věřím, že jsou dar. A taky věřím, že to bude náročné. Díky za povzbuzení :grinning:
8. dub 2016 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamaxet Moooc drzim pesti,hlavne at vsechno dobre dopadne :slight_smile:Urcite pisej dojmy,pocity atd :slight_smile:
9. dub 2016 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamaxet Moc moc držím všechny palce a 12.4. na vás všechny budu myslet. Už se těším na zprávy kolik vážíte, měříte a že se máte moooc dobře :slight_smile:
10. dub 2016 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucziyk Já se ptala doktora. Říkala jsem mu, že si vybírám dovolenou a tak si to potřebuju správně spočítat, aby mi nikde nic nechybělo. V průkazce mám TP pouze dle PM a dotor mi tam podle tohoto data připsal datum nástupu na mateřskou. Že chci 8 týdnů předem jsem si zvolila já sama. To je na tobě, jestli chceš 6 nebo 8 týdnů předem. A kdybychom nedej bože porodily ještě dřív, mateřská nám začne dnem porodu.
10. dub 2016 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vsechny mate? Je tady nejake ticho :slight_smile:
16. dub 2016 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zluva Ahoj. Já podám info v pondělí, jedu na další UZ. Už se nemůžu dočkat. Jen doufám, že je všechno v pořádku a jsme stále 3v1. Dnes bych měla být podle MS 10+1. Podle UZ před 14 dny byli píďalky ještě o tři dny starší :blush: :wink:
16. dub 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova mne taky zjistili, priblizne v tomto tydnu, ze jsou mimca trosku starsi.
Jsem ted na konci 27tt a jak dr rikal, mimca maji v techto tydnech rustovy spurt, takze bricho roste vesele s nimi :slight_smile: a ja jen funim. Od kvetna uz asi pujdu na neschopenku, protoze mi dela cim dal vetsi potize v praci normalne fungovat. Beztak koncem kvetna nastupuju normalne na materskou, takze doberu asi i dovcu a bude. Tobe drzim pesti, at je na utz vse v poradku a mimonka se maji cile k svetu :thumbsup:
16. dub 2016 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A já byla ve čtvrtek na další kontrole, dozvěděli jsme se , že to budou oba chlapáci, takže si dovedete představit jak mě tatínek nosí teď na rukou :D trochu mě zamrzelo chvilkama že tam ta holčička není, ale teď se moc těším na klučíky a hlavně jsem ráda, že se ukázali a můžu konečně koupit i něco barevného a ne jen neutrálního :slight_smile: příštím týdnem začínám už šestý měsíc - páni - šestý - je to nedávno co jsem se dozvěděla že jsem těhotná vůbec a za chvilku už tady prckové budou :slight_smile: jinak ale krásně rostou a dávají mi znát , že je s nima všechno v pořádku a líbí se jim u mě...a jak to máte s váhou...u mě teda 6kilo nahoře, ale vím, že to je hlavně sladkým, které jsem snad nikdy nejedla a teď si ráda dám sušenku apod...takže reálně si myslím, že by to tolik kilo nebylo....
16. dub 2016 v 15:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@broucziyk gratuluji ke klucikum :slight_smile: S kilama si nelam hlavu :slight_smile: ja mam nahore uz 12 :slight_smile: U prvni dcery jsem pribrala celkem 17 ! a do 3 mesicu byla kila fuc ani nevim jak....
16. dub 2016 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva no přece jen jsem začínala na dost vysoké váze takže si trochu dávám pozor ale na co mám chuť si dám, jen v menším množství :slight_smile: a ve kterém si měsíci?
16. dub 2016 v 17:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucziyk koncim 27tyden, takze sedmy mesic. Ja zacinala na 51 kg.
16. dub 2016 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro povzbuzení :slight_smile:
16. dub 2016 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@zoot jeee nadherna miminka :slight_smile: Gratuluji!!! A jak to zvladas?
16. dub 2016 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zoot jsou úžasný. Gratulujiiiiii :heart:
16. dub 2016 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zoot krasne :slight_smile:.Gratuluji....
16. dub 2016 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zoot no nadherne deticky :-* ... tise zavidim a moooc se tesim na ty svoje :D. GRATULUJU
16. dub 2016 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zluva díky :slight_smile: No, zvladam :slight_smile:) Nejhorší je, kdyz placou soucasne a ja nemám dost rukou, ale vzdycky se to nějak zvládne ;) třeba ted jsem kojila skoro hodinu. A to je kojim najednou :grinning:
17. dub 2016 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zoot páni z toho kojení a současného pláče mám největší obavy :/
17. dub 2016 v 06:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala. Ještě teda moc lidí ani neví, že jsem těhotná, natož kolik prcku je v bříšku. Dnes jsem 10+3 a 5.5.jdu na screening. Na posledním utz před týdnem bylo jedno mimi přesně na den, druhé o den větší.
17. dub 2016 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zoot jde asi o cvik a zvyk. :slight_smile: At jsou miminka co nejspokojenejsi a placou tak co nejmene. Me dve zizalky zrovna delaji v brise nedelni rozcvicku. :slight_smile:
Jaky jsi mela vubec porod a jak ho zvlafly deti?
17. dub 2016 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahoj vitej u nas :slight_smile: nam se to tady zacina pekne rozrustat :slight_smile:
17. dub 2016 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Mas uz doma deticky nebo cekad prvni?
17. dub 2016 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva právě že už doma dva poklady máme. Chtěli jsme třetí poklad a ejhle oni jsou ty třetí poklady dva. Široko daleko ani na jednu stranu žádná dvojčata. Takže prvotní šok byl extra. Navíc na obě děti jsme čekali dva roky a vždy se podařilo až po laparce (mám endometriozu). No teď jsem byla taky na laparce.
17. dub 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale šok odeznel a uz se moc těšíme a zároveň bojíme.
17. dub 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když vidím fotku od @zoot, těším se ještě víc. Je to sladký :heart:
17. dub 2016 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek